Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Google Play Music

- - - - -
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#37
danv6

danv6

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 552
  • Înscris: 30.12.2010
@jericho: Nu am folosit inca Google Play Music la intreaga capacitate dar presupun ca are un trafic asemanator cu un radio online. La acesta, streaming-ul de cate 2 - 2 1/2 ore, timp de 5 zile pe saptamana, papa aproximativ 1,1 - 1,3 Gb intr-o luna.

Edited by danv6, 11 November 2014 - 19:51.


#38
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,037
  • Înscris: 02.09.2005
Mult. Nu prea merita dacă nu ai conexiune wi-fi mai toata ziua

#39
danv6

danv6

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 552
  • Înscris: 30.12.2010
In setari Google Play Music>Mobile networks stream quality sunt 3 optiuni. Daca alegi "Low" se mai economiseste ceva din trafic, dar nu stiu cat.

#40
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,000
  • Înscris: 15.04.2011
Am reusit sa ma loghez facand al cont google dupa care l-am sters si am ramas cu al meu.

#41
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,000
  • Înscris: 15.04.2011
Google Play Music subscribers will automatically get access to YouTube Music Key http://blog.gsmarena...tube-music-key/

#42
Heavyd

Heavyd

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,604
  • Înscris: 08.08.2007
Cei care ati activat All acec-sul cu cat ati fost taxati de la google? ca eu am platit 25,18 Ron in loc de 24

#43
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,000
  • Înscris: 15.04.2011
Am cumparat doua piese, cum le descarc sau pot doar sa le ascult online? La "tip de acces" spune "redare în flux și prin descărcare definitivă pe computer și/sau pe dispozitiv".

#44
danv6

danv6

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 552
  • Înscris: 30.12.2010
Dupa ce ai cumparat melodia/albumul mergi in aplicatia Play Music>Listen now. Acolo, la iconita melodiei/albumului apesi pe cele 3Puncte din dreapata jos si se va deschide o lista de optiuni, printre care si "descarca".

#45
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,000
  • Înscris: 15.04.2011
Gata am rezolvat, multumesc. Pacat ca nu se poate descarca si in FLAC.

Attached Files


Edited by Papillon_, 10 January 2015 - 19:35.


#46
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,000
  • Înscris: 15.04.2011
Pentru iubitorii de muzica clasica am gasit un chilipir, albumul "The 50 Greatest Pieces of Classical Music-London Philharmonic Orchestra" la doar 4 lei https://play.google....uympodr7dmyhpwu

Mi se par foarte bune preturile pe Google Play Music fata de magazinele clasice care vand muzica pe CD. Nici abonamentul nu e rau la 29 de lei.

Edited by Papillon_, 11 January 2015 - 11:31.


#47
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,000
  • Înscris: 15.04.2011
Acum sunt 60 de zile gratis https://play.google.com/store/music , in america cica o sa bage si o varianta gratuita sustinuta de reclame in genul Spotify Google looks to give Spotify and Apple Music some competition with new free music streaming service http://www.techspot....tition-new.html

#48
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,000
  • Înscris: 15.04.2011
Google Play Music goes free, days before launch of Apple's streaming service http://www.independe...e-10341102.html

"Google has launched a free streaming music service — days before Apple releases its own music streaming service, which will have no free tier.
Google Play Music already has a subscription-based service, where users pay monthly to listen to an unlimited amount of tracks.
Today the technology giant announced a free version, made up of curated playlists designed for different times of the day and tailored towards what you are doing.
The new free service will include adverts, similar to the model on rival Spotify."

Voua va merge? Eu am incercat dar nu reusesc sa ascult o melodie intreaga.

#49
lausan

lausan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 19.06.2007
Ce prostii sunt astea cu traficul eu am reusit sa fac la o melodie din radio de 4.58 min 280 Mb trafic , pai te rupe de nu te vezi

#50
2003spirit

2003spirit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 407
  • Înscris: 09.07.2017
Foloseste careva serviciul asta in Romania?!

#51
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,724
  • Înscris: 06.08.2004
Eu. Am mai folosit Tidal si Apple Music.

#52
valer

valer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,838
  • Înscris: 25.05.2006
Și eu folosesc această aplicație pentru muzică de la google și e ok!

#53
Fuserisk

Fuserisk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 26.02.2018
E misto si ieftin la 22 lei! Muzica... "kklau", legal! Se impaca foarte bine cu un Google Home. O subscripție la Play Music + una la Netflix share-uita prin familie si nu mai ai nevoie de altceva. Ma rog...o carte, un cinema, un teatru...n-ar strica. Eu am cam terminat cu pirateria. Si-a pierdut sensul, utilitatea.

Edited by Fuserisk, 10 March 2018 - 15:55.


#54
valer

valer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,838
  • Înscris: 25.05.2006
Mai nou, a apărut și spotify în România! 😘

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate