Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Rugaminte pt USERI

* * * * * 5 votes
  • Please log in to reply
68 replies to this topic

#19
nu_exista_dumnezeu

nu_exista_dumnezeu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 29.09.2018
Valabil si pt. moderatori.

#20
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,182
  • Înscris: 13.01.2011
Moderatorul este si user.

#21
kester

kester

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 10.01.2019
E normal ca un troll sa ameninte useri cu arestari si sa intimideze useri care au totusi opinii pertinente?

View Postnotrust, on 09 ianuarie 2019 - 14:54, said:

Eu as vrea sa îți bată puțin la ușă DIICOTUL. Și caută Romania vs Ungaria în 1919, că o să plângi de viteji ce au fost ungurii.

De asemenea, de ce e tolerata discriminarea minoritatilor de pe teritoriul tarii?

Edited by kester, 10 January 2019 - 12:58.


#22
notrust

notrust

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,731
  • Înscris: 09.11.2016
Vezi ca tu ai primit BAN de 5 ori intr-o saptamana si nu eu sunt moderator pe forumul asta.
De aici rezulta ca nu stii sa te comporti pe un forum.
Si inca ceva, tu m-ai jignit la persoana, daca ti se aplica regulamentul nu trebuie sa te superi.
Moderatorul ti-a sters jignirea, dar daca tu o sa continui o sa zbori inc-o data de aici.
Daca te simti discriminat pe forum romanesc unde faci propaganda secesionista de ce nu te adresezi legii, sa vedem cui trebuie sa i se aplice.
Avand in vedere ca ai primit BAN pe cateva conturi in ultimele 7 zile cred ca ar trebui sa-ti dea de gandit.

Asa ca nu stiu care este trolul dintre noi doi ?

Edited by notrust, 10 January 2019 - 13:21.


#23
Daco_Get

Daco_Get

    Green Members

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,308
  • Înscris: 30.01.2008

View PostMonitoxus, on 18 ianuarie 2003 - 23:39, said:

NU mai fiti RAI.. incercati sa fiti mai TOLERANTI !!!!

Daca unul e mai prost decat tine EXPLICA-I ce nu intelege FRUMOS si daca tot nu intelege lasa-l in pace.. NU are rost sa faci un flame INUTIL CU EL .

NU castiga NIMENI nimic MATERIAL de pe urma acestui forum !! (nici noi si nici voi) deci certurile si fazele de genul "Esti prost ...etc" nu-si au rostul.

FITI TOLERANTI !!!! ACESTA ESTE CUVANTUL CHEIE !

Toleranti cu altii, cu unii mai prosti sau mai buni poate decat voi, cu voi, cu noi ...etc !

NU are rost sa va purtati urat unii cu altii pt ca nimeni nu castiga nimic. NU are rost sa-i luati pe altii la misto ca sunt "mai noi" pt ca nu II CUNOASTETI si nu stiti cat de buni sunt sau nu.. si chiar daca sunt mai slabi ca voi DE ASTA EXISTA UN FORUM ! Sa-i AJUTAM !

NU mai propuneti useri la BANAT pt ca NU vor fi banati.. nu va mai ganditi la idei de "ridicarea nivelului forumului" pt ca NU este necesar asa ceva ! Este UN FORUM PUBLIC ! Deci oricine are aceleasi drepturi ca si voi....

Moderatorii sunt moderatori IN PRIMUL SI IN PRIMUL rand sa va AJUTE si nu ca sa se certe cu voi ! INCERCATI si voi sa ii respectati pt ca fac TOTUL din PASIUNE !!!! NIMENI nu castiga absolut nimic de pe acest forum ! NICI NOI si cu atat mai putin EI !

VOI formati acesta comunitate asa ca nu va plangeti daca este buna sau rea... este NUMAI si NUMAI "vina" voastra !

Considerati acest forum ca fiind AL VOSTRU ! AM mai zis asta de zeci de ori ! NU VA PLANGETI la "admini" pt ca nu 2-3 oameni pot ridica sau cobora acest forum !

Vi se pare ca nu sunt posturi suficiente !? POSTATI !

Se posteaza poate aberatii ?! CORECTATI-LE !

Nu va mai place acest forum !? NU IL MAI VIZITATI !

In nici unul din cazurile de mai sus noi vom fi afectati mai mult sau mai putin... Este pur si simplu "jucaria voastra" pe care o aveti asa cum o vreti !

SRL-ul nostru daca e sa faca bani  Posted Image ii face de pe urma site-ului care aduce peste 20.000 de useri UNICI/zi si IN NICI UN CAZ de pe urma acestui forum ! Forumul este un CADOU al nostru pentru voi ! (ce ne costa BANI si resurse consumate probabil mai multe decat site-ul)

INCERCATI sa-l pretuiti ! Mai mult de atat eu unul consider ca nu am ce sa fac !

V-am pus la dispozitie un loc cu suficienta audienta, unde sa va exprimati LIBER si sa va AJUTATI unii pe ceilalti! Poate ca intr-o zi unii vor aprecia acest lucru si vor intelege ce incerc sa explic de luni de zile....

Bafta !  Posted Image
Hmmm mesaj din 2003 PERFECT VALABIL  si dupa 15 ani .

Posted Image

A si impartasesc  si mesajul din 2003 a lui @morogan ..

View Postmorogan, on 19 ianuarie 2003 - 10:29, said:

Monitox ai mare dreptate. Imi cer scuze pentru toate frazele, fazele post-urile in care am fost rau. Recunosc ca ai dreptate si ma simt unul din vizati. Scuze si promit ca nu se va mai repeta!

Edited by Daco_Get, 10 January 2019 - 13:38.


#24
MinettoMatoi

MinettoMatoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,985
  • Înscris: 04.09.2018
Bun mesaj, sa fim mai buni, sa ne intelegem unii cu altii, sa nu mai existe dusmanii, rautate nici intre useri nici intre useri si moderatori ca o viata avem, daca si in asta ne dusmanim, nu e bine.
Trebe sa fim o comunitate, sa discutam cat mai serios, exista arii unde putem sa mai facem un misto, o gluma, dar altele unde nu, vine omul cu o problema fie tehnica, medicala sau altele si unii vin si scriu in bataie de joc, insulta, fac misto, asta nu e ok, te provoaca (am patit-o si eu), zice ca minti, ca nu spui adevarul, te face troll ca sa iti strice imaginea, iar daca demonstezi ca nu e asa, devin agresivi si rautaciosi, asta in mod repetat.
Adica trolleaza cum se zice in limbajul de aici. Unii fac spam ptr nr de postari postand total aiurea nelegat de subiect, la ce ii ajuta nr de postari nu am inteles.
Nu prea avem nev de asa useri.
Am gresit si eu odata si mai serios asa razbunandu-ma, nu sunt balama de usa de biserica, am fost pedepsit, mi-am asumat, dar m-am indreptat, nu am mai repetat dar nu din cauza pedepsei pe care o puteam ocoli destul de usor.
Asta e.

Edited by MinettoMatoi, 21 July 2019 - 02:15.


#25
Bejinebun

Bejinebun

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 26.07.2019
Imi poate explica cineva articolul 2 alineatul a ?
Eu inteleg ca daca iti faci clona, contul principal este banat vreme de 15 zile si clinele sterse !
De asemenea , aveti idee daca exista o "infractiune" care sa duca la ban permanent , in afara de cea de la sectiunea 9-personal AD !?
Vad ca tot dispar useri si nu inteleg conform carui articol li se baneaza definitiv conturile.
Pe aria vodafone era un user danutz care posta informatii foarte utile !

Edited by Bejinebun, 29 July 2019 - 18:15.


#26
notrust

notrust

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,731
  • Înscris: 09.11.2016
Asa e in tenis mai danutz Posted Image

Edited by notrust, 29 July 2019 - 18:44.


#27
Bejinebun

Bejinebun

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 26.07.2019
😂😂😂😂
Wrong number !

#28
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,820
  • Înscris: 18.12.2007

View PostBejinebun, on 29 iulie 2019 - 18:13, said:


De asemenea , aveti idee daca exista o "infractiune" care sa duca la ban permanent , in afara de cea de la sectiunea 9-personal AD !?
Vad ca tot dispar useri si nu inteleg conform carui articol li se baneaza definitiv conturile.
Pe aria vodafone era un user danutz care posta informatii foarte utile !

Pe aria Vodafone era un user danutz care facea flame in general.
Banarea se aplica automat cand acumulezi 10 puncte de avertisment.

#29
Bejinebun

Bejinebun

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 26.07.2019
Si e 4 life sau cum ? Eu am inteles ca este pentru 15 zile !
Mai sunt si alte articole in afara de 2.a ?
Merci,

#30
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,820
  • Înscris: 18.12.2007
Deci care e contul care a ramas suspendat?

#31
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Intra pe contul respectiv.
Fa un print scrin si pune pe forum.



#32
RealThing

RealThing

    Got rogue

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,547
  • Înscris: 06.02.2006
Contul respectiv este banat de catre mine (tocmai discutam pe PM aspectul asta).

#33
nikolas

nikolas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 546
  • Înscris: 12.11.2003
Salutare! Exista posibilitatea sau o setare prin care sa nu mai vad postarile unui user pe un topic? Multumesc

Edited by nikolas, 18 August 2019 - 18:12.


#34
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,060
  • Înscris: 30.04.2007
se numeste ignore, il gasesti sus, apasind pe sageata de linga nickname, doar ca nu se poate "doar pe un topic". ori de tot, ori deloc.

#35
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,820
  • Înscris: 18.12.2007
Doar ca nu vei mai vedea deloc postarile userului, pe niciun topic

#36
nikolas

nikolas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 546
  • Înscris: 12.11.2003
A functionat! :)
Multumesc mult!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate