Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Siteul http://sports.woomie.ro

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#1
steauaa

steauaa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 18.01.2011
am facut comanda de o geaca LeeCooper de pe siteul http://sports.woomie.ro si nu stiu daca siteul este de incredere si geaca este intr-adevar LeeCooper,
A mai cumparat cineva de pe acest site?
Maine ar urma sa ma duc la sediul de curierat din Iasi sa ridic produsul si imi este frica sa nu iau teapa
geaca este http://sports.woomie...d60874922).html eu achizitionand geaca la un pret de 104 ron,cea ce pare putin pt un LeeCooper

#2
steauaa

steauaa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 18.01.2011
nu me

 robert8197, on 16 noiembrie 2014 - 13:21, said:

nu merge linkul tau

#3
robert8197

robert8197

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,017
  • Înscris: 20.04.2011
https://www.miniprix...cu-maneca-lunga

#4
danX

danX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,566
  • Înscris: 26.06.2003
woomie.ro are in mare parte marfa de la sportsdirect.com, dar la preturi sensibil mai mari. Ceea ce e relativ normal, ca doar fac si ei un ban cinstit.
Comand de cativa ani de pe sportsdirect si review-urile de pe site au fost intotdeauna ok. De la SportsDirect dureaza cam o saptamana sa vina marfa si mai nou la comenzile de peste 100 EUR transportul a costat 1 EUR.
Iata si costul jachetei respective acum 1-2 saptamani cand am primit newsletterul de la sportsdirect.
Attached File  LC.jpg   153.73K   125 downloads

Geaca respectiva am comandat-o pentru cineva de curand si e foarte ok cu exceptia faptului ca nu are nici un buzunar interior.

Edited by danX, 16 November 2014 - 13:28.


#5
steauaa

steauaa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 18.01.2011

 steauaa, on 16 noiembrie 2014 - 13:24, said:

nu me

nu merge linkul tau
nu prea seamana

 danX, on 16 noiembrie 2014 - 13:27, said:

woomie.ro are in mare parte marfa de la sportsdirect.com, dar la preturi sensibil mai mari. Ceea ce e relativ normal, ca doar fac si ei un ban cinstit.
Comand de cativa ani de pe sportsdirect si review-urile de pe site au fost intotdeauna ok. De la SportsDirect dureaza cam o saptamana sa vina marfa si mai nou la comenzile de peste 100 EUR transportul a costat 1 EUR.
Iata si costul jachetei respective acum 1-2 saptamani cand am primit newsletterul de la sportsdirect.
LC.jpg

Geaca respectiva am comandat-o pentru cineva de curand si e foarte ok cu exceptia faptului ca nu are nici un buzunar interior.
zi mi te rog daca este la fel ca asta de pe youtube,m-ar interesa daca are cele 2 fermuare
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/dRIkHYTytzA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#6
danX

danX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,566
  • Înscris: 26.06.2003
Aia e

#7
veman

veman

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,390
  • Înscris: 15.07.2009
Am comandat de pe sportsdirect incaltaminte si tricouri / bluze Lee si alte marci. Tricourile / bluzele au fost, in mare parte, niste mizerii... cu exceptia unora (marci pe care nu le cunosc si ceva umbro). Tot ce a fost tricou Lee... cum am spus : niste mizerii. Le port prin casa. Incaltamintea Lee a fost ok, cu toate ca brodatul marcii era stramb la unele perechi.

Incaltaminte as mai cumpara de pe sportsdirect, dar doar atat.

Sa te uiti atent la etichete dupa ce iti iei geaca... nu neaparat ca asta conteaza cel mai mult, dar asa...ca impresie, sa stii pe viitor ce marfa au.

#8
danX

danX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,566
  • Înscris: 26.06.2003
Exact de aia sunt bune review-urile. Sunt destui care scriu si asa eviti porcariile.Incaltaminte Firetrap, de ex, big no no. Acelasi lucru cu bluzele de la ei. Soulcal sunt decenti iar Karrimor chiar isi merita fiecare banut, in special in sezonul de reduceri.

#9
Thair

Thair

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,653
  • Înscris: 15.12.2012
Mi-am luat de la ei o pereche de pantofi. A fost totul ok. Coletul a ajuns dupa mai bine de o saptamana. Le vazusem reclama pe FB, asa am dat de ei.

#10
chicca

chicca

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.11.2014
cum as putea comanda de pe site-ul sports.direct.com? cunosc site-ul f.bine,dar nu stiu cum sa-mi fac o comanda pe adresa mea. please, help me!

#11
danX

danX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,566
  • Înscris: 26.06.2003
Iti faci cont cu adresa ta de livrare si platesti cu cardul cand pui comanda. Ca la orice alt magazin online.

#12
chicca

chicca

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.11.2014

 danX, on 01 decembrie 2014 - 09:47, said:

Iti faci cont cu adresa ta de livrare si platesti cu cardul cand pui comanda. Ca la orice alt magazin online.
Multumesc. Deja mi-am facut. In sfarsit,am descoperit si eu ce trebuia sa fac. evrika!Posted Image

#13
Raluu26

Raluu26

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.12.2014
Am comandat acum 2 saptamani o pereche de ghete , si nu au ajuns nici acum . Am incercat sa ii sun , dar raspundea robotul si zicea ca niciun operator nu e disponibil . Am vrut sa le scriu dar dadea eroare si scria sa incerc mai tarziu . Sa ma astept sa mai ajunga ghetele?

#14
scubamario2006

scubamario2006

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 02.06.2009
Si eu am facut comanda pe www.woomie.ro pe 11 decembrie a.c. o bluza si pantaloni de portar Sondico ca fiind cadou de Craciun pentru fiul meu si nici astazi nu am primit coletul.
Pe site termenul de livrare este intre 7-12 zile lucratoare  ceea ce este foarte mult,cum poti sa zici 7 zile si apoi aproape sa dublezi termenul de livrare- 12 zile.
Cele 12 zile lucratoare se implinesc pe 30 decembrie si parca vad ca nu ajunge coletul. Plus minciuni de felul ca a fost dat coletul la curier si urmeaza livrarea dar  cand am cerut awb-ul mi sa spus ca au colectat dar awb-ul nu a fost inregistrat.
  Magazinele astea nu au nimic pe stoc ci asteapta comanda ta si apoi comanda si ei la furnizori.
Acum ca stim de unde cumpara comandam direct acolo si reducem timpul de livrare.

#15
steauaa

steauaa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 18.01.2011
am primit geaca si arata chiar foarte bine

#16
Raluu26

Raluu26

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.12.2014
Am primit ghetele abia dupa aproape 3 saptamani. Arata foarte bine si chiar sunt de calitate.

#17
MrReason

MrReason

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,266
  • Înscris: 08.10.2010

 Raluu26, on 06 decembrie 2014 - 19:37, said:

Am comandat acum 2 saptamani o pereche de ghete , si nu au ajuns nici acum . Am incercat sa ii sun , dar raspundea robotul si zicea ca niciun operator nu e disponibil .

 scubamario2006, on 28 decembrie 2014 - 14:53, said:

Si eu am facut comanda pe www.woomie.ro pe 11 decembrie a.c. o bluza si pantaloni de portar Sondico ca fiind cadou de Craciun pentru fiul meu si nici astazi nu am primit coletul.
@toti care mai citesc pe aici: comandati direct de pe sportsdirect.com, transportul e doar 9.99 eur, posibil mai mic pt. comenzi mai mari

sports.wommie nu sunt altceva decat niste golanasi care nu au nici societate comerciala in ro(cica-s inregitrati in belize), iar ei fac ei comanda la sportdirect, pun ceva adaos si dupa aia va trimit voua comenzile... dar de ce sa platiti mai mult?

#18
mmmgigi

mmmgigi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 20.06.2008
Sint niste evazionisti ordinari. Toata activitatea o desfasoara la negru de pe o firma bulgareasca.
fara TVA, fara taxe la stat. Isi baga totul la ei in buzunar.
O sa-i vedem la stiri in perioada urmatoare.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate