Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
clima cu sunet ciudat

Baterie Externa Solara, Power Ban...

Am vazut odata un film...

Problema scurgere apa rama termop...
 Durata estimata de viata a unei i...

Identificare filet butelie r290

Sifon pe circuitul frigorific.

Vizibilitate Hard Disk nefolosit ...
 Salariu minim european in Romania

verificare specificatii lapgop Asus

Problema cu o camera Panasonic MD...

Probleme cu reddit
 Problema sunet boxa noua

Despre proiectarea drumurilor urb...

Final Cut Camera

Z6III vs Z8
 

aerobilet.net

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,297
  • Înscris: 05.04.2006
Hello,

Am gasit niste preturi mai bune pe acest site decat pe site-urile companiilor aeriene, ce parere aveti de el?

Sa le platesc sau nu?

Merci! :)

#2
Bogdansv1

Bogdansv1

    Nauc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,306
  • Înscris: 13.03.2015
Verifica mai intai daca acele avioane nu au cumva vreun bec aprins in bord....

Nu stiu cum pot oferi niste preturi mai mici decat companiile. Reducerie se dau doar daca se procura biletele cu multa vreme inainte sau daca este vorba de un grup. Eu aveam conditii speciale (mai mult bagaj, acces in aeroporturi la Lounge-ul companiei respective in functie de numarul de mile zburate). Unele companii mai refera reduceri cand inaugureaza o noua ruta pentru a populariza acel zbor si pentru a atrage calatorii altor companii aeriene.

#3
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,358
  • Înscris: 22.05.2003
Vezi ca exista obiceiul ca la ultimul pas, fix inainte sa platesti sa apara si taxa lor, de X EUR/USD :D

Casca ochii, rar exista minuni!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate