Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Monitor/Display wireless?

De la un proiect in Python la un ...

Chestie ciudata

De la un proiect scris in python ...
 Audi A4 B9 quattro 190 CP!

Tepari la pariuri pe TikTok

Banca imi cere justificativ fondu...

schema pcb ELECTRA CIM150 PAS
 Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras

Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx
 Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC

Mufa TV

PPC Energy
 

Mituri GTA V/IV/San Andreas...

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
SebyFloyd

SebyFloyd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 23.10.2014
Cu siguranta va amintiti de jocurile noastre preferate din copilarie: seriile GTA. Primele mituri care au fost luate mai in serios au fost cele din San Andreas. In joc puteai gasi ce vroiai: sirene, OZN-uri, Bigfoot, Leatherface, zombie... Si toate astea erau posibile si fara add-on-uri. Acum am evoluat si jucam GTA V (sau vom juca - daca nu avem Xbox360 sau PS3). Se pare ca si acesta are cateva chestii interesante de genu'.


Chiar daca am citit si am vazut multe videoclipuri pe net, eu in San Andreas nu am descoperit decat o groapa cu cadavre puse in saci, langa care se afla o camioneta (ca si cum acestea au fost aruncate din camioneta); un scaun cu rotile facut din metal (care cica are o legatura cu Leatherface); niste lumini ciudate pe cer (OZN-uri); femeia sinucigasa (care se arunca in mare ca o sirena) si un cimitir ciudat in desert (nu mai stiu ce legaturi avea asta cu miturile). In GTA V l-am vazut pe Bigfoot in padure (din elicopter) - pun mai jos poze (prima facuta cu senzorul de caldura de la arma si a doua normal), si stiu ca se afla un OZN scufundat in adancul oceanului.


Vroiam sa va intreb si pe voi care sunt miturile pe care le-ati descoperit in seriile GTA (jocurile originale fara patch-uri).  Posted Image

Attached Files



#2
nealsmith

nealsmith

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 14.07.2014
In GTA SA,cea cu masinile lovite care se duc singure prin munti

#3
SebyFloyd

SebyFloyd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 23.10.2014
Ai dreptate. Imi amintesc ca am luminat si eu cu farurile asa ceva noaptea cand ma plimbam cu un Sanchez prin paduri. Posted Image

Edited by SebyFloyd, 08 November 2014 - 14:07.


#4
robert8197

robert8197

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,015
  • Înscris: 20.04.2011
in SA era unu care facea poze la o cladire si dupa se arunca in apa .

#5
SebyFloyd

SebyFloyd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 23.10.2014
Nu te referi la femeia din zona asta? Avea un aparat foto, parca... Posted Image

Attached Files



#6
nealsmith

nealsmith

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 14.07.2014
Nu era doar o femeie,erau mai multi care mergeau si se aruncau in apa dupa.Parca asa faceau si pe ceva plaja mica la N Blueberry.

#7
SebyFloyd

SebyFloyd

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 23.10.2014
Interesant... Posted Image

#8
tzaq93

tzaq93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 13.08.2010
Va jucati Team Forteress 2???

#9
robert8197

robert8197

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,015
  • Înscris: 20.04.2011
am jucat

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate