Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Reglaj fin la selectia canalului la captura in VirtualDub ???

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Ender_Wiggin

Ender_Wiggin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 26.10.2002
Stie cineva daca/cum se poate face reglaj fin la selectia canalului din VirtualDub ? La multe televiziuni prin cablu posturile nu pica exact pe canalul prestabilit.

#2
Ender_Wiggin

Ender_Wiggin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 26.10.2002
BTW. Cascatul de mine a uitat sa spuna. E vorba de tunere bazate pe BT8x8.
:)

#3
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
depinde de drivere, ele iti afiseaza interfata in virtualdub care la fel ca orice alt program de acest gen nu face decat sa apeleze aceeasi unitate de captura instalata pe sistem.

#4
Ender_Wiggin

Ender_Wiggin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 26.10.2002
Bun, eu flosesc driverele de pe Sourceforge, si cand selectez sursa TV, ma baga in fereastra cu selectia canalului. Singura optiune de pe acolo care sa aduca a reglaj fin este una "tuning space" dar orice valori am scris acolo nu vad nici o modificare. Si nici cu dll-urile alea din Dscaler, la optiunea BT8x8 Tweaker nu imi apare nimic de reglaj fin.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate