Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat pentru un sistem off-grid la...

Nu pot scapa de OneDrive

Volan inclinat

Branșamente utilitați g...
 Update BIOS = Calculatorul se blo...

Maimuta si Negru

Chiar nu mai suntem in stare sa f...

Soluție de supraveghere ieft...
 1 capatana de usturoi pe zi, pune...

Latenta uriasa la laptop cu i7-12...

Unde se afla acest local ?

Activitați extracurriculare ...
 Sprayul de muste RAID nu mai func...

Baterie termica cu acetat de sodi...

Branza maturata/betonata

Imagine ecran laptop tremura si e...
 

Controler Volum (2 boxe + subwoofer)

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
rokyronnie

rokyronnie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 21.09.2007
Care ar fi cea mai simpla metoda ca sa pot controla, in acelasi timp, 2 boxe si un subwoofer?
M-am gandit la un controller simplu cu potentiometru, insa un potentiometru stereo nu ajunge, as avea nevoie de ceva de genu (vezi poza) iar din pacate, nu reusesc sa gasesc in Romania, insa poate nu stiu eu cum sa caut.
Multumesc!

Attached Files



Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate