Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Comercianti (inclusiv PFA) obliga...

Recomandare cazare tranzit, 1 noa...

Inchidere stalpi in placa de la u...

Acceleratie sacadata Vespa 300ccm
 Microfon pentru un Sony A6100?

Chiar asa de prosti sunt englezi?

La mulți ani @xperia_ray!

Circular Makita de negasit in RO
 Statii cu baterii

[TEORIE] Ce ati face in cazul une...

Exceptii reale/aparente de la pri...

Se dorește interzicerea algo...
 Pret manopera

Balti de pescuit in Dobrogea - li...

EURO 24 - Meciul 2: Belgia - Roma...

Metru Jysk/Ikea
 

Alternativa Google Trips

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,128
  • Înscris: 13.07.2011
Spre nefericirea mea Google Trips este retras de pe piata incepand cu 5 august. In viitor trebuie sa folosesti 3-4 aplicatii ca sa iti gestionezi calatoriile asa cum iti doresti.

Foloseam Google Trips la orice calatorie si imi placea foarte mult pentru ca iti salva biletele de avion, hotelul si alte rezervari facute, pe langa asta iti oferea si atractii turistice si tururi interesante prin orase, plus restaurante.

Pana acum nu am reusit sa gasesc o alternativa si ma chinui cu TripAdvisor, CultureTrip si alte platforme care pana in prezent erau intr-o singura aplicatie. Aveti idee daca exista alternative asemanatoare pentru atractii turistice, gestionare bilete avion/hotel, cu sau fara site online (poate sa fie doar aplicatie pentru smartphone).

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015
Si eu folosesc TripAdvisor, este excelent, eu folosesc mai mult partea lor de forum, afli informatii exacte pt fiecare tara, oras in parte. Informatii care in mod sigur nu le mai gasesti asa exacte ca in alte parti. Posteaza toti de pe glob care au vizitat tara respectiva.

Mai folosesc si Visit a city, CultureTrip.

#3
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,128
  • Înscris: 13.07.2011
TripAdvisor este excelent, dar ofera in general doar puncte turistice foarte foarte mainstream. Pe Trips gaseam si puncte de atractie mai putin cunoscute si asta imi placea mai mult. Pe langa asta exista uneori orase unde pe locul 1-3 sunt tururi cu autobuze, cu masini si stiu eu ce bilete la teatru, adica reclama lor.

Pe forum ma inspir dar fiecare are gusturi diferite si unii zic ca e frumos, altii zic ca nu merita.

#4
cris_ct

cris_ct

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 550
  • Înscris: 13.01.2011
@business11
Vezi Sygic Travel aici:  https://www.sygic.com/travel
Alege platforma de pe care vei instala pe smartphone si ai detalii despre functionalitati.
Daca vrei si navigator gps, gasesti acolo.

#5
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,128
  • Înscris: 13.07.2011
@cris_ct, am incercat ieri Sygic Travel, multe chestii sunt doar cu plata posibile, deci nu prea este ok varianta.

#6
cris_ct

cris_ct

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 550
  • Înscris: 13.01.2011

View Postbusiness11, on 03 iulie 2019 - 09:03, said:

@cris_ct, am incercat ieri Sygic Travel, multe chestii sunt doar cu plata posibile, deci nu prea este ok varianta.
Am zis sa dau un "deget" de ajutor la problema ta.
Tu stii ce ti se potriveste,

#7
Groh

Groh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,595
  • Înscris: 03.09.2008
Sygic platesti o data si apoi il ai nelimitat.
Eu l-am cumparat acum vreo 3 ani, am platit 29 euro parca si gata.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate