Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Complice

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Star12

Star12

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.04.2016
Am fost complice unui furt.
Eu , cu niste baieti pe nume ,darius, luci ,cosmin, cristi , alex si mihai, am fost la gratare.
Spre sfarsit de vara 2015,  prietenul  meu luci(ce-l mai bun prieten) a furat telefonul lui mihai, si mi-a zis si mie si am zis ok nu zic nimik treaba ta.Si la luat , si la aruncat in iarba.
Si pe cand sa mergem acasa, mihai nu-si mai gasea telefonul, si ne-a dus la politie, unde a venit si taicaso, la politie ne-a pus intrebari, am zis toti ca nu stim unde e, si ca noi aia care am fost acolo nu lam luat, ne-a scris pe o foaie, si a doua zii trebuia sa mergem cu parinti la politie sa dam declaratie, si eu cu luci(cel care a furat telefonul) de frica ca trebe sa merem sa dam declaratii a doua zii, am mers seara cu prieteni cu care am fost la gratare si lam cautat sa il ducem inapoi, si am mers,si  lam gasit eu ca am stiut unde la aruncat si i lam dus inapoi.(Si in seara aceea , cand am dus telefonul lui mihai inapoi , nea scris pe facebook ca o sa mearga taicaso la politie sa zica ca lo gasit si noi nu mai trebe sa merem.)
Acuma mihai a aflat ca noi am pus la cale sa furam telefonul, si a zis ca o sa mergem la politie, mam intalnit cu taicaso lui mihai pe drum si mia zis ca cand vine luci din italia o sa mergem la politie sa vadaa cine a furat telefonul, ca eu leam zis ca luci la luat, luci baga vina pe mine.
Plus ca mihai a zis ca are si martori , pe alex ce-l care a fost acolo cu noi la gratare, dar el nu a vazut ca luci la luat, dar tine cu mihai si vine ca martor, si mai are martor pe unul mada care nu a fost acolo deloc stie de faza de la mihai.
Ps telefonul a fost recuperat in seara aceea, a trecut mult timp de atunci si plus ca acuma mihai sia vandut telefonul acela si si-a luat altu acuma...
Mai are ce sa ne faca politia? ce putem patii?

#2
xilo

xilo

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,052
  • Înscris: 25.10.2014
Genul de glume proaste intre prieteni , dar na, nu poti cere trabantului sa mearga ca mercedesu niciodata .
Mai lipsesc glumele alea cu aruncatul peste balustrada blocului "din gresala", stropitul cu benzina cind trage din tigara s.a., glume bune dealtfel iar cind se maturizeaza deja trec de 80 de ani .
On : o sa va ia in evidenta iar un timp ar fi bine sa stati pe sezutul vostru , daca mai apar in zona "glume" de genul va va chema sa vada pe unde ati fost la ora si data cutare , sunteti VIP-uri o vreme, dupa care va da pace.

Edited by xilo, 14 April 2016 - 17:42.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate