Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 

Grawe Romania informatii

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
MariusDracea

MariusDracea

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.10.2014
Salut,

De curand am auzit si eu de Grawe Romania, o firma austriaca parca. Ma gandeam sa ma interesez la ei de asigurarea la casa si ceva pentru copil ca mi s-a recomandat ca fiind seriosi si cu produse bune. Ce se stie despre ei? Se merita? Imi iau teapa?

#2
Mihai_3

Mihai_3

    我會回來的...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,040
  • Înscris: 26.04.2007
Se merita...iar exprimarea asta de cocalar ?!?!?!?!
Pe langa faptul ca faci reclama ascunsa mai si scrii aiurea ! Posted Image

#3
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
da, e buna, si da, iei teapa. Eu dupa 6 ani de cotizat bani la ei mi-ai trimis un plic in care ziceau ca suma capitalizata era 150 lei. pe langa tot ce bagasem. Si mi-am bagat eu ceva in firma lor:)

#4
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,484
  • Înscris: 19.04.2009
Pe mine nu m-au dus cu zaharelul.
Ii stiu de cativa ani, dar cand ii auzeam cu povestile tipice MLM...deja putea de la distanta.

Orice sistem MLM, nu produsul conteaza ci oamenii, cat mai multi si cat mai O_o

#5
nexusm

nexusm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,793
  • Înscris: 07.07.2011

View PostMariusDracea, on 17 octombrie 2014 - 10:39, said:

Salut,

De curand am auzit si eu de Grawe Romania, o firma austriaca parca. Ma gandeam sa ma interesez la ei de asigurarea la casa si ceva pentru copil ca mi s-a recomandat ca fiind seriosi si cu produse bune. Ce se stie despre ei? Se merita? Imi iau teapa?

abia acum ai aflat cine te plateste ?
fii zen, nu pune la suflet!

#6
rigo

rigo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 28.12.2005

View Postxkos, on 17 octombrie 2014 - 11:07, said:

da, e buna, si da, iei teapa. Eu dupa 6 ani de cotizat bani la ei mi-ai trimis un plic in care ziceau ca suma capitalizata era 150 lei. pe langa tot ce bagasem. Si mi-am bagat eu ceva in firma lor:)

Cati bani ai scos de la ei inapoi? Am auzit ca pana in nu stiu cati ani te penalizeaza daca vrei sa iti retragi banii. As vrea sa stiu daca e asa...

Edited by rigo, 17 October 2014 - 13:51.


#7
Solarcells

Solarcells

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 410
  • Înscris: 12.03.2015
Și eu plătesc de vreo 11 ani la Grawe din cei 26 de contract și nu sunt chiar atât de catastrofic precum alții,pentru că mai degrabă am încredere într-o firmă privată precum Grawe decât în vreo instituție bancară românească sau statul român !.Am lucrat câteva luni în Austria și Grawe este o societate serioasă din ceea ce mi-au confirmat unii austrieci cu care am discutat,dar dacă unii vor banii înapoi după 5 ani,și nu citesc cu atenție contractul pe care-l fac,atunci să nu aibă pretenții că vor primi cine știe ce profit de capitalizare,după nici un sfert din perioada contractului.Posted Image

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate