Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Imbunatatire Site Web

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
JunkyFried

JunkyFried

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 13.08.2015
Mi-am facut un site web pe o platforma Wordpress www.rog4.com si pe o platforma OpenClassifieds www.rog4.com/piata
Amandoua apartin de acelasi site si sunt legate prin redirect-uri. As vrea sa-mi dati cateva sfaturi legate de: 1.Ce ar trebuii sa imbunatatesc / schimb la acest site?
2. As vrea sa promovez site-ul astfel incat sa aiba ceva mai multi vizitatori si sa poata fi gasit mai usor, pe Google tastand: "Cum sa faci bani online pe net" sau ceva asemanator. Trebuie sa precizez ca am inceput sa inregistrez site-ul in directoare (pana acuma in vreo 15) si i-am facut setarile SEO cu ajutorul unui plugin SEO Wordpress. Am inregistrat site-ul in motoarele de cautare Google si Bing. Ce ar trebuii sa mai fac? Cum as putea sa-i conving pe vizitatorii de acum sa dea share pe Facebook?
P.S. Site-ul nu este fake sau mai stiu eu ce. Chiar daca e un site cu bani, eu nu scot nici un ban din buzunarul vizitatorilor.

#2
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,429
  • Înscris: 15.12.2009
!!! http://forum.softped...accepta-review/

Edited by Ann0nyym0us, 21 November 2015 - 12:06.


#3
alexandrualex93

alexandrualex93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 459
  • Înscris: 03.03.2014
eram sigur ca e alta chestie cu noi te ajutam sa faci banii :))) ca vrem sa-ti mearga bine! nu tinem secret metoda secreta pt noi! +)

#4
JunkyFried

JunkyFried

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 13.08.2015
Tipilor, e un blog si un site cu anunturi. pe blog postez tot felul de tutoriale (ce poate fi rau la asta?) pe sectiunea de anunturi fiecare posteaza ce vrea.

#5
cristirg

cristirg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,711
  • Înscris: 16.11.2012
"Metoda cea mai des folosita este metoda reclamelor. Pe scurt, iti faci un cont pe Google Adsense, si iti pui reclame pentru site-ul tau, care sa se integreze in culoarea acestuia si sa nu-ti strice design-ul.
Dar exista multe alte metode prin care poti face bani cu un site. Poti vinde produse, poti adopta sistemul “donatiilor cu recompensa” etc… Metodele sunt nelimitate. Totul depinde de creativitatea ta."

- recomanzi dar  nu pui banere pe blog, de ce?
-afiliere...

#6
JunkyFried

JunkyFried

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 13.08.2015
Vezi tu, in acest moment niste banere nu m-ar ajuta. Voi pune odata ce voi incepe sa am vizitatori.

#7
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,391
  • Înscris: 24.05.2010
as fi vrut sa vad si eu despre ce e site-ul dar dupa 10 secunde inca era pagina alba si se incarca asa ca am inchis....

vrei vizitatori rezolva asta

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate