Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus
 Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...
 Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping
 

Reactivare de Custom Template si Custom Sheet Format in SW2013 Premium

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
sandu10

sandu10

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 22.09.2010
Salutari,

Am mare nevoie de ajutor va rog mult daca se poate sa ma ajutati, Scenariul reinstalare de SW2013 Premium version, odata cu aceasta am pierdut toate setarile anterioare, pe unele am stiut sa le repar s-au activez dar la Custom Template si Custom Sheet Format nu prea mai stiu cum sa le reactivez, practic si fizic cele doua fisiere le am in alt folder separate, dar as dorii sa le readuc la ferestra care atunci cind voi  deschide un nou file in SW si trebuie sa aleg desenul la optiuni sa am sa pot alege Custom Template poate este o chestier simpla dar nu mai stiu cum sa o fac si I-mi trebuie urgent Solutia, mersi mult tuturor care pot ajuta orice informatie pe acest topic poate ajuta, multumesc.

Sandu10,

#2
sandu10

sandu10

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 22.09.2010
Rog mult Administratorul sa stearga topical din 05.09.2014, mersi mult.

Sandu10,

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate