Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri BMW X3 Benzina, model dupa...

Email client Windows 11 și A...

Apple watch 41 vs 45 si culoarea

Laptop cu subwoofer?
 Recomandare laptop sub 1500 lei

emag - card cadou expirat

Nu vad SSD-ul cand vreau sa insta...

Rafturile ca la dedeman
 Probleme internet

Pozitionare aer conditionat. Ar f...

Logare site erovinieta.ro

Facultatea de geologie - ingineri...
 Sursa led 25-36W ?

Prosumatori - cat aveti de primit...

EURO 24 - Meciul 4: Romania - Ola...

Disparitie body-spray AXE din Rom...
 

ce pot sa fac sa schimb meniul ?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
raLU2016

raLU2016

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 09.02.2016
buna seara ! asta este noua versiune de windows 10 ? pentru ca am avut laptopul la un prieten timp de o ora si cand l am primit nu mai aveam iconitele pe ecran la fel ca in poza. Cum pot schimba asta ca sa fie la fel ca inainte adica normal cu iconitele pe desktop si fara aplicatiile acelea de pe fundal de acum ? Multumesc mult 1

Attached Files



#2
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006
Asa am patit si eu acum 3 zile. Dupa ce m-am umplut de nervi, am reusit sa ma lamuresc cat de cat despre ce e vorba si chiar sa descopar ca incepe sa imi placa.

Apoi i-am dat un restart si totul a revenit la starea de dinainte sa isi faca upgrade. Habar nu am ce s-a intamplat, dar poti sa incerci cu un restart. :)

#3
raLU2016

raLU2016

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 09.02.2016

 barbosa, on 16 noiembrie 2016 - 18:21, said:

Asa am patit si eu acum 3 zile. Dupa ce m-am umplut de nervi, am reusit sa ma lamuresc cat de cat despre ce e vorba si chiar sa descopar ca incepe sa imi placa.

Apoi i-am dat un restart si totul a revenit la starea de dinainte sa isi faca upgrade. Habar nu am ce s-a intamplat, dar poti sa incerci cu un restart. Posted Image
Am sa incerc .Multumesc !

#4
xeleron

xeleron

    Suflet de campion...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,710
  • Înscris: 01.01.2008
Ai in dreapta acolo dupa ceas un panou,iar una dintre optiuni e mod tableta.Dezactiveaza-o.

#5
opsy091

opsy091

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,143
  • Înscris: 12.02.2012

 raLU2016, on 16 noiembrie 2016 - 18:18, said:

buna seara ! asta este noua versiune de windows 10 ? pentru ca am avut laptopul la un prieten timp de o ora si cand l am primit nu mai aveam iconitele pe ecran la fel ca in poza. Cum pot schimba asta ca sa fie la fel ca inainte adica normal cu iconitele pe desktop si fara aplicatiile acelea de pe fundal de acum ? Multumesc mult 1

Cum a spus si xeleron, gasesti aici

Attached File  Fără titlu.png   499.05K   53 downloads

#6
raLU2016

raLU2016

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 09.02.2016

 xeleron, on 16 noiembrie 2016 - 18:27, said:

Ai in dreapta acolo dupa ceas un panou,iar una dintre optiuni e mod tableta.Dezactiveaza-o.
Multumesc

 opsy091, on 16 noiembrie 2016 - 18:53, said:

Cum a spus si xeleron, gasesti aici

Fără titlu.png
multumesc

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate