Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Note 4 - discutii generale

* * * * * 5 votes
  • Please log in to reply
24115 replies to this topic

#19423
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,857
  • Înscris: 06.01.2008

View Postfoxbat, on 25 martie 2017 - 09:05, said:

Pentru ajutorarea comunitatiilor celor cu dezabilitati (pardon, dezbaterilitati), donez baterii.Noi, originale, garantie pe viata.
Singura conditie - iesirea de pe forum si (in masura posibilitatilor) urmarea unui minim de clase 4 - 8 scoala generala.
Astept comenzi   - inclusiv unde se doreste sa fie fabricata bateria, an/luna fabricatie, cutie/blister/blaster/fazer inclus.
SOT Garantat 10 ore pe 4G.
Pentru 910C am si extensie de garantie originala samsung (se instaleaza ROM de Note 7 si cand apare mesajul cu returnarea produsului se trimite prin posta si se primeste automat un alt telefon).
Te rog sa nu te superi, dar care-i problema daca intreaba colegii de unde sa cumpere baterie originala, sau intreaba de data fabricatiei ori alte detalii? Toata lumea stie ca bateria de pe Note 4 (si la fel de pe o gramada de alte telefoane) e cu noroc, si uneori celulele se degradeaza foarte tare dupa mai putin de 1 an de folosire.
Pe vremea cand erai activ in subiectul dedicat Motorola Defy parca nu erai asa sarcastic.

Edited by Hider141, 25 March 2017 - 19:16.


#19424
andreyi

andreyi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 18.04.2007

View Postlawrence74, on 25 martie 2017 - 08:19, said:

Daca nu are cutie originala(blister),nu prea ai cum.Pe verso sunt afisate informatii de fabricatie.

OK, mersi.

#19425
omrau

omrau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,917
  • Înscris: 06.10.2015
Cand am intrat pe forumul asta prima data habar nu aveam de nimic ce tine de android. Nici macar nu stiam ce e ala odin, credeam ca e un sistem de operare numit asa. Apoi am fost ajutat de oameni faini care au considerat ca intrebarile mele stupide, nu sunt chiar stupide pt ca eu eram serios.. si ulterior am invatat si i-am ajutat si eu pe cei nou veniti si lipsiti de experienta. Cred ca asta e rolul unui forum, si nu neaparat ironiile fata de cei nepriceputi. Candva vor ajuta si ei la randul lor si asta inseamna continuitate pe forumul softpedia si implicit acest topic. :-)

#19426
lawrence74

lawrence74

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,956
  • Înscris: 10.07.2014
Frumos spus @omrau insa pe vremea aceea te numeai @ombun :D sau gresesc. :D

Pentru indivizi certati cu bunul simt,exista butonul ,,report,, si marginalizare in cadrul acestui topic.

Edited by lawrence74, 25 March 2017 - 21:32.


#19427
lelu68vio

lelu68vio

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 15.01.2010
Da @omrau asa este.Asta iti era numele de user de la un joc.
@Hider141,nu mai raspunde la colegi ca foxbat...lasa-l in stiinta lui..atat poate bietul.Sufera saracul....donez ceva pt remedierea lui...totusi este un coleg pe softpedia...hehe

#19428
foxbat

foxbat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,875
  • Înscris: 22.12.2005
Pt n4s slim,cum adaug theme?
E cel mai curat rom actual(bazat pe ultimul stock din martie 2016).nu are samsung store:)

View PostHider141, on 25 martie 2017 - 19:13, said:


Te rog sa nu te superi, dar care-i problema daca intreaba colegii de unde sa cumpere baterie originala, sau intreaba de data fabricatiei ori alte detalii? Toata lumea stie ca bateria de pe Note 4 (si la fel de pe o gramada de alte telefoane) e cu noroc, si uneori celulele se degradeaza foarte tare dupa mai putin de 1 an de folosire.
Pe vremea cand erai activ in subiectul dedicat Motorola Defy parca nu erai asa sarcastic.

Am inbatranit si nu mai am toleranta la nesimitire si ignoranta cronica.eu am luat baterie dupa un banal"search"pe acest topic.
Ironia are si caracter educativ.in armata era o vorba:"nu stii te invata.nu poti te ajut.nu vrei te oblig".
90%din cei fara BAC de aici se califica de la varianta 3 in sus.am incercar cu ignore ca sa citesc si eu o info utila pe topic dar nu mai era loc in lista. Hai Doamne ajuta si numai de bine sa auzim.

#19429
androidmarket1980

androidmarket1980

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 12.04.2016
Heyyyyy...se cearta granzii?. Uffffff !!!!!!

#19430
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Ciudat. Dupa vreo trei restaruri intr-o zi, C-ul meu e cuminte.

PC: desi imi place tot ce citesc aici, pentru a urma trendul, caut si eu partener de cearta. Astept inversunat, propuneri.

#19431
LucianGL

LucianGL

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 834
  • Înscris: 01.02.2007
Facut ultimul update, plus pachetul de root+twrp+xposed. Urmeaza ... o baie la cada 😆😄.
aaa da Super tare aplicatia Spy Monitor 💪👍

Dupa cum se vede majoritatea acum opteaza pt BTU la software pe majoritatea telefoanelor Samsung, oare sa fie SOTurile postate sau "indrumarile" din posturile precedente de vina?

Edited by LucianGL, 26 March 2017 - 12:40.


#19432
iliemirea

iliemirea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,662
  • Înscris: 17.07.2014

View PostYOUR_GOD, on 26 martie 2017 - 11:15, said:

Ciudat. Dupa vreo trei restaruri intr-o zi, C-ul meu e cuminte.

PC: desi imi place tot ce citesc aici, pentru a urma trendul, caut si eu partener de cearta. Astept inversunat, propuneri.
Propuneri:
C vs. F!
Cine are 'bateria' mai mare!
Cine reușește sa nu îl enerveze pe foxbat!
Cine reușește sa instaleze mai multe rom-uri decât omrau!


#19433
omrau

omrau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,917
  • Înscris: 06.10.2015
M am pensionat gata. Sunt la pescuit azi, stau pe balta la somon si imi vad linistit de bere. Soare, frumos. O duminica placuta :-)

#19434
lawrence74

lawrence74

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,956
  • Înscris: 10.07.2014
@omrau,eu am prins somonul,era norvegian direct in caserola si ma chinui sa-l tavalesc prin legume.Nu prea vrea.Le vrea sotate. :D

@Lucian,pe topicul de N4 n-ai sa vezi lumea sa se bata sa instaleze BTU.Tu poate ai citit pe topicul de S7 si S7E.Acolo e alta treaba.Testarea  la Nuga a inceput pe BTU,tot acolo a venit si softul original,tot acolo si prima data orice update.Pe N4 este DBT.ul.Dar ma bucur ca ai lumea ta in care te simti bine.  :D

Edited by lawrence74, 26 March 2017 - 14:14.


#19435
lelu68vio

lelu68vio

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 15.01.2010

View PostYOUR_GOD, on 26 martie 2017 - 11:15, said:

Ciudat. Dupa vreo trei restaruri intr-o zi, C-ul meu e cuminte.

PC: desi imi place tot ce citesc aici, pentru a urma trendul, caut si eu partener de cearta. Astept inversunat, propuneri.
Nu se cearta nimeni dar cateva postari nu isi au rostul si cam se dezapreciaza unii useri nevinovati care lasa o intrebare.
Ai idee de la ce s-a restartat??Inca nu am patit iar daca se inampla si la mine ar fi bine sa stiu ce sa-i fac.


#19436
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010

View Postiliemirea, on 26 martie 2017 - 13:23, said:

Propuneri:
C vs. F!
Cine are 'bateria' mai mare!
Cine reușește sa nu îl enerveze pe foxbat!
Cine reușește sa instaleze mai multe rom-uri decât omrau!
O, acestea da, subiecte alimentatoare de galceava.

View Postlelu68vio, on 26 martie 2017 - 14:13, said:

Nu se cearta nimeni dar cateva postari nu isi au rostul si cam se dezapreciaza unii useri nevinovati care lasa o intrebare.
Ai idee de la ce s-a restartat??Inca nu am patit iar daca se inampla si la mine ar fi bine sa stiu ce sa-i fac.
Pentru mine, toate comentariile sunt ok. Toate parerile merita citite.
Avem toti dreptul sa spunem ce gandim, deci putem pleca de aici.

#19437
LucianGL

LucianGL

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 834
  • Înscris: 01.02.2007

Quote

@Lucian,pe topicul de N4 n-ai sa vezi lumea sa se bata sa instaleze BTU.Tu poate ai citit pe topicul de S7 si S7E.Acolo e alta treaba.Testarea  la Nuga a inceput pe BTU,tot acolo a venit si softul original,tot acolo si prima data orice update.Pe N4 este DBT.ul.Dar ma bucur ca ai lumea ta in care te simti bine.  :D

Esti OK prietene forumist ?

#19438
omrau

omrau

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,917
  • Înscris: 06.10.2015
Eu n am vazut pe nimeni aici sa opteze pt BTU, eventual doar PHE, PHN, DBT..

#19439
claudiu_felician

claudiu_felician

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 09.02.2008
BTU am avut eu cu ceva softuri de vodafone in el.Acum am PHE.

#19440
lawrence74

lawrence74

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,956
  • Înscris: 10.07.2014

View PostLucianGL, on 26 martie 2017 - 12:22, said:


Dupa cum se vede majoritatea acum opteaza pt BTU la software pe majoritatea telefoanelor Samsung, oare sa fie SOTurile postate sau "indrumarile" din posturile precedente de vina?

Eu ma simt minunat!Altii n-au simtul realitatii si proprietatea cuvintelor.  :D

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate