Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Card amazon pentru cash?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Business_style

Business_style

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,207
  • Înscris: 10.07.2010
Buna tuturor.

Stie cineva un site de incredere (testat), sau o solutie prin care se pot schimba cardurile amazon in bani? Contra unui comision, desigur.

Pentru diferite servici de consiliere online / sau strategii de business / proiecte, pentru americani, primesc carduri amazon (pe langa plata propriu zisa) de la clientii mai fideli. Tind sa cred ca ii ceva normal / des folosit acolo...

Problema ii ca eu nu am ce sa cumpar de pe Amazon !!!
Si nici nu le pot zice asta in fata. Adica ii aiurea sa-i zici cuiva, vezi ca data viitoare daca mai trimiti vre-un cadou, nu mai folosii amazon...

Daca ma ajuta si pe mine careva sa-i incasez...raman dator.
Am un card (electronic) de 777$ pe amazon com. Altul de 987$ si inca unul de 991$. Le vand cu 7 - 10% reducere.

Sau daca vrea cineva sa cumpere ceva de pe Amazon...

Daca nu-i potrivit topicul aici, rog un moderator sa-l mute. Multumesc !

#2
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
7-10% e enorm de putin pentru deranj, mai ales ca e o modalitate preferata de spalat/generat bani din hackerit de conturi, refolosit numere de credit card, etc. Daca cineva face un bizniz din asta sigur are o marja mai mare sa-si acopere riscurile.

Stiu sigur ca unii vind pe ebay produse si dupa aia le trimit de pe amazon. Gaseste ceva la pret f bun pe amazon si care de obicei se vinde si pune oferta pe ebay un pic mai ieftin. Nu am calculat exact unde iesi, dar e singura metoda de care am auzit, in afara de a le da cuiva cunoscut.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate