Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 

Românii au talent - PRO TV

- - - - -
  • Please log in to reply
135 replies to this topic

#1
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,966
  • Înscris: 18.09.2008

Quote

Nume surpriză pentru noul sezon al show-ului Românii au talent, de pe Pro TV. Noul jurat al emisiunii va fi, potrivit informațiilor Paginademedia.ro, Mihaela Rădulescu.

Potrivit informațiilor Paginademedia.ro, discuțiile dintre Mihaela Rădulescu și producătorii de la Pro TV s-au încheiat deja, iar negocierile au ajuns în faza de semnare a contractului între cele două părți.

Contactați de Paginademedia.ro, oficialii Pro TV nu au comentat informația. Până la ora redactării știrii, Mihaela Rădulescu nu a putut fi contactată.

Juriul Românii au talent îi are până acum, ca jurați siguri, pe Andi Moisescu și pe Andra, după ce Mihai Petre a plecat la Antena 1. Un alt nume posibil pentru viitorul sezon este Cabral.

În discuții foarte avansate cu Pro TV pentru Românii au talent a fost și Mihai Bendeac. Au eșuat însă în urma unor notificări trimise de Antena 1, post cu care Bendeac, deși a întrerupt colaborarea după ce a denunțat că i s-au interzis anumite nume, are încă un contract. “Ajunsesem și la ședința foto cu Andra, Andi și Cabral”, a spus Cabral.

“Le-a fost teamă să nu existe repercusiuni asupra lor. Nu am nimic să le reproșez celor de la Pro TV. Lucrurile evoluaseră mult, erau puse într-o oarecare ordine, ajunsesem să facem și ședințele foto cu Andra, Andi Moisescu și Cabral”, declara Bendeac pentru Paginademedia.ro.

Strica emisiunea, parerea mea. Mai bine Bendeac, sau chiar Busuioc, sau nu stiu...

Edited by miki07, 10 September 2014 - 12:26.


#2
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
Mai bine Raduleasca decat Bendeac.

#3
hunab

hunab

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,802
  • Înscris: 23.12.2011
Eu il prefer pe Dan Negru. Ar fi prima emisiune RAT cu doar 2 scaune. Posted Image

#4
sftpdt

sftpdt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,664
  • Înscris: 29.08.2013
Va mai atrage emisiunea asta? Mi-a placut primul sezon, putin al doilea. Dupa ,. ... , plictiseala enorma.

#5
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,995
  • Înscris: 07.11.2006
Ce pacat ca showbiz-ul acapareaza tot mai multe cuvinte.In numele banilor si a capitalului cuvinte ca de exemplu academie sau jurat pentru cazul de fata,au ajuns sa nu reprezinte aproape nimic.Cand se vorbeste de academia de fotbal a lui x iti vine sa-ti iei lumea in cap avand in vedere ca majoritatea covarsitoare a "academicienilor" de regula sunt niste nulitati absolute din punct de vedere intelectual.
   Ce legatura ar putea fi intre Constantin Balaceanu Stolnici si Gica Hagi,de exemplu,in cazul academiei?
   La fel si cu termenul jurat.Jurat/a in primul rand este aceea persoana impecabila din punct de vedere moral.Or in cazul cu..rv..ei de serviciu  Mihaela Radulescu nu putem vorbi despre asa ceva.Ce inseamana jurat in cazul de fata?Nu este prea pompoasa definitia?.N-am nimic personal cu respectiva,dar nu prea e normala asocierea cuvantului jurat cu viata si activitatea starletei.

Edited by adisz, 10 September 2014 - 12:54.


#6
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
De ce a plecat Mihai Petre la Antena 1?

#7
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,824
  • Înscris: 07.07.2009
Pentru bani :)

#8
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011
Mihaela Rădulescu, jurat la Românii au talent
O sa vorbeasca asta precum o moara stricata.

#9
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012

View Postrickysyv, on 10 septembrie 2014 - 13:49, said:

De ce a plecat Mihai Petre la Antena 1?
Pentru ca nu putea continua la Pro fara Mona Segall si baletul Edi Stancu.

#10
VH1

VH1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,114
  • Înscris: 09.01.2014
[ http://www.paginademedia.ro/wp-content/uploads/2012/05/Mihaela-Radulescu-Mediafax_Foto.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Foto: Mediafax Foto

Nume surpriză pentru noul sezon al show-ului Românii au talent, de pe Pro TV. Noul jurat al emisiunii va fi, potrivit informațiilor Paginademedia.ro, Mihaela Rădulescu.


Potrivit informațiilor Paginademedia.ro, discuțiile dintre Mihaela Rădulescu și producătorii de la Pro TV s-au încheiat deja, iar negocierile au ajuns în faza de semnare a contractului între cele două părți.


Contactați de Paginademedia.ro, oficialii Pro TV nu au comentat informația. Până la ora redactării știrii, Mihaela Rădulescu nu a putut fi contactată.
Juriul Românii au talent îi are până acum, ca jurați siguri, pe Andi Moisescu și pe Andra, după ce Mihai Petre a plecat la Antena 1. Un alt nume posibil pentru viitorul sezon este Cabral.
În discuții foarte avansate cu Pro TV pentru Românii au talent a fost și Mihai Bendeac. Au eșuat însă în urma unor notificări trimise de Antena 1, post cu care Bendeac, deși a întrerupt colaborarea după ce a denunțat că i s-au interzis anumite nume, are încă un contract. “Ajunsesem și la ședința foto cu Andra, Andi și Cabral”, a spus Cabral.


“Le-a fost teamă să nu existe repercusiuni asupra lor. Nu am nimic să le reproșez celor de la Pro TV. Lucrurile evoluaseră mult, erau puse într-o oarecare ordine, ajunsesem să facem și ședințele foto cu Andra, Andi Moisescu și Cabral”, declara Bendeac pentru Paginademedia.ro.



#11
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011
Posted Image
Spoiler

Ce nesimtiti astia de la A1 !

Insa eu nu intelege ceva;
daca Bendec a fost dat afara/concediat de la A1, ce tangente mai are cu cei de la A1 de n-a putut sa se angajeze la Pro ?!

Edited by tom_1133, 10 September 2014 - 14:40.


#12
dhaulagiri

dhaulagiri

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,434
  • Înscris: 16.11.2012
[ http://i60.tinypic.com/24zlzb4.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Mesajul "Acum eşti ajutat să te laşi de fumat! Consiliere şi tratament gratuite“ postat, pe afişe, sub fotografia vedetei, a fost înlocuit cu un mesaj obscen („Numele meu este Mihaela Rădulescu şi promit să ţi-o sug dacă te laşi de ţigări“)
Fotografiile trucate au fost preluate de site-ul starsstreet.ro, care a servit drept sursă pentru emisiunea "Şcoala vieţii", de la Antena 2, prezentată de Amy Thera şi Andrei Vulpescu. Cei doi moderatori, convinşi de autenticitatea sloganului, au sunat-o în direct pe Rădulescu, cerându-i explicaţii pentru mesajul sexual.

„Din punctul meu de vedere sunteţi foarte neserioşi şi neprofesionişti. Nu am ce să discut cu voi. Îmi pare rău că lucrez cu voi în acelaşi trust“, le-a transmis, prin telefon, Mihaela Rădulescu.

http://www.financiar...aela-radulescu/

#13
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012
Oricum Raduleasca a zis pa Antenelor in 2009.

#14
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
Pai bun dar din cei 3 jurati ala care facea pe durul era Mihai Petre, ma indoiesc ca Mihaela Radulescu poate sa fie rautacioasa cu concurentii asa cum era Mihai Petre.

#15
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,333
  • Înscris: 01.09.2012

View Postrickysyv, on 10 septembrie 2014 - 14:47, said:

Pai bun dar din cei 3 jurati ala care facea pe durul era Mihai Petre, ma indoiesc ca Mihaela Radulescu poate sa fie rautacioasa cu concurentii asa cum era Mihai Petre.
Anul asta s-au mai schimbat unele lucruri in loc  de 3 jurati vor fi 4 . Aici il mai adaugam cel mai probabil pe Cabral

#16
GlontzZz

GlontzZz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,288
  • Înscris: 08.02.2014
Asa... Si ce jurizeaza Raduleasca? Cantareata nu e. Dansatoare nu e. Artista nu e. Bufon nu e. Superputeri nu are.. O sa jurizeze precizia cu care fiecare concurent se aseaza in centrul scenei?

#17
drag16

drag16

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,056
  • Înscris: 26.04.2009
Are alte ...calități. 😊

#18
Blue_Ivy

Blue_Ivy

    8-]

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,598
  • Înscris: 27.12.2012
2 femei si andi moisescu care e tot asa stil feminin? Wow.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate