Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

In ce sa investesti 150.000 €?

- - - - -
  • Please log in to reply
212 replies to this topic

#163
benysound

benysound

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 18.02.2014
am cautat tot netul unde sa depozitez sau sa fac cont ,dar nu am gasit nimic pe net .. da un link sau ceva detalii

#164
gabrielamirela28

gabrielamirela28

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 09.02.2015
Unde ai vrut sa faci cont? Pe worldgn.com?Acolo la login intram doar noi partenerii iar la registrer,tot noi când înscriem pe cineva nou.Ai putea sa te loghezi deseară la 19.50,pe un site unde primești detalii in lb română ( de pe calculator sau laptop),IN DIRECT.Daca scrii ca vrei îti dau adresa site-ului

#165
benysound

benysound

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 18.02.2014
oriunde ... vreau sa ma inscriu si sa investesc ... da-mi o adresa de skype sau yahoo sa discutam

#166
gabrielamirela28

gabrielamirela28

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 09.02.2015
Pt Quantum: in legătură cu chestia ca "ma doare la basca" : eu am crescut 3 copii,i- am ținut in școală si facultate pe toți,nu eram bogați,mi- a fost greu, ma trezeam la 4 jumate dim sa merg la serviciu plus cumpărături,mâncare,spălat,curățenie,meditat copiii la teme.Băiatul are 27 ani, a terminat științe economice,fata cea mare_25 ani e studenta la medicina gen acum a terminat sesiunea cu un 8,patru de 9 si un 10,,e anul cinci, cea mica a terminat anul trecut facultatea de turism.Am dreptul sa stau si eu un pic pana vin nepoții ca apoi o iau de la început. Nu era on topic dar am vrut sa explic.De ex am o prietena si- a tăiat mana dreapta lka serviciu,primește putini bani de la stat,am ajutat- o si pe ea sa intre in firma ca altfel nu- i ajungeau banii sa trăiască.Si ca ea sunt si alții...

[email protected]

#167
teknotronik

teknotronik

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,585
  • Înscris: 29.11.2008
Am citit putin despre ceea ce spui.
Am citit o stire din 2014 unde se spunea ca nu poti cumpara mai mult de 6 panouri de persoana, este adevarat?
Daca nu, care este limita maxima?
Care este pretul pe care trebuie sa-l platesti pentru 1 panou, 1200 $?
Exista reduceri la cumpararea unui lot mai mare de panouri?

Vazusem undeva un calcul precum ca la 6 panouri primesti aproximativ 80 $ pe luna, asa este?

Multumesc!

#168
gabrielamirela28

gabrielamirela28

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 09.02.2015
Pana se termina constructia centralei 18 din Japonia se pot cumpăra cate panouri vrei.Un domn din Timișoara a luat 100 de panouri pt el si 100 pt sotie,in decembrie.acesta e prețul dar aici intra tot: terenul,avizele de la stat care au durat 1 an jumate, montarea,conectarea in sistemul energetic national,taxe la stat,asigurarile,paza,mentenanța_ acolo sunt angajați oameni.contractul e pe 20 ani apoi se poate prelungi,se poate cere panoul acasa,se poate lăsa moștenire.Pt toate detaliile ca sa devii partener va scriu pe mail la cine vrea.Sau am voie sa scriu aici?

#169
gabrielamirela28

gabrielamirela28

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 09.02.2015
Hai ca mi- ați scris mai multi pe mail,scriu aici sa nu ma tot repet: detalii IN DIRECT,la ora 20 pe www.nciobanu.videowebmeet.com,scrii in căsuța pt nume așa: numele tau_ localitatea_ inv gabriela stanis..apoi dai clic pe conectare la server,dai Next sau skip pe paginile de reglaj pana la pag de Prezent video.O sa vedeți si numele meu acolo. Durează 50 minute.Pt întrebări ulterioare ma puteți suna ,nu puneți întrebări pe chat deocamdată. Nr meu de tel 0741202065.Logati-va înainte de  ora 20 cu vreo 10 Min,sa nu pierdeți inceputul.De pe calculator sau laptop,pe tableta apar probleme.

Ma puteți suna si înainte  de ora 20,daca vreți sa va îndrum la lobare!

pardon,la logare.

#170
gabrielamirela28

gabrielamirela28

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 09.02.2015
Va rog sa fiți serioși daca intrați acolo.nu ma faceți de râs!

#171
gabrielamirela28

gabrielamirela28

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 09.02.2015
G S ,ai intrat f târziu,ai pierdut mult,încearcă mâine la 20. Fix.

#172
gabrielamirela28

gabrielamirela28

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 09.02.2015
Teknotronik,scuze ca am scris prea puțin ,ma grăbeam sa intru si eu ca mai zice noutăți câteodată,sa fiu la curet cu tot.Pret exact panou 1200.La prima intrare poți intra cu 350$,650,$, si din câștiguri sa- ti iei panouri,după un timp cu 1200.Daca- tijei panou de la început,este 1850$ adică un panou plus pachetul de 650 _ cu alte câștiguri(Adkoin etc).pt următoarele panouri 1200, preț fix.  Beneficii_14% pe an din valoarea panoului plus 1$ pe luna din fiecare panou din echipa mica,la fel 1$ pe luna din toate descărcările de Adkoin. Pana anul trecut in sept se primea din prima luna cei 14% pe panou darăcums- au înscris multi si panoul care- l vei lua inca nu e conectat. Se așteaptă 1 sau 2 luni,dar ai acces la celelalte câștiguri intre timp.Nu se achiziționează panou pt acasă așa scump!Pt tine sa- ti producă energie acasă îți iei din magazin cu 200€.

#173
Highyield10

Highyield10

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 14.02.2015
Stiu Eu solutia la problema asta!  Cine are bani de investit si vrea sa cistige bani frumosi  5-10 ori suma investita intr-un an,  sa ma contacteze!

#174
Highyield10

Highyield10

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 14.02.2015

View Postteknotronik, on 09 decembrie 2014 - 19:38, said:

Multumesc petre de oferta.
Prefer singur.



Nu ar fi prima mea afacere.

As incepe ceva si cu 30-40 de mii desi am deschis discutia pentru 150.000.
Chestia este ca vreau sa gasesc acel ceva si asta incerc sa fac indiferent de ce cred unii.


Eu caut de citiva ani afacerea perfecta, in sfirsit am gasit! Spor la toata lumea!

#175
gabrielamirela28

gabrielamirela28

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 09.02.2015
Daca- i pe bune afacerea ta scrie aici sa vedem toți. Nu te ascunde

#176
topital

topital

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 29.01.2014

View Postgabrielamirela28, on 14 februarie 2015 - 23:05, said:

Daca- i pe bune afacerea ta scrie aici sa vedem toți. Nu te ascunde

View Postgabrielamirela28, on 14 februarie 2015 - 23:05, said:

Daca- i pe bune afacerea ta scrie aici sa vedem toți. Nu te ascunde
Are dreptate Gabriela ...(nu fiti sceptic) scrieti tot ' daca ati  deschis  discutii in public "publicati tot"( oricum ramane la latitudinea dvs ,de a publica  sau de de a nu publica ,in cel mai rau caz puteti sa ne comunicati  in privat afacerea dvs. )

#177
SucreBolivar88

SucreBolivar88

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,263
  • Înscris: 03.03.2012
Daca as avea atatia bani mi-as lua un vapor si as strabate toata mediterana, vaporu fiind destul de mic ca noah nu poti lua cu sa zicem 100.000  ceva mare mas axa pe marfuri cu volum mic dar valoare mare : tigari din Egipt, Hasis din Maroc, poate mas duce si in golful Guineei  pentru ceva cacao, diamante din Congo , bine pe acolo am posibilitatea foarte mare sa o mierlesc de glont sau de ceva boala tropicala asa ca asta as face doar dupa o matura chibzuinta :) aoi marfa vanduta la negru in marile porturi europene ( nu in Constanta ) si o parte din profit pus deoparte iar alta reinvestit IN ROMANIA ! Cam asta ar fi :)

#178
topital

topital

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 29.01.2014

View Posttopital, on 15 februarie 2015 - 09:46, said:

Are dreptate Gabriela ...(nu fiti sceptic) scrieti tot ' daca ati  deschis  discutii in public "publicati tot"( oricum ramane la latitudinea dvs ,de a publica  sau de de a nu publica ,in cel mai rau caz puteti sa ne comunicati  in privat afacerea dvs. )
Ah..! acum  am vazut  , I-mi cer scuze pentru  erorile gramaticale .

Edited by topital, 15 February 2015 - 12:16.


#179
gabrielamirela28

gabrielamirela28

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 09.02.2015
N- ai erori gramaticale!

#180
Highyield10

Highyield10

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 14.02.2015

View Posttopital, on 15 februarie 2015 - 09:46, said:

Are dreptate Gabriela ...(nu fiti sceptic) scrieti tot ' daca ati  deschis  discutii in public "publicati tot"( oricum ramane la latitudinea dvs ,de a publica  sau de de a nu publica ,in cel mai rau caz puteti sa ne comunicati  in privat afacerea dvs. )

Este vorba de digital currency, puteti sa vedeti o prezentare aici http://bit.ly/1FdIiiG
Pe scurt descrierea,cumperi utoken la pretul actual de 15 centi in diferite pachete
de la 500-50.000EUr poti si mai mult daca vrei si ai bani mai multi!
Pretul creste in fiecare zii, si nu poate sa scada numai sa creasca in citeva luni o sa ajunga la 1$!
Deci nu poti sa pierzi cu investitia asta!
De exemplu daca cumperi de 4500 de Eur iti vin vreo 29300 de Utokeni , cind pretul ajunge la 1$
o sati valoreze 29300$ de dolari deci ai cistigat 7-10X suma investita, cred ca nu-i rau in citeva luni,
luind in considerare ca numai ai investit si nu ai facut nimic altceva!
Cind ajunge la 1$ o sa fie un split de pret la 10 centi si utokeni se multiplica cu 10, deci o sa ai 293000
pretul creste iar la 1$ sau mai mult, deci ma gindesc ca fiecare poate sa calculeze cistigul!
Inscrierea se face memeber to member, deci altcumva nu poti sa te inscrii!
Sunt si alte beneficii, dar mai multe pentru cei interesati pe
Skype highyield10

Edited by Highyield10, 15 February 2015 - 15:00.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate