Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camping Franta - Chamonix

Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...
 Nikon Z6III

Caști bluetooth pentru smart...

Mutare tablou electric exterior

La mulți ani @leomagic44!
 Recomanadare viniluri

Tv ars din cauza la cctv?

Recomandare soundbar pentru telev...

Vecinii din curte au pus monopol ...
 La multi ani @MariusEXxTREME!

Temperatura AC

Sunt sigure bolurle de plastic (B...

Dimensionare putere centrala / ca...
 

UNDE gasesc in Bucuresti spatiu productie maxim 25mp

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
florin1008

florin1008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 741
  • Înscris: 17.11.2013
Caut spatiu de productie (deci putin zgomot si bazait de bormasina) in Bucuresti. Caut ceva de genul "Studio" la nod makerspace http://www.nodmakers.../?page_id=15043

Acolo e 220 euro + TVA pentru 14mp. Vine cam 19 euro pe mp. Mi se pare destul de mult chiar daca suprafata inchiriata e mica.

As vrea ceva organizat (nu la nea Gica in curte), cu acces 24/7 si paza. La nod e bine dar 12 milioane pe luna pentru 14 mp mi se pare cam mult.

#2
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
unde? in bucuresti!

pe valea lunga spre exemplu... te coafeaza?

#3
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008
Exista o gramada de spatii in fostele fabrici, hale de productie peste tot in Bucuresti. Trebuie doar sa o iei la picior si sa-ti bagi nasul peste tot, sa vezi spatii si sa intrebi de preturi. Ca sa-ti dau doar cateva repere, la CET Sud sunt spatii cu 3-4 euro/mp, Bdul Timisoara e plin de hale, incepand de la Frigocom si pana la CET Vest (in curte la Gevecom), apoi pe Iuliu Maniu am vazut cu 6 euro/mp, la iesirea spre Jilava sunt foste fabrici unde gasesti cu siguranta spatii etc.

#4
_Smiley_

_Smiley_

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,127
  • Înscris: 24.02.2006
si crezi ca gaseste la 6 e/mp un spatiu privat, cu acces non-stop si paza, de numai 25 mp?

#5
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008
apai, oamenii astia asa scriu pe ditamai bannerul. Scuze de calitatea pozei, e facuta in trafic, cu un ochi la ala din fata, sa nu-l pocnesc. Dar ma poti crede pe cuvant ca acolo scrie 6 euro/mp. Iar daca nu ma crezi, un drum pana acolo nu cred ca strica. Asta daca nu vrei sa rezolvi rapid cu un telefon.

ok, o sa zici ca sunt spatii de birouri, ca nu-l primesc pe el cu bormasina. Un telefon rezolva totul, poate se gaseste la parter un spatiu mai izolat sau, ca sa vezi, poate nu deranjeaza pe nimeni.

Colcaie de spatii libere in Bucuresti, in fostele fabrici si hale, crezi ca nu-i intereseaza sa inchirieze? La Gevecom, de exemplu, imi dadea cu 3-4 euro/mp, dar la momentul ala nu avea liber decat spatiu de vreo 50 mp. Eu am renuntat din mai multe motive, dar daca initiatorul are bugetul asta, de ce sa nu ia? Iar daca spatiul e prea mare, sa compartimenteze si sa imparta cu cineva.

Attached Files


Edited by Michidoo, 03 March 2016 - 14:53.


#6
superm

superm

    The difference is...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,777
  • Înscris: 30.07.2008
http://www.flaros.com/spatii.php  in centru, RATB , metrou , Dambovita daca esti cu barca ... de la 2000m2 la 19m2 la prima vedere ...

E o fosta fabrica deci nici biroul nu e birou ca se coase la greu si se imprima tricouri si material promotionale plus ceva mobila...

Edited by superm, 03 March 2016 - 17:08.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate