Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Primele supermaketuri, hypermarke...

Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...
 Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie
 CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri
 Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul
 

Alien: Isolation

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Daca esti gamer din ala rau, nu o sa ai probleme.

#20
Ally97

Ally97

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 03.01.2012
L-am instalat și eu alaltăieri, și am jucat vreo oră...în condiții ”perfecte”(lumină stinsă, căști), și când o apărut matahala aia cu coadă mai lungă decât Km de autostrăzi promiși de politicieni...am zis ”BĂ DA!!! Ăsta e Alien-u, așa cum trebuie să fie, să bage spaima în tine, nu să scoți pistolul și să-i dai headshot”.
Bineînțeles că n-am mai dormit în noaptea aia...și am ținut ușa deschisă la șifonier, just in case... Posted Image
O să încerc să îl termin da' îl pun pe TV că merită...adică ori ne speriem ori....

Edited by Ally97, 22 October 2014 - 19:19.


#21
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Sint mai multi, misuna pe acolo.

#22
Lolopoco

Lolopoco

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 17.08.2012
Eu credeam ca este doar un singur alien în tot jocul.

#23
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Cred ca glumesti. Astia ies din oua, e plin si de facehuggeri mai incolo. Chiar la secventa finala te lupti cu trei odata. Si cand spun odata, sint toti trei care sar pe tine simultan. Saraca Ripley...

Si nu mai stiu ce bou, implicat in echipa de productie, spune ca trebuie jucat pe hard.

#24
gi_fubar

gi_fubar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,502
  • Înscris: 26.12.2007
Un joc cu grafica buna dar cam monoton ca actiune . Efectele de contrast dintre lumina becurilor de pe nava si umbra , specularul diferitelor suprafete metal,  plastic , reflexiile , lens flare-urile si cromatica in general dau un farmec aparte jocului . Personajele au skin shader atent lucrat cu efecte de translucenta se observa si darele de transpiratie de pe piele .
Diversitatea este cheia unui joc . Half life 2 este cel mai bun joc pentru ca fiecare nivel ofera diversitate .

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate