Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 

Balotesti viitor cartier al Bucurestiului?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
symbol

symbol

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.01.2006
propun urmatoarea dezbatere referitoare la zonele din nordul bucurestiului cum ar fi balotesti, corbeanca, pipera

- ce parere aveti despre cum va decurge dezvoltarea lor, se vor muta din ce in ce mai multi in aceste zone, isi vor construi case pe terenurile lor sau vor alege varianta cartierelor rezidentiale, vor aparea scoli, gradinite, maagazine, se va "micsora" distanta pana in centrul bucurestiului?

- sau vor ramane accesibile doar anumitor clase a populatiei?

- in cati ani credeti ca se vor putea considera aceste zone adevarate carteiere ale bucurestiului?


ps/ ma intereseaza parerea voastra deoarece detin un teren recent cump in balotesti si nu stiu ce sa fac ? sa-mi fac casa, sa-l vand si sa-mi caut casa mai pe langa buc, sa mai astept sa apara firme care sa investeasca in zona?


multumesc

#2
razvano2002

razvano2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 27.12.2005

 symbol, on Jan 5 2006, 20:49, said:

ps/ ma intereseaza parerea voastra deoarece detin un teren recent cump in balotesti si nu stiu ce sa fac ? sa-mi fac casa, sa-l vand si sa-mi caut casa mai pe langa buc, sa mai astept sa apara firme care sa investeasca in zona?
multumesc
Fa-ti casa acolo si inchiriaz-o macar, daca nu ai de gand sa locuiesti in ea! O sa se dezvolte infiorator de repede afacerile imobiliare din zona. Eventual daca te tine portofelul, construieste un magazin.

#3
eddymutu7

eddymutu7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 389
  • Înscris: 04.12.2005
Pai depinde ce vor sa faca cu `metropola`
Chiar ce se mai aude?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate