Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

HTC Desire 610

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
MihaitaM232

MihaitaM232

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 01.04.2015
http://www.gsmnet.ro...re-610-original
http://www.gsmarket....0-original.html

Am impresia ca preturile de pe net sunt mai scumpe fata de cele din magazine.. o manopera cam cat ar fii ? ..

View PostMihaitaM232, on 01 aprilie 2015 - 14:43, said:

Se pare ca nu o sa am alta varianta decat sa merg la un service , dar asa cu aproximatie .. Nu stiti cam cat m-ar costa ? As aprecia .
Ideea e alta .. vine in tara fratele meu , si asa mi l-ar face el si nu ar fi nicio problema.. insa , as vrea sa stiu si eu un pret asa , cu aproximatie , sa stiu daca are rost sa ma complic sa il fac singur sau sa il dau lui , si sa il duca el ..

#20
MihaitaM232

MihaitaM232

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 01.04.2015
UP...

#21
paul-cristian

paul-cristian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 22.08.2007
eu l-am spart la HTC 500 si ma costat inlocuirea display-ului 300 lei cu tot cu manopera, problema la HTC-uri e ca se schimba tot display-ul de aceea costa asa de mult, ca sa nu zic ca la Vodafone display-ul costa 500 lei, eu l-am schimbat cu 300 si mi-au facut o treaba de rahat, dupa o luna sa deslipit toata partea de jos

#22
MihaitaM232

MihaitaM232

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 01.04.2015
Doamne .. Ce penibil mă simt , telefon proaspăt luat , şi acuma l-am frecat.. Mai poate spune cineva preţuri cu aproximaţie şi ce urmări pot să fie ? ..

#23
sterod

sterod

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 23.08.2008
Am problema cu telefonul in sensul ca la apasare (cu degetul sau in timpul convorbirii cu el tinut intre umar si ueche) vibreaza. Uneori chiar si la cea mai mica atingere, iar zona de apasare ar fi de la mijlocul display-ului in sus.
Telefonul a fost achizitionat de la Vdf, soata lui este service nu ?

#24
je_moy

je_moy

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 30.09.2015
Salut.Vreau sa achizitionez un HTC Desire 610 , dar este codat pe Vodafone.Stie cineva o metoda de decodare fara a plati taxa de 10 euro la Vodafone sau la alte aplicatii care ar face asta ?Stiu si eu cateva aplicatii dar si acolo trebuie platita o anumita taxa (intre 10-20 euro)

Edited by je_moy, 01 October 2015 - 17:08.


#25
vluca68

vluca68

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 28.03.2006
Ziua buna.
Am si eu o problema cu un 610. Am avut ecranul spart, l-am inlocuit la un service din cartier, dar dupa inlocuire a aparut un fenomen ciudat : daca senzorul de proximitate este activat (telefon in husa flip, in buzunar, pus cu fata in jos etc) se dezactiveaza soneria (telefonul nu suna, doar vibreaza (daca e activata vibratia) sau pur si simplu e "mut"(ca in modul silentios), aparand apelul doar pe ecran. A mai patit cineva asa ceva? Cum as putea rezolva?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate