Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dividende - Cat am de plata la st...

Teren de vanzare. O agentie imobi...

Alegere tableta

Cine poate lamuri extra-judiciar ...
 Cum se numeste boala de piele ?

Pompa submersibila pe 12 v

M-am saturat de cei care distrug ...

telefon fix cu cartela SIM plus e...
 Comercianti (inclusiv PFA) obliga...

Recomandare cazare tranzit, 1 noa...

Inchidere stalpi in placa de la u...

Acceleratie sacadata Vespa 300ccm
 Microfon pentru un Sony A6100?

Chiar asa de prosti sunt englezi?

La mulți ani @xperia_ray!

Circular Makita de negasit in RO
 

La revedere 300D

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,137
  • Înscris: 29.01.2004
Asa cum era de asteptat si cum se si zvonea continuarea lui 300D va fi un 20D castrat. Se va numi 350D (sau Digital Rebel XT in varianta americana) si va aparea dupa PMA, costand $999 kitul cu 18-55 USM. Mai multe barfe gasiti aici.

#2
icss

icss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 24.05.2004
Sa-ntelegem ca atat timp cat se vor mai gasi 300D in magazine, vor avea preturile mai mici? Sau se va intampla ca si cu A75 (adica vor exista in oferte, dar daca vrei sa cumperi nu vei mai gasi)?
M-ar interesa si daca vor scadea preturile in State (am un prieten acolo care ar putea sa ma ajute....). Banuie cineva ceva???  :rolleyes:

#3
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,137
  • Înscris: 29.01.2004
Cel mai probabil e ca nu se va mai fabrica. asa cum s-a intamplat cu 10D dupa aparitia lui 20D. Sfatul meu e sa achizitionati acum daca vrei sa va luati 300D. Preturile au scazut, in state sunt oferte de 300D + grip + 512MB + 18-55mm la $799. Fraier sa fi sa ratezi momentul.

#4
zzz

zzz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 03.08.2002
Preturile vor mai scadea sigur. Presupun ca, find un aparat foarte bine vandut, stocurile sunt inca suficiente pentru a fi gasit pe piata inca (,) cateva luni, chiar daca nu se va mai  fabrica si tinand cont ca unii doritori se vor orienta spre noul venit.

#5
gallax

gallax

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 632
  • Înscris: 27.07.2004
Din ce am citit, din cauza promotiei de la canon cele mai multe magazine sunt pe cale sa-si lichideze stocul de 300d... si apoi il vei gasi doar refurbished/used...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate