Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

BlackBerry Classic

- - - - -
  • Please log in to reply
415 replies to this topic

#37
ubiquite

ubiquite

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 16.01.2015
Maine ajunge oficial la Ilex pe culoarea negru (alb in 2 saptamani), livrarile incep de luni:
http://www.ilexgsm.r...sic-Q20--Black/

Accesorii originale:
http://www.ilexgsm.ro/search/176/q20/

Edited by ubiquite, 30 January 2015 - 15:49.


#38
marchand

marchand

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 711
  • Înscris: 26.06.2008

View Posttudor_ionutz2000, on 30 ianuarie 2015 - 07:16, said:

Oare cand ajunge la operatori?

Se pare ca incepand cu saptamana viitoare o sa fie in oferta Vodafone .

#39
M0sGerila

M0sGerila

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,916
  • Înscris: 19.12.2007
Sunt tare curios de ofert! Pun pariu ca va fi mai scump decat a fost pp acum 2 luni la orange ;)

Edited by mzamfirm, 30 January 2015 - 23:39.


#40
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Cine naiba cumpăra panarama asta de telefon? E urat tare! La design e mult mai frumos Q10! Passport este minunat, dar Classicul...

#41
M0sGerila

M0sGerila

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,916
  • Înscris: 19.12.2007
Eu am mai zis ca daca nu mi se punea pata pe pp si daca eram o persoana mai activa imi luam clasicul.pp e minunat insa cand vine vorba de manevrare rapida lasa de dorit,trebuie sa umblu cu el ca si cu oul sa am grija unde il pun cum il asez sa il bag in husa de piele hand made,plus ca in masina il put tine doar in portiera, nici gand sa incapa sub frana de mana sau suportul de doze.

#42
adicomed

adicomed

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 24.01.2007
Probabil ca targetul pentru utilizatorul de passport este o persoana cu șofer sau măcar cu o mașina ce are in dotare suport de parbriz si sistem audio cu bluetooth 😉

#43
wrongeu

wrongeu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 455
  • Înscris: 05.03.2010

View Postboy4ever, on 30 ianuarie 2015 - 23:55, said:

Cine naiba cumpăra panarama asta de telefon? E urat tare! La design e mult mai frumos Q10! Passport este minunat, dar Classicul...
Eu cumpăr acest telefon...sunt nashpa? Iaca mie îmi este util(nu-mi cumpăr telefon "frumos" ca nu-s p z d a)  aceasta panarama, sunt aiurea tare nu???

#44
chris_t

chris_t

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,116
  • Înscris: 27.04.2006
Boy le vede pe toate în alb și negru ;) După o vârstă însă te liniștești și renunti la a emite judecați de genul : telefonul X nu îmi place, deci e nașpa, deci tu dacă îl folosești e nașpa.




#45
M0sGerila

M0sGerila

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,916
  • Înscris: 19.12.2007
Cu siguranta nu fac parte din targetul pp insa ma bucur de achizitie...as fi tare curios de masina care are in dotare din fabrica suport de parbriz...sa imi iau si eu..

Edited by mzamfirm, 31 January 2015 - 12:12.


#46
adicomed

adicomed

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 24.01.2007
Știi foarte bine la ce ma refeream. Si a încercat sa fie o gluma si nu in reproș.

#47
M0sGerila

M0sGerila

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,916
  • Înscris: 19.12.2007
Tine de preferinte, nu am folosit niciodata mai mult de 3 minute pe an handsfree...pur si simplu nu imi place, prefer sa opresc pe dreapta si sa vorbesc la telefon daca este vorba de o conversatie de durata. In general nu vorbesc mai mult de 1-2 minute la un apel de aceea nici nu ma intereseaza oferte in sensul asta. Revenind la topic...asa cum am zis clasicul este mai usor de utilizat daca esti in miscare,daca mai faci si altceva in timp ce vorbesti la telefon, e manevrabil cu o singura mana spre deosebire de pp.....poate ar trebui sa facem niste reviewri pe topicul dedicat si atunci s-ar intelege mai bine diferentele.

#48
marchand

marchand

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 711
  • Înscris: 26.06.2008

View Postmzamfirm, on 31 ianuarie 2015 - 12:10, said:

...as fi tare curios de masina care are in dotare din fabrica suport de parbriz...sa imi iau si eu..

Pana gasesti masina care are in dotare din fabrica suport de parbriz iti recomand o casca bluetooth plantronics http://www.plantroni.../voyager-legend .

Eu o folosesc casca respectiva cu un Z30 si sunt foarte multumit .

#49
M0sGerila

M0sGerila

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,916
  • Înscris: 19.12.2007
Te cred pe cuvant, asa cum am mai zis depinde de situatia fiecaruia, personal lucrez la birou iar in masina petrec extrem de putin timp, de aceea nu am nevoie de nici un tip de handsfree, probabilitatea de a fi sunat este extrem de mica si daca se intampla mai mult de un minut,doua nu dureaza convorbirea,orice casca mai mult m-ar enerva decat mi'ar fi utila. Si din acest motiv am apreciat clasicul ca fiind telefonul perfect pentru mobilitate si manevrabilitate, ma rog dupa parerea mea evident, stii cum e nu e frumos ce ii place lumii e frumos ce imi place mie....:) fiecare isi usureaza viata cum ii vine mai bine.

#50
xedos6

xedos6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,766
  • Înscris: 18.12.2011
Sunt o Gramada de bogătani care au masini scumpe cu car kit si vorbesc tot cu telefonul la ureche.
Eu am microfon la masina si e mai simplu de vorbit ca mie îmi e greu sa conduc cu telefonul la ureche.


#51
M0sGerila

M0sGerila

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,916
  • Înscris: 19.12.2007
Sper ca ti-ai luat masina si cu suport in parbriz! ;)

#52
adicomed

adicomed

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 24.01.2007

View Postmzamfirm, on 31 ianuarie 2015 - 23:48, said:

Sper ca ti-ai luat masina si cu suport in parbriz! ;)
Obligatoriu

#53
daniel28

daniel28

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,172
  • Înscris: 07.08.2003

View Postmarchand, on 31 ianuarie 2015 - 15:39, said:

Pana gasesti masina care are in dotare din fabrica suport de parbriz iti recomand o casca bluetooth plantronics http://www.plantroni.../voyager-legend .

Eu o folosesc casca respectiva cu un Z30 si sunt foarte multumit .

A gasit cineva SAR-ul pt astfel de casti bluetooth? Stiu ca ele emit in 2.4 GHz, la fel precum cuptoarele cu microunde. Cam mare pt cap. Prefer cele cu fir chiar daca sunt incomode.

#54
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Chiar asa rau va e frica de moarte? Orice în lumea asta radiază, dăunează etc.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate