Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cand crezi ca le-ai vazut pe toat...

O femeie sustine ca este propriet...

Damsel (2024)

Cum schimb parola la un ZTE F6605R?
 5 mituri comuniste demontate

Pet Shop Boys - It's not a cr...

Tigla metalica

Recomandari Termopan + Velux
 Sfaturi amplificator + bose

Voi intelegeti ce va zic animalut...

Router nou fara port pentru fibra...

Cum mai stam cu asigurarile de ri...
 Cer autorizatie, modific fara aut...

Beko masina de spalat rufe WUE 77...

Aer conditionat Multisplit / case...

e-TVA din August 2024
 

Calendar AutSHOW 2006 -> de-a dreptul gretzos!

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
buaeh

buaeh

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.01.2006
NU POT SA CRED: aveam o impresie buna despre revista, dar acest calendar tops them all!

Am inghitit de-a lungul timpului laudele marca Vardie din Editorial de genul "revista noastra a fost prima care..." sau "interviu in exclusivitate cu..." (3 vorbe spuse de vreun designer care nici nu stie ce e aia revista asta sau Vardie) sau "primele fotografii spion..." (un capat de ata fotografiat din vreun model upcoming, cine stie cum).

Ce am vazut pe ultima coperta a calendarului: "dupa o idee de Vardie si Columbeanu". Oau, ce echipa "de creatie"!  :puke:

Ma intreb, cata spaga i-a dat Columbeanu lui Varie (a.k.a. Gurul jurnalismului auto din Romania si al spagilor luate la BTL-uri facute cu masini noi ca sa apara in revista) pt. a-si pune pasarica si Rolls-u' intr-o "creatie" ce se vrea a fi de calibrul calendarului Pirelli (asta a fost benchmark-ul, baieti?)?!?  :puke:

Dezgustator! Jurnalism auto? Creatie fotografica? Bun gust? Unde? Nu-l cautati aici!!!

Mai bine se chema Calendar Columbeanu 2006!

In revista (pag. 7): "Monica Gabor, cel mai in voga top-model al momentului". Says who? Exista un ranking al top modelelor romane undeva si nu am stiut eu?

Cat parvenitism social, foame, diletantism si laudarosenie! Bleah!!!  :puke:

#2
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
ce te miri? Cred ca iti aduci aminte de comunicatul de presa al autoshow-ului atunci cand ams-ul a publicat niste cgi-uri cu logan-ul si a inceput vardie sa arunce cu rahat in aams.. Oricum de mult nu mai citesc respectiva revista..

Edited by romaximusro, 20 January 2006 - 21:04.


#3
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003
este realitatea de azi :)

#4
Immortal

Immortal

    nemuritoru'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,932
  • Înscris: 11.01.2004
Eu ce sa mai zic, ce tzeapa am luat...

De regula nu cumpar revista, ca nu'mi place. Da' acuma, inainte sa ma sui in tren sa vin la voi la capitala ( :D ), zic sa'mi iau un Pepsi si ...Autoshow'u. Altceva nu mai vedeam in ghereta aia si mi-era frica sa nu ... fi citit ultimele numere (autoexpertu' de dec-ian l-am luat de vreo 3 ori.. ;) )
Cand mi-a zis tanti aia 104mii...  :confuzzled:

Calendaru' l-am rasfoit, da' a ramas in tren. Adica doar m-am uitat pe prima pagina - motiv de scumpit revista care s-asa are 50 de pagini, din care 49...povestiri :(

Edited by Immortal, 21 January 2006 - 03:27.


#5
dan98

dan98

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 10.07.2002
eu m-am pricopsit cu revista din capitala de la voi :) imi place de gagica, e frmoasa foc. dar ideea sa fie numai ea si Rollsu si Bentley-ul lui Columbeanu a fost tampita. puteau sa fie incluse 12 top modele ptr fiecare luna in parte macar

#6
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005
Macar de nu il faceau sigilat... ca nu il mai cumparam...  :nonobad:

#7
Immortal

Immortal

    nemuritoru'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,932
  • Înscris: 11.01.2004
Ah, v-am spus ca de la calendar n'am mai cumparat nici un numar din revista?
Amatori :(

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate