Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Ce hotel sa aleg ?

- - - - -
  • Please log in to reply
152 replies to this topic

#19
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
@florinbad

corect, intre marmaris și fethyie este dalyan iar lingă dalyan este plaja iztuzu
numai că....acolo nu-s țarcuri de șaișpe stele și nici mega-giga-super-olinclusiv nu-s pe acolo Posted Image

#20
arschery

arschery

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 631
  • Înscris: 29.11.2010

 MARY_ANA, on 17 octombrie 2014 - 07:55, said:

Iti recomand Royal Dragon -  insa nu este in Antalya ci in Side la aprox 45 km de Antalya , am fost acolo in 2011 cu copii, le-a placut f mult si cred ca intruneste toate conditiile pe care le-ai mentionat in postarea ta initiala.
Poți sa oferi mai multe detalii? ai scris un review pe undeva, ai câteva poze? suna interesant

#21
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 arschery, on 19 octombrie 2014 - 22:06, said:

Poți sa oferi mai multe detalii? ai scris un review pe undeva, ai câteva poze? suna interesant
ăsta e royal dragon

[post=''][ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Me6PMdqPi0M?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ][/post]

Edited by rottweiler2007, 20 October 2014 - 06:04.


#22
arschery

arschery

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 631
  • Înscris: 29.11.2010
Scuze dar nu se vede nimic in atașat.
Oricum am intrat pe net si am văzut ca au distracții acvatice, gen tobogane, plaja este cu nisip fin, au entertainment, deci este exact ce caut. Am câteva rezerve fiindcă pe un site de review-uri am văzut câteva parări negative, poate a fost cineva de pe forum in 2014 sa avem si noi un review actualizat. mai sunt si alte opțiuni in genul Dragon?

#23
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 arschery, on 20 octombrie 2014 - 12:54, said:

Scuze dar nu se vede nimic in atașat.
Oricum am intrat pe net si am văzut ca au distracții acvatice, gen tobogane, plaja este cu nisip fin, au entertainment, deci este exact ce caut. Am câteva rezerve fiindcă pe un site de review-uri am văzut câteva parări negative, poate a fost cineva de pe forum in 2014 sa avem si noi un review actualizat. mai sunt si alte opțiuni in genul Dragon?

acum vezi? https://www.youtube.com/watch?v=g4E6nSnSM5U

toate hotelurile au pareri pro si contra, nu exista hotelul perfect deci nu cauta ce nu exista

#24
arschery

arschery

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 631
  • Înscris: 29.11.2010

 rottweiler2007, on 20 octombrie 2014 - 13:06, said:

acum vezi? https://www.youtube.com/watch?v=g4E6nSnSM5U

toate hotelurile au pareri pro si contra, nu exista hotelul perfect deci nu cauta ce nu exista
Perfect adevarat. Multumesc pentru link, eu am ceva probleme cu Flash player si nu vad atasamentele bazate pe acest program.
Acest hotel clar este ceea ce eu caut, însă de obicei sun in zona de confort daca am 3 variante din care sa aleg. Deci mai este un hotel care sa intruneasca conditiile de mai sus? nisip fin, parc acvatic, intrare lina in apa, A.I ?

#25
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 arschery, on 21 octombrie 2014 - 08:44, said:

Perfect adevarat. Multumesc pentru link, eu am ceva probleme cu Flash player si nu vad atasamentele bazate pe acest program.
Acest hotel clar este ceea ce eu caut, însă de obicei sun in zona de confort daca am 3 variante din care sa aleg. Deci mai este un hotel care sa intruneasca conditiile de mai sus? nisip fin, parc acvatic, intrare lina in apa, A.I ?

voyage belek, voyage sorgun, rixos belek  etc, mai depinde si de buget ca degeaba iti zic eu de icre negre si tu ai bani doar de cartofi prajiti

#26
cja

cja

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 22.12.2013

 arschery, on 21 octombrie 2014 - 08:44, said:

Perfect adevarat. Multumesc pentru link, eu am ceva probleme cu Flash player si nu vad atasamentele bazate pe acest program.
Acest hotel clar este ceea ce eu caut, însă de obicei sun in zona de confort daca am 3 variante din care sa aleg. Deci mai este un hotel care sa intruneasca conditiile de mai sus? nisip fin, parc acvatic, intrare lina in apa, A.I ?
Selin-Kamelya World in Side

#27
arschery

arschery

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 631
  • Înscris: 29.11.2010
Am cercetat variantele expuse si inima s-a oprit la Hotel Rixos Premium Belek 5*. Rott recomanzi acest hotel? din cate am citit este cam la noroc, cele mai bune camere sunt in main building, avem posibilitatea sa stim in ce cladire o sa fiu cazat in momentul achitarii vacantei?

Edited by arschery, 22 October 2014 - 20:39.


#28
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 arschery, on 22 octombrie 2014 - 20:18, said:

Am cercetat variantele expuse si inima s-a oprit la Rixos. Rott recomanzi acest hotel? din cate am citit este cam la noroc, cele mai bune camere sunt in main building, avem posibilitatea sa stim in ce cladire o sa fiu cazat in momentul achitarii vacantei?

ce rixos ai studiat tu? pe care rixos l-ai studiat?

#29
arschery

arschery

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 631
  • Înscris: 29.11.2010
Hotel Rixos Premium Belek 5*

#30
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 arschery, on 22 octombrie 2014 - 20:39, said:

Hotel Rixos Premium Belek 5*

si unde ai...

citit este cam la noroc, cele mai bune camere sunt in main building, avem posibilitatea sa stim in ce cladire o sa fiu cazat in momentul achitarii vacantei?

unde scrie tîmpenia asta?

nu cumva le-ai făcut ghiveci în capul tău pe rixos belek și pe rixos sungate?

ia mai studiază oleacă

#31
arschery

arschery

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 631
  • Înscris: 29.11.2010
posibil nu zic nu, insa te cunosc de mai multi ani si stiu ca ai informatii pretioiase, hai dezleaga punga cu info te rog. Am mai inteles ca in zona Antalya este extrem de cald in iulie si august,  ce perioada recomanzi/ nu vreau sa chinui copilul la 60 grade, poate septembrie sau iunie?

#32
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

 arschery, on 22 octombrie 2014 - 20:55, said:

posibil nu zic nu, insa te cunosc de mai multi ani si stiu ca ai informatii pretioiase, hai dezleaga punga cu info te rog. Am mai inteles ca in zona Antalya este extrem de cald in iulie si august,  ce perioada recomanzi/ nu vreau sa chinui copilul la 60 grade, poate septembrie sau iunie?

despre meteo vorbește cu rodica jurcă sau trimite-i un imeil lui Allah

Edited by rottweiler2007, 22 October 2014 - 21:05.


#33
arschery

arschery

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 631
  • Înscris: 29.11.2010
Multumesc

#34
MARY_ANA

MARY_ANA

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 10.07.2009
Noi am fost la sfarsitul lunii iunie si a fost cald dar suportabil ....insa cu toate schimbarile de clima din ultimii ani nimic nu mai este sigur....in iunie mai ai un avantaj esti la inceput de sezon , personalul mai cu chef...

#35
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006
Daca iti permiti Rixos Premium Belek, alege-l fara probleme. A fost renovat anul trecut si camerele sunt OK. Toate camerele standard sunt in main building. Cele mai bune camere sunt in vile dar ma indoiesc ca vrei sa platesti cateva mii de euro pentru o saptamana. Alt hotel care mie mi-a placut foarte mult este Gural Premier Belek. Si aceste are un aquapark mare si in plus este numai pentru clientii hotelului.

#36
arschery

arschery

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 631
  • Înscris: 29.11.2010

 ANDOX, on 23 octombrie 2014 - 12:14, said:

Daca iti permiti Rixos Premium Belek, alege-l fara probleme. A fost renovat anul trecut si camerele sunt OK. Toate camerele standard sunt in main building. Cele mai bune camere sunt in vile dar ma indoiesc ca vrei sa platesti cateva mii de euro pentru o saptamana. Alt hotel care mie mi-a placut foarte mult este Gural Premier Belek. Si aceste are un aquapark mare si in plus este numai pentru clientii hotelului.
Si eu tind sa merg la începutul sezonului, cum a fost apa in iunie? ai fost in prima jumatate a lui iunie sau catre sfarsitul lunii?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate