Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Vi se pare teapa ?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
lucianalex

lucianalex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 06.09.2006
Buna ziua ! Am gasit sa plecam in strainatate eu cu iubita mea pentru a munci acolo mai exact in UK ! Noi am dori sa stam 3-4 luni cat sa strangem niste bani sa ne intoarcem in tara si pe urma vedem..Problema e cam asa:Am vb cu un tip pe internet care ne-a trimis un precontract si ne a dat mai multe detalii despre plecare si celelalte ! Toate bune si frumoase insa cand am intrat sa verific firma pe siteul din UK nu am gasit nici un detaliu ! Este vorba despre Adecco UK & Ireland Ltd inregistrat cu nr.23433225/1998/2003 in UK ! Nu ni s-a cerut nici un ban inainte am avut de optat intre a ne plati singuri transportul pana acolo fara alte costuri sau a plati aici 150 de lei pentru taxele de prelucrare dosar si firma urmand sa ne deconteze transportul la primul salariu ! Cunosc faptul ca Adecco este o firma de recrutare personal insa ar fi trebuit sa o gasesc undeva fiind chiar si o filiala a firmei mama...Sunt cam indecis..Vi se pare teapa ? Daca ma puteti ajuta cu o parere un sfat raman dator ! Va multumesc !

#2
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004
http://www.adecco.co...boutus/tcs.aspx

Arunca un ochi pe:
"Companies within the Adecco Group UK & Ireland"

#3
lucianalex

lucianalex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 06.09.2006

View Postdexterash, on 10 septembrie 2014 - 18:00, said:

http://www.adecco.co...boutus/tcs.aspx

Arunca un ochi pe:
"Companies within the Adecco Group UK & Ireland"

M-am uitat inainte sa scriu pe forum nu am gasit nimic care sa confirme ca aceasta companie cu nr.de inregistrare scris in precontract ar exista ! Am gasit Addeco Group UK & Ireland dar au alte nr de inregistrare ! Din acest motiv sunt suspicios !

#4
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,721
  • Înscris: 10.11.2013
Pai contacteaza Adeco uk pe care l-ai gasit si intreaba...e cea mai sigura metoda.

#5
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,543
  • Înscris: 24.05.2005
Nu e teapa.

#6
tibi346

tibi346

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 842
  • Înscris: 14.02.2010
Intreaba si la Adecco Romania sau direct la Somaj, care au date cu firmele de genul asta.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate