Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Românii au talent - PRO TV

- - - - -
  • Please log in to reply
135 replies to this topic

#37
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,310
  • Înscris: 01.09.2012

View Postzedicus, on 13 septembrie 2014 - 21:59, said:



2) Astia care va uitati la Englezii au talent, unde sunt 4 in juriu:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/rz5eeA_BxrQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] / de anu asta cred ca sunt 4 jurati

#38
zedicus

zedicus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,234
  • Înscris: 25.12.2013

View Postalexandrubold, on 13 septembrie 2014 - 22:17, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/rz5eeA_BxrQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] / de anu asta cred ca sunt 4 jurati

nu mi-ai raspuns la intrebare. Ce se intampla daca 2 zic da si ceilalti 2 zic nu? Cum se imparte treaba?

#39
GlontzZz

GlontzZz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,288
  • Înscris: 08.02.2014
Am o intrebare... Se va adauga si la Romanii au Talent golden buzzerul, la fel ca in celelalte tari?

#40
omg99

omg99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,910
  • Înscris: 06.04.2005
Din ce am auzit eu da.

#41
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,939
  • Înscris: 18.09.2008
Din ce am vazut show-ul e mai slab. Am vazut la maruta niste imagini, si mi s-au parut slabe de tot. Noi jurati sunt parca adusi acolo cu forta. Dar, la fel am zis si de cei trei de la Masterchef, si acum imi plac mai mult decat cei vechi. Anul asta cred ca fac sapte milioane lejer la primele editii.

#42
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,310
  • Înscris: 01.09.2012

View Postmiki07, on 13 noiembrie 2014 - 12:01, said:

Din ce am vazut show-ul e maislab. Am vazut la maruta niste imagini, si mi s-au parut slabe de tot. Noi jurati sunt parca adusi acolo cu forta. Dar, la fel am zis si de cei trei de la Masterchef, si acum imi plac mai mult decat cei vechi. Anul asta cred ca fac sapte milioane lejer la primele editii.
Decorul insa este superb . Eu cred ca o sa ne obisnuim si cu noii jurati .

#43
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,939
  • Înscris: 18.09.2008
Prost filmat, prost montat. Seamana cu primul sezon de la XFactor. Dar audientele sigur ca vor fi mari. Pe mine m-au pierdut ca si telespectator.

Se vede ca e low-cost. Parca nu e "Romanii au talant".

Edited by miki07, 13 March 2015 - 20:44.


#44
DanyPMN

DanyPMN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,201
  • Înscris: 31.05.2008
Apăi, să fie clară o treabă: dacă e să fie un moment ca cel cu zugravul cântăreț de operă, pe ăla vreau să îl ascult. Să simt emoția acelui performer, să văd eventual reacțiile juriului și ale publicului. Nu să îi aud pe ăștia 2 - Bartoș și Smiley - cum îi fac galerie Andrei să „i se ridice pielea de găină”. Dacă n-ar fi ținut pasul cu formatul internațional cei de la Pro TV (golden buzz, 4 jurați în loc de 3, decor nou) aș zice că pur și simplu ignoră varianta internațională. Acum, e bine că țin pasul cu Birtain's Got Talent, dar de ce naiba atâta maimuțăreală? Că face rating? Păi pe spinarea mea nu o să mai facă în cazul ăsta; nici pe spinarea colegului miki07 din câte spune el. Mi-s simpatici Smiley și Bartoș, dar nu în acest context. Așa c-am schimbat canalul.

#45
catalincc

catalincc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,004
  • Înscris: 15.08.2007
multe puncte slabe pana acum la RAT-ul de sezonul asta... si un minus greu de inteles si/sau acceptat, prezenta Raduleascai... nu mai are niciun fel de calitati, nici macar fizice! cui o fi avut "inspiratia" de a o aduce in juriu... ii urez toate cele "bune"

#46
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,783
  • Înscris: 27.01.2009
Asta se pricepe si la talente

#47
catalinn

catalinn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,785
  • Înscris: 25.10.2004

View Postpetre69, on 14 martie 2015 - 00:31, said:

Asta se pricepe si la talente
don Petre, ai lasat politica pe tzatzele lu' raduleasca? asta da talent
respect

#48
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,939
  • Înscris: 18.09.2008
Pareri dupa prima emisiune, vazuta pe sarite.

Pro TV a gresit enorm ca a decalat emisiunea. Cine naiba se va uita la Romanii au talent la final de mai? Avem zece emisiuni de preselectie, cinci semifinale si o finala. La un calcul simplu, asa din avion, finala ar fi undeva la 20 - 25 mai. Cred ca nu scot mai mult de trei milioane la finala, poate si mai putin. Mai bine incepeau din Ianuarie, si terminau in martie. Rupeau tot, ca era frig, si lumea statea in casa.

Decorul e mai frumos, dar si luminile mi se pare mai proaste. Adica noii oameni din PRO nu stiu sa umble la fel de bine ca aia vechi (care sunt la Antena 1, dar nu au ce lumina).

In unele momente am zis ca e filmat cu webcam-ul meu. Nu avea macro-blocuri, dar sacada uneori (putin vizibil, dar sacada).

Mihaela Radulescu are un singur talent: a reusit sa isi ia un barbat bogat, sa o tina la Monaco dupa divort. In rest, ba cu Felix, ba cu Dani, ca nici nu mai stii.

Bebe Cotimanis e un actor destul de bun. Dar parerea mea e ca nu are ce cauta intr-un astfel de show. Are o mina mult prea serioasa. Vrea sa el sa para altceva, dar nu merge.

Grafica este inexistenta, au pus un text alb pe nimic.

Presimt ca la anul se intoarce Mona sa faca RAT, si ramane nemtoaica la Vocea.

#49
Mihai_Steaua78

Mihai_Steaua78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,103
  • Înscris: 30.09.2012
Nicio șansă pentru
concurență pe intervalul
Românii au talent:
aproape 4,5 milioane de
români medie. Jumătate
din publicul comercial
de aseară se uita la Pro
TV
http://www.paginadem...ro-tv-50-share/

#50
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Mie mi-or placut copii de la Neamt care dansau pe masuta aceea ,si tot ansamblul acela , m-au impresionat pana la lacrimi .

#51
catalincc

catalincc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,004
  • Înscris: 15.08.2007
mai dar ce trecere are duduia Mihaela la pseudo-moderatorii de pe aici... vad ca mi s-a sters comentariul in care spuneam ca in momentul de fata respectiva nu mai are nici macar atuul calitatilor fizice, altele oricum sunt inexistente! o alegere de toata jena pentru juriul emisiunii... faza cu tavalitul prin faina a fost masura perfecta a "talentului" romancei... macar sa o fi aruncat si in tigaie daca tot se pregatise!
un telespectator (din cand in cand) in minus pentru RAT desi sunt convins ca nu dupa mine va plange emisiunea asta!

Edited by catalincc, 14 March 2015 - 21:13.


#52
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,392
  • Înscris: 04.08.2010
Sute de mesaje pe Facebook împotriva Mihaelei Rădulescu... Şi pe bună dreptate. Le-a jignit pe acele fete, ea fiind perfecţiunea întruchipată, plină de botox şi silicoane. Sper să o dea afară după preselecţii, deşi cu siguranţă că nu se va întâmpla asta.

#53
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Aiurea prestatie a mai avut , ridicola  pe alaturi imi venea sa vars cum lingea faina de pe fata aia !

#54
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,939
  • Înscris: 18.09.2008
Eu sper sa o dea afara lituanianul. Si sa il aduca pe Bendeac, asa cum trebuia de la inceput.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate