Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Omologare pariu BET365

- - - - -
  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1
gabriel_gavrila

gabriel_gavrila

    V.I.P.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,101
  • Înscris: 24.09.2008
buna!
am plasat ieri un pariu live care printre altele avea un eveniment

CFR Cluj v Universitatea Cluj      -      peste 12
(Total cornere - Alternativ)


dupa inscrierea golului, in ultimul minut de joc s-a consemnat cornerul al 13-lea.
initial pariul a fost validat castigat, suma a aparut in balanta. azi pariul apare ca fiind pierdut, cei de la bet365 consemnand 12 cornere in timpul partidei, conform unei surse.
de unde pot face rost de o statistica oficiala a partidei pt a le demonstra ca nu au marcat ultimul corner?

#2
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,279
  • Înscris: 30.10.2003
Statisticile furnizate de Press Association (PA) se vor utiliza pentru deciderea pariurilor. In cazurile in care nu sunt furnizate statistici PA sau exista dovezi clare ca statisticile PA sunt incorecte, se vor utiliza surse independente in vederea deciderii pariurilor.
Daca nu exista dovezi consistente din surse independente sau daca exista dovezi contradictorii semnificative, pariurile vor fi decise in functie de propriile noastre statistici.

http://help.bet365.c...rts/fotbal#1551

#3
gabriel_gavrila

gabriel_gavrila

    V.I.P.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,101
  • Înscris: 24.09.2008
da, dar ei dau ca statistica flash score. am urmarit partida, am consemnat si eu si ei cornerul 13. drept dovada au si pus banii in balanta. azi au dat pariul ca fiind pierdut.
cunosc regulamentul, ei imi cer dovezi cu ultimul corner si vreau sa stiu de unde le-as putea obtine.

Edited by gabriel_gavrila, 30 September 2014 - 22:30.


#4
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
De la look sau aia care au transmis tot meciul. :)

#5
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,306
  • Înscris: 24.05.2010
Pariul nu se inchide in minutul 90? am impresia ca doar victoria se ia in considererare si in prelunguri. Sau era ceva de genul ca daca se arata 3 minute si arbitrul tine 3+ doar ce se intampla in acele 3 minute se consemneaza

#6
gabriel_gavrila

gabriel_gavrila

    V.I.P.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,101
  • Înscris: 24.09.2008
nu cred ca valoreaza pariul nici un sfert din costul inregistrarii. asa ca pica varianta.

View PostMooF2010, on 30 septembrie 2014 - 22:59, said:

Pariul nu se inchide in minutul 90? am impresia ca doar victoria se ia in considererare si in prelunguri. Sau era ceva de genul ca daca se arata 3 minute si arbitrul tine 3+ doar ce se intampla in acele 3 minute se consemneaza

nu. evenimentele se consemneaza pana la fluierul final.

Se decid in functie de numarul total de cornere in meci. In cazul unui abandon inainte de finalizarea celor 90 de minute de joc, toate pariurile se ramburseaza cu exceptia cazurilor in care deciderea pariurilor a fost deja stabilita. Cornerele acordate, dar care nu sunt executate, nu se iau in considerare.

Edited by gabriel_gavrila, 30 September 2014 - 23:06.


#7
Lowrider

Lowrider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,439
  • Înscris: 22.05.2005
Statisticile unor alte case de pariuri, de ex 1xbet. Te duci la type of sports, selectezi soccer, alegi data si apoi cauti tara si meciul

https://www.1xbet.com/en/results/

Attached File  Capture.JPG   54.8K   16 downloads

LE: alta casa da statistica cu 12 cornere.

http://kr.soccerway..../?ICID=PL_MS_09

Attached File  Capture.JPG   39.69K   13 downloads

Era un castig atat de mare incat sa merite efortul?

Edited by Lowrider, 30 September 2014 - 23:20.


#8
gabriel_gavrila

gabriel_gavrila

    V.I.P.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,101
  • Înscris: 24.09.2008
nu e nici mare, nici mic. vreo 30 de euro. dar ma intriga faptul ca initial s-a validat pariul, banii au fost actualizati in balanta dar azi au modificat rezultatul pariului si banii au fost retrasi.

#9
razor1911

razor1911

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,237
  • Înscris: 17.08.2007
Intreaba-l pe FB pe cel care a batut corneru'. Poate a jucat "la malai" la viata lui si a numarat cornerele din timpul meciului = )

#10
gabriel_gavrila

gabriel_gavrila

    V.I.P.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,101
  • Înscris: 24.09.2008
iti place gargara....
dar poate o patesti si tu candva.

#11
yo_suporter

yo_suporter

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,215
  • Înscris: 14.01.2010

View Postgabriel_gavrila, on 30 septembrie 2014 - 22:03, said:

buna!
am plasat ieri un pariu live care printre altele avea un eveniment

CFR Cluj v Universitatea Cluj   -   peste 12
(Total cornere - Alternativ)


dupa inscrierea golului, in ultimul minut de joc s-a consemnat cornerul al 13-lea.
initial pariul a fost validat castigat, suma a aparut in balanta. azi pariul apare ca fiind pierdut, cei de la bet365 consemnand 12 cornere in timpul partidei, conform unei surse.
de unde pot face rost de o statistica oficiala a partidei pt a le demonstra ca nu au marcat ultimul corner?

in caseta thenica a meciului...aici scrie ca au fost 10-4 raportul la cornere... http://ziarulfaclia....j-u-cluj-10-00/

Edited by yo_suporter, 01 October 2014 - 00:15.


#12
Dares

Dares

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,920
  • Înscris: 04.07.2010

View Postgabriel_gavrila, on 30 septembrie 2014 - 23:01, said:

nu cred ca valoreaza pariul nici un sfert din costul inregistrarii. asa ca pica varianta.
Nu trebuie sa platesti nimic, meciul respectiv este redifuzat de Look TV miercuri de la ora 13:30.

#13
gabriel_gavrila

gabriel_gavrila

    V.I.P.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,101
  • Înscris: 24.09.2008

View Postyo_suporter, on 01 octombrie 2014 - 00:15, said:

in caseta thenica a meciului...aici scrie ca au fost 10-4 raportul la cornere... http://ziarulfaclia....j-u-cluj-10-00/
ei sustin, conform flashscore ca au fost 12 cornere. urmarind meciul la tv si pe transmisia lor live au fost 13. la cateva ore dupa finalizarea pariului si creditarea banilor in cont au reanalizat pariul pe baza rezultatelor primite (asa sustin ei).

#14
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Mai uita-te odata la meci, eventual inregistreaza-l.

#15
master_oz

master_oz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,804
  • Înscris: 13.08.2009

View Postgabriel_gavrila, on 30 septembrie 2014 - 23:01, said:

nu. evenimentele se consemneaza pana la fluierul final.
...
Si eu am "castigat" un pariu pentru un meci la un campionat mondial, dar apoi mi s-a explicat ca nu am bifat o casuta care sa ateste prelungirile, asa ca finalul meciului pentru mine a fost la finalul celor 90 de minute, scor egal, pariu pierdut.

#16
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,724
  • Înscris: 10.12.2006
Te lupti cu morile de vant.

#17
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Cam da. Poti sa-i reclami la SBR, dar ti se vor cere probe.

#18
ungureanuion29

ungureanuion29

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 03.12.2010
Daca cornerul nu a fost si executat atunci cei de la bet365 au dreptate conform regulamentului lor. Am patit si eu aceiasi treaba cu ei. s-a dat corner dar apoi s-a fluierat sfarsitul partidei si lovitura nu a mai fost executata.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate