Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dop furtun evacuare condens combi...

Ce poze faceti?

Sticker ciudat pe cutia aerului c...

lentile de contact vs ochelari d...
 Eroare zoom la Lumix FZ82

kia optima vs vw passat

Scoala de soferi pe cutie automat...

ANCOM: Localizarea apelantului la...
 Marirea numarului de echipe calif...

Prosumatorii peste 10.2 kW obliga...

Cazier judiciar politia de sector?

Curatare bord auto
 Google Pixel 9 & 9 Pro

Cine livreaza in RO pachete trimi...

[CHESTIONAR] Cat de des va reinst...

Configurare Rufus-4.5
 

Am nevoie de un sfat(pt cunoscatori)!

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Geo^

Geo^

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 532
  • Înscris: 06.12.2005
In urmatoarele luni vreau sa imi cumpar un jeep(asta e sigur) dar nu stiu sincer ce sa cred. Din germania cred k o sa il iau k am auzit k acolo sunt maini ieftine si bune.astept oferte de cel mai bun jep in banii astia. Va multumesc

#2
autoidea1

autoidea1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 07.02.2006

View PostGeo^, on Jan 12 2006, 18:50, said:

In urmatoarele luni vreau sa imi cumpar un jeep(asta e sigur) dar nu stiu sincer ce sa cred. Din germania cred k o sa il iau k am auzit k acolo sunt maini ieftine si bune.astept oferte de cel mai bun jep in banii astia. Va multumesc
Salut , daca te intereseaza un Jeep grand cherroke , poti telefona la reprezentanta BMW din constanta ,au acolo ceva masini second hand ( bunicele in opinia mea ) si din cate imi aduc aminte dau si garantie .
Da un tel nu ai ce pierde , eu am fost acolo la revizie cu bmw-ul si m-am uitat si la aceste masini .
Jeep-ul arata ok si nu avea multi km .

#3
god_father

god_father

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 811
  • Înscris: 25.01.2006

View Postautoidea1, on Feb 7 2006, 19:44, said:

Salut , daca te intereseaza un Jeep grand cherroke
salut. buna alegere un grand cherokee.anul trecut var'miu si-a luat unul nou diesel.e belea de tot. nici nu se compara cu santa-fe-ul meu  <_< . parerea mea e ca e o masina foarte reusita, si face toti banii. stie sa faca tot felul de chestii. plus ca e super confortabaila.am fost pana in fermania cu masina aia, 160km/h constant, o adevarata placerem-am dat cu jeep-ul saptamana trecuta si vreau sa zic ca merge la fel ca atunci cand a adus-o de la reprezentanta;dupa un an jumate si la stilul in care merge var'miu, alta masina are fi fost facuta praf. te sfatuiesc sa iti iei una cu schimbator autommat

View Postautoidea1, on Feb 7 2006, 19:44, said:

Salut , daca te intereseaza un jeep grand cherroke
salut. buna alegere un grand cherokee.anul trecut var'miu si-a luat unul nou diesel.e belea de tot. nici nu se compara cu santa-fe-ul meu  <_< . parerea mea e ca e o masina foarte reusita, si face toti banii. stie sa faca tot felul de chestii. plus ca e super confortabaila.am fost pana in fermania cu masina aia, 160km/h constant, o adevarata placerem-am dat cu jeep-ul saptamana trecuta si vreau sa zic ca merge la fel ca atunci cand a adus-o de la reprezentanta;dupa un an jumate si la stilul in care merge var'miu, alta masina are fi fost facuta praf. te sfatuiesc sa iti iei una cu schimbator autommat

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate