Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone

Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...
 Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro
 Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara

Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...
 Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...

Cadere frunze la lamai

Releu protectie tensiune
 

S-a lansat The Godfather Game

- - - - -
  • Please log in to reply
122 replies to this topic

#19
adihac

adihac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 02.12.2005

View PostC@tzy, on Mar 20 2006, 20:24, said:

Dak intr-adevar este mai slab ca True Crime LA care mi s-a parut un joc de kko inseamna k n-are rost sa-l achizitionez.(mai ales ca e CU MULT MAI SLAB CA MAFIA cum am citit d la voi).Nu mai vreau sa fac rost de el( :)  )

Nu este mai slab ca si True Crime...gandeste-te ca e mai slab ca si Mafia dar mult mai tare ca si GTA...oricare serie ar fi.

#20
SnowWhit3

SnowWhit3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,319
  • Înscris: 21.10.2003
Maaaare dezamagire... nu merita nici downladat, da'poi sa mai dai si bani pe el :)
Tot MAFIA ramane referinta :(

#21
3CCD

3CCD

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 07.01.2006

View PostSnowWhit3, on Mar 21 2006, 15:13, said:

Maaaare dezamagire... nu merita nici downladat, da'poi sa mai dai si bani pe el :)
Tot MAFIA ramane referinta :(


Intradevar - Mafia a dat clasa - doar ca ii lipsea interactiunea cu "backgroundu`" ! Dar in rest , nu se compara ! Am luat jocul si asta a fost prima impresie . AAA....si inca o chestie ...minora !
:cursing: Am si eu o intrebare !!!!?????  :cursing:

CUM IES DIN MASINA ???????? De intrat intru` , da` la iesit .....
Pe ce tasta apas , ca am luat toata tastatura la rand ! Cum se numeste ,la optiunile de control din meniu comanda asta ???

:cursing:

Edited by 3CCD, 22 March 2006 - 04:11.


#22
SnowWhit3

SnowWhit3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,319
  • Înscris: 21.10.2003
Nu ai "cumparat" varianta care trebuie lol  :)

#23
3CCD

3CCD

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 07.01.2006

View PostSnowWhit3, on Mar 22 2006, 07:03, said:

Nu ai "cumparat" varianta care trebuie lol  :)


:cursing: Pe bune ???  :confuzzled:   Au iesit mai multe ? Cum recunosc varianta "buna " ?

#24
3CCD

3CCD

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 07.01.2006
Vreau sa stiu si eu cum si cu ce se iese din masina ?!?!?
Stie cineva ???
Toate variantele am observat ca sunt la fel ca marime !

#25
robertanasa

robertanasa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 02.06.2004
Daca vrei sa iesi din masina apasa SPACE. Cel putin asa ies eu.
Decat deloc e bun si jocul asta avand in vedere ca nu prea apar jocuri stralucite in ultima perioada.
Parerea mea!

#26
Berlin

Berlin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,154
  • Înscris: 20.12.2005
Jocul este destul de reusit...pacat ca la capitolul grafica lasa de dorit.Oricum tot Mafia,dupa parerea mea,este cel mai bun joc de acest gen.

#27
vlad.georgescu

vlad.georgescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 13.06.2005
nici eu nu reusesc sa ies din masina :|

am dat atatia "bani" (vreo 10 ore :P ) si se pare ca nu e o versiune buna.. aia de la "magazin" mi-au dat teapa.

are careva vreun cr..... update care sa rezolve problema asta?

#28
Morticia

Morticia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,885
  • Înscris: 05.05.2005

View Postvlad.georgescu, on Mar 22 2006, 21:00, said:

nici eu nu reusesc sa ies din masina :|

am dat atatia "bani" (vreo 10 ore :P ) si se pare ca nu e o versiune buna.. aia de la "magazin" mi-au dat teapa.

are careva vreun cr..... update care sa rezolve problema asta?
"update " bun nu a aparut inca.... Dar daca nu puneai "update" deloc si mergeai cu el montat in dtools, ieseai din masina cu tasta space. Stiu ca iti ocupa inca niste giga pe hard, dar ata ete. Deci, fara "update.

P.S. Dezamagitor jocul...

#29
robertanasa

robertanasa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 02.06.2004
Grafica cam lasa de dorit. Nici nu se compara cu Mafia. Ati observat cum cauciucurile masinilor merg prin asfalt?  :w00t:  Oricum am sa-l joc dar sunt dezamagit. :death:

#30
rob_din

rob_din

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 476
  • Înscris: 29.08.2005
Avand in vedere ca lansarea a fost amanata din septembrie pana in martie era clar ca nu le-a iesit prea bine jocul celor de la EA, dar parca jocul e si mai prost decat ma asteptam. Problema e comparatia cu MAFIA. Poate daca n-as fi jucat niciodata MAFIA as fi zis ca Godfather e un joc foarte bun, asa insa lasa mult de dorit, mai ales cand te gandesti ca e facut dupa 4 ani de cand a aparut mafia si cu un buget mult mai mare. Probabil cehii au folosit la maxim banii pe care-i aveau, pe cand cei de la EA n-au stiut pe ce sa-i mai arunce

Cea mai mare problema este controlul masinii, uneori am impresia ca de fapt e un joculet descarcat de pe internet, dar parca si in alea masina se misca mai apropiat de realitate. Poate odata avansand in joc apar si modele mai bune de masini desi nu cred. Daca masinile raman la fel cred ca renunt la joc ca m-am plictisit sa intru in pereti, in masini si in pietoni

#31
tavi_gg

tavi_gg

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 23.03.2006
Cam pretentiosi sunteti fratilor! mai ales avand in vedere cam cate jocuri cat de cat bune au iesit pe piata in ultimul timp. Sunt de acord ca, jucat la 4 ani dupa Mafia ne-am fi asteptat la ceva mai mult dar totusi pot spune ca e un joc destul de reusit. Si nu inteleg nemultumirile unora legate de condusul masinilor; daca ai un fps rezonabil mere foarte bine.

#32
rob_din

rob_din

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 476
  • Înscris: 29.08.2005
Eu sunt primul care afirm ca daca n-ar fi existat Mafia as fi considerat godfather drept un joc foarte bun. In ceea ce priveste masinile nu stiu cat de rezonabil trebuie sa fie fps-ul, dar raman la parerea ca miscarea masinilor e o mare problema (totusi la cate jocuri cu masini am terminat nu cred ca intru in toate zidurile posibile si imposibile de prost ce sunt, dar vorba ta poate am setari gresite). In ultimul rand care ar fi jocurile bune aparute in ultima vreme fiindca nici most wanted  n-a fost prea entuziasmant? Ultima intrebare nu e ironica chiar m-ar interesa ce jocuri bune au aparut.

#33
ady292

ady292

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 30.08.2005
L-am jucat si eu acum 30 de minute. Mafia m-i sa parut mai misto... Dar am si eu o problema la The Godfather: cum se iese din masina?? :huh:

EDIT: Nevermind, am citit cateva posturi de mai sus si mi-am dat seama...

Edited by ady292, 23 March 2006 - 22:29.


#34
C@tzy

C@tzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 03.09.2005
Chiar e mai bun ca GTA ??

#35
ady292

ady292

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 30.08.2005

View PostC@tzy, on Mar 24 2006, 20:10, said:

Chiar e mai bun ca GTA ??
Daca GTA nu ar fi avut posibilitatea de a face stunt-uri, da, probabil ar fi fost mai misto. (parerea mea)
Stunt inseamna cascadorie. Click AICI pentru mai multe detalii.

Edited by ady292, 24 March 2006 - 22:08.


#36
brebe85

brebe85

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 866
  • Înscris: 31.10.2004
nu-mi place.

parca personajul se misca greu, adica il controlezi greu. trasul cu arma nu pare atat de interesant.

masinile nu se controleaza realist deloc. sa ne aducem aminte ca suntem totusi in anii 40.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate