Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge
 

De ce se plimba un tip sau tipa cu un cuplu?

* * * - - 4 votes
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1
zedicus

zedicus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,235
  • Înscris: 25.12.2013
Deci vad pe strada sau nu numai, un cuplu si alaturi de ei e un tip sau o tipa. Ala si aia se tin de mana si vezi un dude sau gagica care e de caruta cu ei, e a 5-a roata. Eu nu as putea face asta. Oare de ce sta aiurea cu ei ? Eu m-as simti in plus asa, in general nu fac asta, sa stau pe capul unui cuplu ca un parazit sau ca a 3-a roata la bicicleta. Nici daca as avea iubita nu as face asa. Ori ar merge si ea cu noi ori nu m-as duce deloc.

#2
epetroiu

epetroiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,530
  • Înscris: 05.08.2016
Gandesti prea mult
Nu stiu la baieti, dar la fete cateodata ele chiar vor parerea unei prietene despre "gagiul" lor.
Si mie mi-a propus odata o fosta sa iesim impreuna cu sora-sa. Sora-sa era medic psihiatru :)))

Edited by epetroiu, 30 June 2019 - 13:58.


#3
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,959
  • Înscris: 10.12.2006
Cum pot face sa nu mai vad topicurile pe care le deschide Zedicus? Sunt dispus sa platesc din banii mei un programator care sa adauge functia la forum.

#4
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,718
  • Înscris: 24.11.2015
https://forum.softpe...poarta-sutiene/

Ai chef de trolleala azi ?

#5
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,661
  • Înscris: 10.08.2005

View PostMizu, on 30 iunie 2019 - 14:02, said:

Cum pot face sa nu mai vad topicurile pe care le deschide Zedicus? Sunt dispus sa platesc din banii mei un programator care sa adauge functia la forum.
Cat dai ?

View Postzedicus, on 30 iunie 2019 - 13:55, said:

Deci vad pe strada sau nu numai, un cuplu si alaturi de ei e un tip sau o tipa. Ala si aia se tin de mana si vezi un dude sau gagica care e de caruta cu ei, e a 5-a roata. Eu nu as putea face asta. Oare de ce sta aiurea cu ei ? Eu m-as simti in plus asa, in general nu fac asta, sa stau pe capul unui cuplu ca un parazit sau ca a 3-a roata la bicicleta. Nici daca as avea iubita nu as face asa. Ori ar merge si ea cu noi ori nu m-as duce deloc.
pentru ca ele n-au sutien

#6
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Poate n-au nici chiloti si le intra pantalonii in cur.

#7
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015

View PostIon_de_la_Raion, on 30 iunie 2019 - 14:08, said:

le intra pantalonii in cur.

Să vezi când le intră n partea cealaltă. E și un soi de masturbare cu blugii. = ))) Mor de râs! = )))

#8
morenno

morenno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,361
  • Înscris: 11.09.2007
sunt in probe, urmeaza un menage a trois.

pentru cei ca tine am alta explicatie - ca nu vreau sa va ranesc: al treilea e arbitru. eh, multumit?

#9
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,821
  • Înscris: 06.09.2004
pentru ca vor sa ajunga toti trei in acelasi loc. cine stie, poate vor si sa stea de vorba impreuna pana acolo. o sa vezi si tu cand o sa ai prieteni.

Edited by born2lose, 30 June 2019 - 14:13.


#10
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,874
  • Înscris: 07.06.2014
initiator - este ca tie iti plac caprele? la caprele vecinilor ma refer

ce este acela "un dude"? eu stiu ca duda e un fruct. o duda, doua dude.

https://ro.wikipedia.org/wiki/Dud

#11
printzul69

printzul69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 509
  • Înscris: 24.09.2013

View Postzedicus, on 30 iunie 2019 - 13:55, said:

Deci vad pe strada sau nu numai, un cuplu si alaturi de ei e un tip sau o tipa. Ala si aia se tin de mana si vezi un dude sau gagica care e de caruta cu ei, e a 5-a roata. Eu nu as putea face asta. Oare de ce sta aiurea cu ei ? Eu m-as simti in plus asa, in general nu fac asta, sa stau pe capul unui cuplu ca un parazit sau ca a 3-a roata la bicicleta. Nici daca as avea iubita nu as face asa. Ori ar merge si ea cu noi ori nu m-as duce deloc.
pentru ca: el/ea e prieten/a  cu un membru din cuplu! si acel sau aceea e singura sau singur ... Simplu

#12
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018
Uita-te la videoclipul asta si ai sa intelegi.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/mMfxI3r_LyA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#13
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,660
  • Înscris: 24.09.2006

View Postzedicus, on 30 iunie 2019 - 13:55, said:

Deci vad pe strada sau nu numai, un cuplu si alaturi de ei e un tip sau o tipa. Ala si aia se tin de mana si vezi un dude sau gagica care e de caruta cu ei, e a 5-a roata. Eu nu as putea face asta. Oare de ce sta aiurea cu ei ? Eu m-as simti in plus asa, in general nu fac asta, sa stau pe capul unui cuplu ca un parazit sau ca a 3-a roata la bicicleta. Nici daca as avea iubita nu as face asa. Ori ar merge si ea cu noi ori nu m-as duce deloc.
al treilea e "copilul" de mingi

#14
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,841
  • Înscris: 14.10.2017
cred ca initiatorul n-are prietena si se simte foarte in plus singur cand vede astfel de cupluri. adica nitica fustrare

#15
cipri2bau

cipri2bau

    Dezactivatos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,451
  • Înscris: 30.11.2017

View Postzedicus, on 30 iunie 2019 - 13:55, said:

sau ca a 3-a roata la bicicleta. Nici daca as avea iubita nu as face asa.
păi ce are încă o răoată la bicicletă? există tricicletă, mai fiabilă, mai reliable, mai stabilă, nu se răstoarnă. Tu te gândeai că a treia roată la bicicletă e aşa pusă în linie cu celelate 2 şi merge aşa ca o remorcă, sau ca un autobuz cu burduf?.

E bine că merg acolo 3-4-5 inşi că ăia fără soţ mai socializează şi ei, e bine ptr ei intr-un fel. oate ăla aia e prietenul lui sau ei şi merge şi el acoclo.

#16
epetroiu

epetroiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,530
  • Înscris: 05.08.2016

View Postkarax, on 30 iunie 2019 - 15:29, said:

cred ca initiatorul n-are prietena si se simte foarte in plus singur cand vede astfel de cupluri. adica nitica fustrare

Vorbesti din experienta?

#17
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,656
  • Înscris: 20.10.2006
De prietenie ai auzit?

#18
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Vrei sa-ti faci schimbare de sex si ti-e rusine s-o spui de-a dreptul?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate