Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...
 

Transpiblock - Chiar are un efect atat de puternic ?

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
alymyra

alymyra

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.07.2015
Pentru transpiratie mirositoare folositi piatra de alaun si pentru transpiratie abundenta folositi APAXIL,  100% garantat ca nu va mai udati la subrat. costa cam 90 lei va ajunge 1 an si doar online puteti comanda, nu se gaseste in farmacii.

#20
daniel16alex

daniel16alex

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 14.07.2015

View PostSef-chenko, on 02 septembrie 2014 - 12:31, said:

Pentru ce sa dureze 3 zile? Faci dus din 3 in 3 zile? Posted Image

Cauta Mitchum.
Bună ziua. Am citit comentariile voastre şi am căutat Mitchum prin diverse magazine sau net ( 1001 cosmetice ). Am găsit, zilele trecute, la CORA Lujerului la preţul de 16-17 lei. Am folosit şi parcă este altceva, momentan este foarte bine. Sper să fie la fel pe viitor. Mulţumesc pentru recomandare !

#21
romikatm

romikatm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,407
  • Înscris: 14.02.2008
Un produs excelent este Borotalco.Este produs in Italia,il gasiti la magazine online(deo roll,spray,antiperspirant).Incercati cu incredere!

#22
bondarenko

bondarenko

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 31.08.2015
Pot spune ca sunt genul care miroase foarte tare daca nu ma spal la sub brat . Pe o scara de la 0-10 de nota 8-9. Am folosit  Mennen  , etc toate prostiile. Intr o zi de vara cu orice ma dadeam nu si facea efectul decat pana maxim ora 14:00 .Trebuia sa ma spal si sa ma dau din nou cu parfum .
Am incercat Transpiblock Roll On "piele sensibila"  unul mic . Extraordinar.
Ex la mare (aprox 32o-37oC ) Ma dadeam o singura data dimineata   dupa ce ma spalam   . Ma duceam la plaja  .Cand ma intorceam  faceam un dus  . Dupa masa mergeam din nou la plaja fara sa l mai folosesc . Ma intorceam seara de la plaja faceam dus si ma imbracam cu tricou nou fara sa ma mai dau cu el , ieseam in oras  si puteam folosi a doua zi din nou acelasi tricou. . De transpirat mai transpiri dar miros 0% .Si nu face nici sicleala aia tip mennen cu transpiratie (galbuie care ramane pe tricou) . Deci practic ma daceam o singura data dimineata faceam 2 dusuri pe parcursul zilei si nu mi mirosea transpiratia nici dupa 15 ore . Credeti ma cine are probleme cu mirosul va fi foarte multumimit . Foarte important este sa nu ai par la  sub brat.

#23
efim__negru

efim__negru

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.12.2015
nu e adevarat ce se spune in publicitate, il folosesc in fiecare seara si oricum transpir, desi mai putin. Avea un prieten "dry dry", lam folosit citeva ori si am fost foarte surprins, intr-un moment cind ar fi trebuit sa fiu foarte transpirat aveam subratul uscat, foarte uscat :D efectul a durat 4 zile.

#24
tdan08

tdan08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 06.12.2006
Folosesc și eu transpiblock.
Acest produs nu oprește transpirația. Doar împiedică formarea mirosului.
Eu sunt genul care transpir foarte mult. Ma dau cu el o data la 2 zile.

Avantajul este ca nu pătează și te dai cu el o data la 2 zile, deci nu mai trebuie sa ai grija sa te dai de fiecare data când pleci undeva.

#25
ovisergiu

ovisergiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 489
  • Înscris: 01.05.2012
Am luat Transpiblock recent. Dacă mă dau cu el prima zi nu transpir deloc la subraț, însă am început să transpir pe piept sau mai jos de subraț, locuri în care nu am transpirat decât în saună... A doua zi parcă se umezește tricoul la subraț dar nu miroase.

Piatra de alaun a fost super impotriva mirosului dar de transpirat tot transpiram.

#26
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,135
  • Înscris: 22.05.2003
Transpiratia e ceva normal, nu o poti opri de tot, pana la urma, princiapala sa fct este de racire a organismului.

#27
maru07

maru07

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 194
  • Înscris: 01.03.2007

View PostserGioB, on 23 februarie 2015 - 20:39, said:

eu folosesc ceva foarte asemanator insa mult mai ieftin. Am sa pun mai jos link cu produsul respectiv,insa merita doar daca aveti drum in Ungaria pentru ca produsul poate fi achizitionat doar de acolo. Seara, inainte de culcare se pune putin pe o bucata de vata, se da la subrat si tine cateva zile cateva zile.
Deodorantul nu se inlocuieste complet, acest produs doar retine transpiratia, costa in jur de 10 lei

http://www.hazipatik...naturland/15987
Am folosit Perspirex si am fost multumit,insa am cumparat si produsul acesta din Ungaria.Este peste Perspirex cu mult,pot spune ca este fantastic si eu fac parte din persoanele care au o transpiratie abundenta sub brat,fara sa fie mirositoare.Am cumparat 3 flacoane=35 lei= si mai am unul neinceput.Doua flacoane m-au tinut 10 luni de zile.Am folosit un recipient plastic gen spray,unde am turnat continutul din sticluta de 50 ml.Am aplicat cam 3 pufuri pe o parte,si minunea este ca in jur de 5 zile nu mai aveam nici un fel de pata sub brat! Dupa cateva luni  si fara sa mai aplic,transpiratia de sub brat a fost cu mult mai putina,iar acum ma dau o data la 2 saptamani sau chiar mai rar.Sunt foarte multumit de acest produs,recomand cu mare incredere!!

#28
gabriel_vlad2

gabriel_vlad2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 22.11.2004
Produsul este o mare porcarie, o pacaleala. Are acelasi efect ca si apa de la chiuveta.
Am folosit produsul MAXIM si intr-adevar a dat rezultate, insa acesta costa 100 ron. Am zis sa incerc si TRANSPIBLOCK insa degeaba. Nu aruncati banii degeaba, ca nu merita.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate