Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Românii au talent - PRO TV

- - - - -
  • Please log in to reply
135 replies to this topic

#109
RealZOD

RealZOD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,122
  • Înscris: 03.12.2013
Foarte interesant se anunta sezonul asta, mai ales ca producator muzical este Cornel Ilie de la VUNK.

#110
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,234
  • Înscris: 24.05.2014
În această seară de la orele 20.30, doar la Pro TV, se da startul celui mai reușit show, "Românii au talent"!

Edited by megafanro, 17 February 2018 - 23:21.


#111
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
"Bono" - cel mai cel moment! Superb!

Diaspora s-a reunit la Românii Au Talent.

Spoiler


#112
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,045
  • Înscris: 22.09.2013
Și după   cum era de așteptat, RAT lider incontestabil de audiență !
https://www.paginade...-februarie-2018


#113
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,426
  • Înscris: 10.04.2009
din nou/ iar/ inca o data RAT primul loc in audiente
https://www.paginade...ita-de-antena-3

#114
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,829
  • Înscris: 28.11.2006
Lasa ca ii bate Mircea Radu Bre de se kk pe ei :roflmaofast:

#115
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,426
  • Înscris: 10.04.2009
Cine poate să sufle în fața Românii au talent ?

A încercat "Ie, Românie" cu Mircea Radu bre (dar degeaba) :roflmao:

https://www.paginade...t-2-martie-2018

#116
drstrangelove

drstrangelove

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 11.05.2018
De ce Smiley si mai ales Bartos se poarta ca doi babuini turbati   in calduri cand vad o concurenta mai frumoasa, mai dotata fizic?
Am inteles, e frumoasa, e sexy, e tot ce vrei, dar chiar trebuie sa exagereze de fiecare data? De ce trebuie sa suportam  minute intregi secventele oribile cand le curg balele celor doi  obsedati sexual cand vad o concurenta cu forme apetisante?  
De ce nu se pot purta ca Andi care are bun simt ?  
Pe Calinescu il mai inteleg, e mai in varsta, atata poate.

N-au nicio rusine fata de concurenta, concurentele respective nu se simt putin jenate de comportamentul preadolescentin al celor doi? CNA si  CNCD nu sesizeaza nimic pentru comportamentul sexist al celor doi ?  
Si mai e si Raduleasca care iarasi ma enerveaza cu comentariile ei sexiste, analizand mai degraba formele fizice ale fiecarui concurent decat talentele si competentele sale.


Parca era concurs de talente, nu de fashion sau modelling si culmea, am vazut concurenti mai talentati, dar eliminati fiindca nu aveau o pereche de sani, craci si fund bombat.

Beatrice asta de exemplu canta GROAZNIC, dar a trecut mai departe fiindca niste obsedati sexual au decis asta!

View PostCOS_TUG, on 03 februarie 2018 - 17:54, said:


Cea mai buna formula era cu trei jurati din primele sezoane: Andra, Andi și Mihai!


Si pe vremea cand Bartos si Smiley nu se purtau ca niste obsedati sexual .

Edited by drstrangelove, 11 May 2018 - 21:12.


#117
COS_TUG

COS_TUG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,350
  • Înscris: 29.05.2017
Cum se numeste piesa fundal de suspans de la desemnarea castigatorilor?

Unu pe nume Rengle a castigat!

#118
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
Dupa ce am vazut cine a castigat editia trecuta, anu' asta nici macar nu m-am mai deranjat sa ma uitat la finala.... Posted Image

Edited by YourFan, 02 June 2018 - 00:01.


#119
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,234
  • Înscris: 24.05.2014
Nu am nimic cu această categorie de oameni pana intr_un anumit punct (asemenea castigatorului de anul acesta), dar am senzatia ca "Românii au talent" se axează pe un anumit target de votanți, exact ca Eurovision.Daca esti "altfel" ai toate șansele sa fii votat câștigător.
P.S La cat vrem sa părem de toleranți, sunt curios care va fi rezultatul referendumului de anul acesta!
Inițiativa_de_modificare_a_articolului_48_din_Constituția_României

Edited by mediasettv, 02 June 2018 - 17:15.


#120
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,570
  • Înscris: 30.07.2003
Nu emisiunea se axeaza ci publicul majoritar votant e cum e.

Edited by neagu_laurentiu, 02 June 2018 - 17:09.


#121
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,939
  • Înscris: 18.09.2008
Nu stiu de ce, dar mi se pare ca a plecat si Florin Calinescu de la RAT. E acum prin telefon la Realitatea, si discuta despre proteste. Din ce stiu eu, vedetele sub contract cu Pro nu au voie sa apara la alte TV, nici macar prin telefon. Mai ales ca aici e vorba de un subiect sensibil.

#122
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,829
  • Înscris: 28.11.2006
Pai nu apare ca vedeta Pro, ci ca simplu cetatean. Atata timp cat nu discuta despre vreo emisiune de la Pro, nu vad de c i-ar interzice cineva sa-si spuna parerea.

#123
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,939
  • Înscris: 18.09.2008
Din ce stiu eu, Pro sunt foarte stricti unde si cum apar vedetele lor. Sau asa erau. Cred ca ne aducem aminte cand alerga Hrubaru dupa Catalin Radu Tanase sa ii dea un cadou.

#124
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,939
  • Înscris: 18.09.2008
Mihai Petre revine.

#125
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,721
  • Înscris: 06.11.2018
Românii încă au talent. Când începe sezonul nouă al show-ului Românii au talent

[ https://www.paginademedia.ro/wp-content/uploads/2019/01/smiley-si-pavel-bartos_tb730.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Românii încă au talent, la fel și Pro TV. Emisiunea Românii au talent, care a ajuns la sezonul nouă începe la Pro TV.

Show-ul va ocupa ziua clasică de vineri, iar prima ediție va fi difuzată pe 8 februarie, de la ora 20:30.

De menționat faptul că, până acum, emisiunea nu a început niciodată atât de devreme. Sezoanele trecute au început după mijlocul lunii februarie.

Gazdele emisiunii vor fi aceiași Smiley și Pavel Batroș, iar componența juriului se modifică față de sezonul trecut. Mihai Petre revine la Românii au talent, după ce acesta a mai jurizat în trecut emisiunea.

Mihai Petre revine pe locul lăsat liber de Mihaela Rădulescu, care a trecut de la masa juraților la emisiunea Ferma.

Andi Moisescu:

Cred că ne așteaptă cel mai spectaculos sezon din istoria emisiunii, în ceea ce privește talentele. Concentrația de momente excepționale a depășit așteptările mele. Sunt două acte artistice care în continuare îmi par ireale, deși le-am revăzut de câteva ori cu multă atenție. Unul dintre ele a primit de la mine butonul auriu. Este indiscutabil cel mai neașteptat golden-buzzer dintre toate cele pe care le-am dat în emisiune până acum.

Andra:

Eu trăiesc la maximum fiecare zi de filmare la Romanii au talent, rad în hohote, plâng, îmi țin respirația... Noul sezon duce totul la extrem, cred ca toți vor simți tensiunea imensă. Imposibilul chiar devine posibil în sezonul 9.

Mihai Petre:

Veți avea parte de foarte multe surprize în acest sezon la Românii au talent, surprize care vor veni atât de la concurenți, cât și din interacțiunile dintre noi, jurații. Din 8 februarie, fiecare vineri seară va fi încărcată cu bucurie și cu emoție, iar acestea vor veni din momentele incredibile prezentate pe scenă, pentru că #9suprem este, din punctul meu de vedere, cel mai bun sezon de până acum al show-ului.

Florin Călinescu:

Sezonul ăsta are de toate, momente incredibile, nemaipomenite... e clar că e sezonul suprem.

GALERIE FOTO: Juriul și gazdele emisiunii Românii au talent sezon 9

[ https://www.paginademedia.ro/wp-content/uploads/2019/01/juriul-romanii-au-talent_tb250.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ][ https://www.paginademedia.ro/wp-content/uploads/2019/01/smiley-si-pavel-bartos_642_tb250.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Sursa: https://www.paginade...-talent-sezon-9

#126
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,939
  • Înscris: 18.09.2008
Astăzi a început sezonul 9 din Românii au Talent. De data asta audițiile s-au filmat la Kentauros și nu prin țară și în show a revenit Mihai Petre.

Până acum interesant. Montajul este diferit față de celelalte sezoane și au schimbat și grafica. În rest, nu mă pot pronunța până nu văd cum evoluează treaba.

Apropo, una funny: Într-un teaser, unul din concurenți a zis: Mi-au zis să mă duc la iUmor. Cred că cineva de la PRO își va lua o amendă.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate