Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren
 Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips
 

SNSPA

- - - - -
  • Please log in to reply
90 replies to this topic

#73
dany_danielle

dany_danielle

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 21.07.2010
Stie cineva oraru de saptamana asta de la administratie publica :D ca nu l-a afisat pe site nici acum...

Edited by dany_danielle, 10 October 2010 - 18:28.


#74
ddamq

ddamq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 07.08.2008
Vreau si eu ca cineva de la Stiinte Politice SNSPA, anul I, sa-mi dea un PM. Am doar cateva intrebari.
Multumesc.

#75
Lucian_M

Lucian_M

    - membru glumeț -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,408
  • Înscris: 09.09.2006
http://forum.softped...p;#entry9083554 - poti sa pui aici intrebari de care doresti, respectand indicatiile din primul post al topicului.

#76
HolyGigi

HolyGigi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 450
  • Înscris: 30.06.2005
Daca e cineva la Comunicare in ultimul an, te rog sa-mi dai un PM

#77
flory0114

flory0114

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.09.2011
buna incep anul I la fac de stiinte politice din cadrul snspa...as vrea daca se poate sa mai iau legatura cu fete care vor sta la camin ....ast rasp..va pup:*:*:

#78
axel2011

axel2011

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.09.2011
Salut, am vazut ca de ceva timp sunt pareri pro si contra SNSPA. Am si eu mai multe nelamuriri si daca ma poate ajuta cineva raman dator. Eu am dat la SNSPA - Stiinte Politice la sfatul unui prieten, aceasta nefiind prima mea obtiune. Din moemnt ce nu am reusit la ce mi-am propus m-am hotarat sa raman la SNSPA, daca tot intrasem, numai ca sunt un pic nelamurit in privinta locului de munca pe care il ai daca o termini. Eu vreau sa fac o facultate buna ca sa am dupa un serviciu stabil, nu sa pierd timpul aiurea. Pe mine m-a atras deoarece imi place istoria, romana, engleza si sa ma implic in diferite activitati. Cei care au terminat au reusit sa faca ceva cu aceasta facultate sau a fost o pierdere de vreme? Daca faci si master iti gasesti greu un serviciu stabil?

#79
VyRuZ_

VyRuZ_

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.03.2007
Am intrat și eu la Științe Politice. :)

Doar ce-am sunat la secretariat în legătură cu căminul, și m-a demoralizat femeia de-acolo, că primești cămin doar dacă ești caz social, că au ei prea multe cereri... La înmatriculare și la depunerea cererii de cămin, mi-au spus că la o medie de admitere de 9.70 primesc cămin...

Voi cu cât ați intrat la cămin? N-aș vrea ca tocmai căminul să mă oprească de la a face o facultate...

#80
Amaya04

Amaya04

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 29.06.2011
Cu 9,70 nu prea cred că nu o să prinzi loc la cămin. Într-adevăr, prioritari sunt cei care au un caz social, iar dacă sunt foarte mulți anul acesta, există și posibilitatea să nu prinzi. Sfatul meu e să te interesezi și la alte cămine din București, să fii sigur că nu rămâi pe dinafară.

#81
VyRuZ_

VyRuZ_

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.03.2007
Mă poți ajuta în a găsi zone pentru alte cămine?

În Regie am stat vara trecută o lună, și dacă e să mă interesez pentru facultate, trebuie să mă duc la serviciul social, nu? Din câte țin minte, am stat în P-uri.

Ce alte zone de cămine există în București?

Mulțumesc în avans! :)

#82
ChiranGeorge

ChiranGeorge

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.09.2011
As dori sa aflu mai multe despre facultatea de manangement din cadrul SNSPA multumesc anticipat

#83
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,535
  • Înscris: 23.03.2008

View Postaxel2011, on 5th September 2011, 19:29, said:

Salut, am vazut ca de ceva timp sunt pareri pro si contra SNSPA. Am si eu mai multe nelamuriri si daca ma poate ajuta cineva raman dator. Eu am dat la SNSPA - Stiinte Politice la sfatul unui prieten, aceasta nefiind prima mea obtiune. Din moemnt ce nu am reusit la ce mi-am propus m-am hotarat sa raman la SNSPA, daca tot intrasem, numai ca sunt un pic nelamurit in privinta locului de munca pe care il ai daca o termini. Eu vreau sa fac o facultate buna ca sa am dupa un serviciu stabil, nu sa pierd timpul aiurea. Pe mine m-a atras deoarece imi place istoria, romana, engleza si sa ma implic in diferite activitati. Cei care au terminat au reusit sa faca ceva cu aceasta facultate sau a fost o pierdere de vreme? Daca faci si master iti gasesti greu un serviciu stabil?
Bobocule, serviciul imediat dupa SNSPA este o utopie, poti sa te implici in timpul celor 3 ani de faculta in diferite organizatii studentesti, iar sa gasesti un loc de munca axat pe ce-ai invatat este cam greu....eu si acum caut dar este greu, crede-ma. Bucura-te de cea mai buna facultate din Romania, este exceptionala, profesorii sunt cei mai tari iar secretarele sunt cam greu de abordat. Nu este pierdere de vreme.

Daca esti la SP (nu RISE sau Soocio) da-mi un PM sa te invat niste trucuri.

Quote

As dori sa aflu mai multe despre facultatea de manangement din cadrul SNSPA multumesc anticipat

http://facultateademanagement.ro/


Quote

Mă poți ajuta în a găsi zone pentru alte cămine?

Baneasa-pt fete si studentii din tarile vecine, Cernica pt baieti iar regia pentru cei care au chef de distractie si mai putin de facultate.




PS:atentie la orar, este o poveste prin SNSPA care spune ca de Craciun o sa aveti orarul ala bun... :naughty:

#84
ChiranGeorge

ChiranGeorge

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.09.2011
Prin "As dori sa aflu mai multe despre facultatea de manangement din cadrul SNSPA multumesc anticipat" am vrut sa inaintez faptul ca doresc sa aflu mai multe lucruri care sa vina din "interior" de preferat de la un student al aceastei facultati si profil lucruri care tin strict de: examene profesori mod de predare sali de clasa relatia profesor-elev

#85
VyRuZ_

VyRuZ_

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.03.2007
Luni, 18:00, la Palatul Parlamentului, ar fi deschiderea, conform secretariat SP. Intrarea Izvor. :)

S-a cazat cineva deja? Puteți să-mi spuneți un program al administratorului de cămin?

#86
Robyboby

Robyboby

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.09.2011
Salut! Imi puteti oferii si mie informatii despre facultatea de administratie publica, pt ca vreau sa ma obisnuiesc cu fac:d

#87
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,535
  • Înscris: 23.03.2008

View PostVyRuZ_, on 28th September 2011, 13:17, said:

Luni, 18:00, la Palatul Parlamentului, ar fi deschiderea, conform secretariat SP. Intrarea Izvor. :)

S-a cazat cineva deja? Pute?i să-mi spune?i un program al administratorului de cămin?
Frate nu te duce, e naspa prima zi...stai linistit, cunoaste-ti colegii, profii si sediul central...vezi ca orarul nu este batut in cuie, se modifica pana in decembrie de inca vreo 10 ori....

La ce facultate ai intrat, comunicare, SP sau administratie???

Edited by Securistu, 01 October 2011 - 14:57.


#88
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,535
  • Înscris: 23.03.2008
Ba, ce este linistea asta? Ati inceput, bobocilor, facultatea? Cum sunt profii???

Edited by Lucian_M, 21 October 2011 - 21:04.
scos puncte.


#89
Stagg201

Stagg201

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 02.01.2011
Sunt diferente mari intre sectiunea de Publicitate si cea de Comunicare si Relatii Publice?

#90
BogdanSLB

BogdanSLB

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 28.05.2012
Stiti cumva cate locuri au fost anul trecut la Comunicare si Relatii Publice? Eventual si mediile dupa care s-a intrat. Pe cele de anul asta vad ca intarzie sa le posteze pe site.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate