Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Vecin rau-voitor

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
60 replies to this topic

#55
CountDownMe

CountDownMe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 26.01.2012

View Postmihaigerard, on 10 decembrie 2014 - 12:33, said:


Dupa care, la un interval de timp a venit cineva de la procuratura (asa am inteles de la persoana care sta acolo - sigur ca nu se pricepe prea bine, ar fi trebuit probabil sa-i ceara buletinul si cartea de vizita) care a spus ca a primit o sesizare referitoare la acelasi garaj si a cerut sa se prezinte persona care locuieste acolo cu documentele casei nu stiu unde.


Fara suparare dar nu esti coerent. Repet, fara suparare. Daca in ultimul post spui ca parchetul si-a declinat raspunderea, pt ce a mai venit pana la poarta ta? Ca sa arda benzina si timpul aiurea?!?!

#56
mihaigerard

mihaigerard

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,279
  • Înscris: 28.08.2006

View PostCountDownMe, on 10 decembrie 2014 - 18:38, said:

Fara suparare dar nu esti coerent. Repet, fara suparare. Daca in ultimul post spui ca parchetul si-a declinat raspunderea, pt ce a mai venit pana la poarta ta? Ca sa arda benzina si timpul aiurea?!?!

Sper ca ai retinut ca nu am fost EU la fata locului. Nu pot sa certific calitatea celui care s-a prezentat la poarta. Fara suparare. :)

Edited by mihaigerard, 10 December 2014 - 18:53.


#57
CountDownMe

CountDownMe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 26.01.2012
Si daca nu ai toate datele problemei cum poti veni aici sa ceri o lamurire?! Daca tu nu stii despre ce este vorba, cum poti sa ne ceri noua sa stim? :) Deci fara suparare din nou. Si cred ca este pt ultima oara :D

#58
mihaigerard

mihaigerard

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,279
  • Înscris: 28.08.2006

View PostCountDownMe, on 10 decembrie 2014 - 19:36, said:

Si daca nu ai toate datele problemei cum poti veni aici sa ceri o lamurire?! Daca tu nu stii despre ce este vorba, cum poti sa ne ceri noua sa stim? Posted Image Deci fara suparare din nou. Si cred ca este pt ultima oara Posted Image

Problema e destul de clara, la fel si intrebarea din primul post. Raspunde cine poate.

Edited by mihaigerard, 10 December 2014 - 23:54.


#59
CountDownMe

CountDownMe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 26.01.2012
Atunci nu mai umfla. Observ ca bagi de la tine. Si sa stii ca nu e doar concluzia mea, ci a majoritatii de aici.

#60
mihaigerard

mihaigerard

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,279
  • Înscris: 28.08.2006
Nu bag de la mine nimic. Relatez lucrurile din perspectiva celor care le-au trait.

#61
Dau

Dau

    veteran

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,548
  • Înscris: 24.01.2007
Prea multe mesaje in afara subiectului.
Topic inchis.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate