Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

UPC Wi-Free.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1245 replies to this topic

#271
tosiba

tosiba

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 26.11.2011
Sunt student si stau in gazda(in Iasi).Din casa prind o retea UPC Wi-Free.Imi poate da si mie cineva un cont sa ma pot loga?Acasa am rds si aici la gazda nu mi-am facut abonament de internet din motive financiare.

Edited by tosiba, 29 October 2014 - 21:50.


#272
gabybcr

gabybcr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,191
  • Înscris: 22.03.2008

 tosiba, on 29 octombrie 2014 - 21:48, said:

Sunt student si stau in gazda(in Iasi).Din casa prind o retea UPC Wi-Free.Imi poate da si mie cineva un cont sa ma pot loga?Acasa am rds si aici la gazda nu mi-am facut abonament de internet din motive financiare.
Roaga gazda sa treaca la rds.

#273
tosiba

tosiba

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 26.11.2011
Daca tot prind upc wi-free ma gandeam ca poate cineva binevoitor poate sa imi dea cont si parola sa ma loghez in caz ca ei nu folosesc.Oricum acasa foloseste internetul restul familiei.

#274
Super Chief

Super Chief

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,491
  • Înscris: 21.08.2007
Au si inceput.

#275
tosiba

tosiba

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 26.11.2011
Pot da la schimb cont si parola pe rds wifi hotspot.

#276
Super Chief

Super Chief

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,491
  • Înscris: 21.08.2007
FiberYouth

Ia vezi, te coafeaza? Dai doar un telefon si vezi ce zic aia acolo. Parca suna mai bine 200 decat 10.

#277
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,380
  • Înscris: 05.09.2005
E gandita bine oferta aia

#278
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,836
  • Înscris: 07.07.2009

 MembruAnonim, on 29 octombrie 2014 - 21:02, said:

E limitata doar pe 3G, pe wireless nu stiu sa aiba limitari.
Ai dreptate. Scuze Posted Image

 a_d_y, on 30 octombrie 2014 - 00:57, said:

E gandita bine oferta aia
Da, daca nu ai peste 26 de ani :D

Edited by Kalman2007, 30 October 2014 - 03:09.


#279
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,861
  • Înscris: 25.01.2007

 manic_user, on 29 octombrie 2014 - 21:23, said:

Am verificat UPC Phone de pe UPC Wi-Free: lucrează! Posted Image
După cum lucrează şi serviciul Viber, tot cu iconiţă activă: verificat şi el (o plăcere să vorbeşti cu Adelaide moka folosind UPC Wi-Free)! Posted Image

tot e bine ca cineva are orgasme multiple de cand a fost lansat serviciul asta...

#280
cipylyca

cipylyca

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 485
  • Înscris: 29.10.2006

 slai, on 30 octombrie 2014 - 08:02, said:

tot e bine ca cineva are orgasme multiple de cand a fost lansat serviciul asta...
Eu nu inteleg care e problema? Nu te obliga nimeni sa folosesti serviciul asta. Daca sunt unii care sunt incantati de el foarte bine, cu ce te incurca pe tine? Eu l-am incercat si nu am cine stie ce semnal, dar e mai bine decat sa fac trafic pe abonamentul de telefonie mobila.

Si mai era cineva nemultumit ca nu o sa fie semnal in parcuri si in mall. Dar pana acuma ce faceai in parcuri si in mall? de unde aveai internet? Serviciul asta nu e 3G sa fie accesibil oriunde, important e ca e gratis si acolo unde ai semnal nu faci trafic pe abonament (daca scutesti 10% din traficul 3G e un lucru foarte bun).

Edited by cipylyca, 30 October 2014 - 09:47.


#281
woulfy

woulfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,562
  • Înscris: 11.12.2003
Am si eu o intrebare usor offtopic. Cand creezi myUPC iti activeaza automat facture electronica? Am mai patit asta la un alt furnizor de servicii si as vrea sa evit sa fiu nevoit sa sun iar la relatii cu clientii...

#282
madalinmdl1

madalinmdl1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,550
  • Înscris: 11.07.2014
Când creezi cont my Upc ai acolo o căsuță in care scrie Vreau sa primesc factura doar in format electronic. Daca nu o bifezi nu se activează si ramai tot pe factura tiparita

#283
kingoban

kingoban

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 14.06.2014

 tosiba, on 29 octombrie 2014 - 21:48, said:

Sunt student si stau in gazda(in Iasi).Din casa prind o retea UPC Wi-Free.Imi poate da si mie cineva un cont sa ma pot loga?Acasa am rds si aici la gazda nu mi-am facut abonament de internet din motive financiare.

hahahaha:))). fa-ti prietene abonament la upc si nu mai incerca sa furi. Nici voi astia de rds nu dadeati nimic inainte. eu nu vad de ce te-ar ajuta cineva cu user, mai ales ca il poti folosi pe maxim 3 dispozitive

 cipylyca, on 30 octombrie 2014 - 09:46, said:

Eu nu inteleg care e problema? Nu te obliga nimeni sa folosesti serviciul asta. Daca sunt unii care sunt incantati de el foarte bine, cu ce te incurca pe tine? Eu l-am incercat si nu am cine stie ce semnal, dar e mai bine decat sa fac trafic pe abonamentul de telefonie mobila.

Si mai era cineva nemultumit ca nu o sa fie semnal in parcuri si in mall. Dar pana acuma ce faceai in parcuri si in mall? de unde aveai internet? Serviciul asta nu e 3G sa fie accesibil oriunde, important e ca e gratis si acolo unde ai semnal nu faci trafic pe abonament (daca scutesti 10% din traficul 3G e un lucru foarte bun).

asa sunt unii, mereu pusi pe contre si invidiosi. nu stiu sa aprecieze un efort si un lucru menit sa-i ajute, chiar daca e gratuit. retineti: GRATUIT

#284
alexandru_83

alexandru_83

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 825
  • Înscris: 20.11.2010
Pai el nici la rds nu are abonament pt internet,a si specificat :)

#285
Traznitul

Traznitul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,149
  • Înscris: 27.10.2005

 slai, on 30 octombrie 2014 - 08:02, said:

tot e bine ca cineva are orgasme multiple de cand a fost lansat serviciul asta...
Nu inteleg de ce atata inversunare impotriva unui serviciu gratuit oferit clientilor UPC ce au achizitionat si internet. Este o facilitate creata pentru care nu s-a cerut nici macar un cent. Acum pot folosi UPC Phone si UPC TV fara sa ma mai milogesc de cunoscuti ca sa-mi dea pass de la dispozitivele lor Wi-FI. Eu sunt multumit si banuiesc ca nu sunt singurul. Deja se exagereaza cu carcoteala...

#286
gigsnet

gigsnet

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,363
  • Înscris: 22.10.2014

 Traznitul, on 30 octombrie 2014 - 14:47, said:

Nu inteleg de ce atata inversunare impotriva unui serviciu gratuit oferit clientilor UPC ce au achizitionat si internet. Este o facilitate creata pentru care nu s-a cerut nici macar un cent. Acum pot folosi UPC Phone si UPC TV fara sa ma mai milogesc de cunoscuti ca sa-mi dea pass de la dispozitivele lor Wi-FI. Eu sunt multumit si banuiesc ca nu sunt singurul. Deja se exagereaza cu carcoteala...

 cipylyca, on 30 octombrie 2014 - 09:46, said:

Eu nu inteleg care e problema? Nu te obliga nimeni sa folosesti serviciul asta. Daca sunt unii care sunt incantati de el foarte bine, cu ce te incurca pe tine? Eu l-am incercat si nu am cine stie ce semnal, dar e mai bine decat sa fac trafic pe abonamentul de telefonie mobila.
Si mai era cineva nemultumit ca nu o sa fie semnal in parcuri si in mall. Dar pana acuma ce faceai in parcuri si in mall? de unde aveai internet? Serviciul asta nu e 3G sa fie accesibil oriunde, important e ca e gratis si acolo unde ai semnal nu faci trafic pe abonament (daca scutesti 10% din traficul 3G e un lucru foarte bun).

Bine spus. Ma bucur sa vad ca nu exista numai ura :)

Si sa nu uitam ca prin parcuri mai ales ar trebui sa faci o activitate bazata in aer liber nu sa te chiorasti pe un ecran.

#287
florianro

florianro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 03.07.2007
Ipoteza: esti la serviciu, in pauza, iar din reteaua locala nu poti iesi pe yahoo, skype, sau site-uri de socializare. Dar stai, vezi pe wireless 2 sau 3 Wi-Free! Te conectezi rapid, iti citesti mailurile de pe yahoo, vezi cine ce status si-a mai pus... Voila! Ii gasim noi o utilitate... :)

#288
manic_user

manic_user

    Slightly Older Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,292
  • Înscris: 16.01.2007

 slai, on 30 octombrie 2014 - 08:02, said:

tot e bine ca cineva are orgasme multiple de cand a fost lansat serviciul asta...
Strugurii oferiți de UPC în această toamnă sunt o leacă cam acri pentru unii! Posted Image

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate