Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bicicleta electrificata cu succes...

La multi ani @pstdgt!

Domina (2021- )

Seria Samsung S23 - preturi
 Samsung S23 - topic generalist

Producție PV Ianuarie 2023

Xtream player pt. Windows

369 degree Photography
 FOOTBALL...THE IMPORTANT MATCHES ...

Samsung Galaxy S23 Ultra

hatchback SH

FOOTBALL...TOP 10...INTERNATIONAL...
 Norma de poluare Euro 7 = un nou ...

Sfat achizitie BMW E90 320D M47 i...

Problema router wifi

anti ransomware

Colectare sunet din modulator FM Auto?

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

iulian90

iulian90

Member

• Grup: Members
Recent am vazut intr-un tutorial ca se poate colecta sunetul dintr-un modulator auto, adica unde am vazut eu acel tutorial ( nu mai dau de acel link ) arata unde anume sa lipesc pe placa de la modulator firele ce colectau sunetul iar apoi pleca intr-un amplificator de EX si sunetul era mult mai clar decat transmis prin unde radio. Aveti idee cum anume se face ?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate