Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 

Ce managere online de fotbal ati jucat sau jucati?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
AlynutzTigerAtlantic

AlynutzTigerAtlantic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 10.01.2013
Eu joc managerdefotbal.ro(online soccer manager) unde am cumparat si tichete ,e un joc cu jucatori reali,foarte captivant ,destul de prietenos si populat.Ai campionatele a foarte multe tari,chiar la unele si diviziile 2,Europa League,Liga Campionilor si campionat mondial.De asemenea ai posibilitatea sa creezi o echipa cu jucatori reali din bugetul de 175 milioane euro..e destul de frumos jocul.Incercati-l.
In afara de asta joc si trophy manager.
Intentionez sa ma mai apuc de unul.
Ori sokker ori goal united,sa vad..
Am mai jucat in trecut si managerzone dar cel mai placut si prietenos si distractiv mi s-a parut  mdf(OSM)


Voi?Ce managere online de fotbal ati jucat sau jucati?Ce recomandati?Ce va place?

#2
DeuxEx

DeuxEx

    Dark Matter

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,181
  • Înscris: 11.11.2007
Cel mai complex manager online este Hattrick. E aparut in 1997 si are peste 2.000.000 de jucatori activi. Ca idee, este singurul manager unde banii reali nu iti aduc un bonus la jocul echipei. Acolo castiga antrenorul, nu banii.

Ce spun ei:
Hattrick este cel mai popular manager de fotbal de pe Internet - este gratis şi are o comunitate ce numără sute de mii de utilizatori din toate colţurile lumii.
În Hattrick, creezi şi administrezi un club de-a lungul timpului - şi te confrunţi cu alţi manageri umani. Pentru a câştiga nu ai nevoie de ore întregi în fiecare zi - cheia stă în alegerea strategiei potrivite.
Puterea şi întinderea comunităţii Hattrick sunt legendare; nu uita să iei contact cu aglomeratele noastre forumuri sau cu una dintre multele iniţiative create de utilizatori în jurul jocului, de la întâlniri locale la programe software ajutătoare.
Hattrick a luat naştere în 1997 şi este deţinut de Hattrick Ltd. Ca developeri, suntem mândri de colaborarea strânsă cu utilizatorii jocului, aceasta ajutându-ne să devenim cel mai mare şi mai interesant manager de fotbal de pe Internet.
Hattrick este complet gratis, însă poţi alege să devii Supporter pentru a primi unele opţiuni cu care să te bucuri mai mult de joc.

#3
IoanniSis

IoanniSis

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 04.12.2014
Am jucat si eu goalunited o vreme . Ce pot sa spun , e destul de interesant si m-a captivat o vreme . Am mai incercat si altele , dar nu mi s-au parut la fel de bune ca asta:)

#4
Adrian987654

Adrian987654

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 251
  • Înscris: 27.09.2014
am jucat Goalunited si Hattrick. iti recomand hattrick.

#5
fubu00

fubu00

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.02.2016
http://www.goaltycoo...ballgame/fubu00 este un joc pe bani reali.

Edited by fubu00, 30 October 2017 - 13:53.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate