Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Barbatul Peste ><(((º>

- - - - -
  • Please log in to reply
292 replies to this topic

#37
Tanaka_Senshin

Tanaka_Senshin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 735
  • Înscris: 20.02.2010
pelargonium, tinand cont ca la profil pari a fi barbat, probabil prietenului tau i-ar placea sa ia de sotie o femeie, ce zici? :)

#38
pelargonium

pelargonium

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 01.09.2014

View Postwiseguy76, on 01 septembrie 2014 - 17:40, said:

Eu cred ca are pe alta.

nu are...

View PostTanaka_Senshin, on 01 septembrie 2014 - 17:48, said:

pelargonium, tinand cont ca la profil pari a fi barbat, probabil prietenului tau i-ar placea sa ia de sotie o femeie, ce zici? Posted Image

ha ha! esti funny!

#39
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,890
  • Înscris: 29.06.2006
dar sa minti poti? cand iubesti inevitabil sa nu minti....ba ca nu vrei sa-l ranesti, ba ca nu spui tot adevarul, tot o mica minciunica se cheama. Minte-l frumos ca ai un gagic care te-a cerut de nevasta si vezi ce zice...oricum multe variante nu sunt, ori e ca la concurs si te cere si el...ori te vedem la stiri(doamne fereste), daca vezi ca nu stie de gluma si pune mana pe un topor ii zici ca l-ai mintit din dragoste ;) bafta multa

#40
pelargonium

pelargonium

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 01.09.2014

View Postxcit, on 01 septembrie 2014 - 17:51, said:

dar sa minti poti? cand iubesti inevitabil sa nu minti....ba ca nu vrei sa-l ranesti, ba ca nu spui tot adevarul, tot o mica minciunica se cheama. Minte-l frumos ca ai un gagic care te-a cerut de nevasta si vezi ce zice...oricum multe variante nu sunt, ori e ca la concurs si te cere si el...ori te vedem la stiri(doamne fereste), daca vezi ca nu stie de gluma si pune mana pe un topor ii zici ca l-ai mintit din dragoste Posted Image bafta multa

Posted Image  cauta o alta solutie.. mai siguraPosted Image

#41
Tanaka_Senshin

Tanaka_Senshin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 735
  • Înscris: 20.02.2010

View Postpelargonium, on 01 septembrie 2014 - 17:50, said:


nu are...



ha ha! esti funny!

pai asa scrie la tine la profil: gender = male ...

#42
pelargonium

pelargonium

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 01.09.2014

View PostTanaka_Senshin, on 01 septembrie 2014 - 17:54, said:

pai asa scrie la tine la profil: gender = male ...

treci peste! nu stiu sa editez si nici nu imi arde acum sa caut cum se face :D

#43
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,890
  • Înscris: 29.06.2006

View Postpelargonium, on 01 septembrie 2014 - 17:53, said:

Posted Image  cauta o alta solutie.. mai siguraPosted Image

pai mai sigur decat sa il iubesti si sa ii arati ca nu exista pe lume nimic mai important decat el, nu exista...rabdare multa si ochiu pe el sa nu isi dea in petic cand e prea iubit
uite daca vrei te cer eu virtual...si te faci ca uiti calculatorul deschis sa vezi ce zice

Edited by xcit, 01 September 2014 - 17:57.


#44
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,999
  • Înscris: 07.11.2006

View Postonisoru, on 01 septembrie 2014 - 17:11, said:

Off. Au sarit misoginii cu gura! Voua va convine de partea cealalta, pe cand saraca fata, are nevoie de sfaturi, nu mistocareala.


Ce te face sa crezi ca este vorba despre o fata,si nu despre o persoana de sex feminin chiar mai inaintata in varsta?

View Postpelargonium, on 01 septembrie 2014 - 17:13, said:

Sincer credeam ca aici pot sa gasesc un sfat bun...nu am chef de mistocareli. Daca suntem de patru ani impreuna inseamna ca ne iubim si sunt cum vrea, nu? E la fel de dragastos, imi cumpara flori..e romantic..dar nu inaintam... E adevarat ca nu am mai facut nimic sa ies din tipare in ultimii ani ci am lasat lucrurile sa vina cum or vrea ele, intelegeti voi.
Daca e vreun peste pe aici as dori sa ma sfatuiasca...

   Te-ai gandit vreodata ca prietenul tau a atins maximumul pe care-l poate da?Ca mai mult decat ai primit pana acum,nu vei mai putea obtine niciodata?Asta e,si-a atins limita superioara.Incepand de acum sa te astepti la inrautatirea relatiei.Poate ca e timpul sa-ti gasesti persoana potrivita.
    Citind cele descrise de tine mi-aduc aminte de un coleg de liceu care si-a curtat prietena timp de aproximativ 10 ani.Dupa asta s-au casatorit (intre timp fructul iubirii lor, juniorul, facuse vreo sapte ani) si s-au despartit dupa sase luni.

#45
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,890
  • Înscris: 29.06.2006
traieste-ti viata si simtiti-va bine unul cu altul, las-o dracu de hartie ca nu conteaza deloc, ca sa te incurajez un pic eu cu nevastamea ne-am cunoscut acum 25 de ani si saraca tot nemaritata e :)), asa ca in loc sa te rogi si sa-ti faci probleme pt o hartie amarata, vezi cum faci sa te bucuri cat mai mult de ce ai, viata e scurta

#46
americanuobamix

americanuobamix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 701
  • Înscris: 05.08.2014
cati ani aveti?
daca vine petre69, ala cere si poze! Posted Image

Edited by americanuobamix, 01 September 2014 - 18:07.


#47
pelargonium

pelargonium

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 01.09.2014

View Postxcit, on 01 septembrie 2014 - 17:56, said:

pai mai sigur decat sa il iubesti si sa ii arati ca nu exista pe lume nimic mai important decat el, nu exista...rabdare multa si ochiu pe el sa nu isi dea in petic cand e prea iubit
uite daca vrei te cer eu virtual...si te faci ca uiti calculatorul deschis sa vezi ce zice

eu ma perpelesc pe aici ca nu stiu ce sa mai fac si tie iti arde de glume :)

#48
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,890
  • Înscris: 29.06.2006
mai o glumita, mai o vorba serioasa...ce vrei traim, glumim, vrei sa plangem? inchide calculatorul, baga nasul in perna si plangi ca nu te cere....na, e bun sfatu asta?

#49
americanuobamix

americanuobamix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 701
  • Înscris: 05.08.2014
deci ori aveti 19 ani ori 55

#50
RWreless

RWreless

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 450
  • Înscris: 24.07.2014

View Postpelargonium, on 01 septembrie 2014 - 16:51, said:

Buna ziua!
Cum pot sa dinamizez o relatie cu un barbat peste care nu mai avanseaza? Sentimentele sunt aceleasi, vad ca ma iubeste dar nu spune nimic de casatorie sau de mutare impreuna...si au trecut 4 ani de cand suntem impreuna.
Va rog sa imi dati sfaturi!
Multumesc mult!Posted Image

Da de ce a dinamizezi tu asta ca femeie? Eu am fost foarte dinamic cu o femeie peste si n'am ajuns la nici un numitor comun orice am incercat, eu cred ca pestii in general plutesc in apele lor.. Apropos, eu cred in zodii, de'a lungul timpului m'am convins ca anumite zodii nu'mi fac bine si le evit, poate e si cazul tau aici :)

#51
pelargonium

pelargonium

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 01.09.2014

View Postadisz, on 01 septembrie 2014 - 17:59, said:

Ce te face sa crezi ca este vorba despre o fata,si nu despre o persoana de sex feminin chiar mai inaintata in varsta?



   Te-ai gandit vreodata ca prietenul tau a atins maximumul pe care-l poate da?Ca mai mult decat ai primit pana acum,nu vei mai putea obtine niciodata?Asta e,si-a atins limita superioara.Incepand de acum sa te astepti la inrautatirea relatiei.Poate ca e timpul sa-ti gasesti persoana potrivita.
Citind cele descrise de tine mi-aduc aminte de un coleg de liceu care si-a curtat prietena timp de aproximativ 10 ani.Dupa asta s-au casatorit (intre timp fructul iubirii lor, juniorul, facuse vreo sapte ani) si s-au despartit dupa sase luni.

bun! atunci cum pot sa il fac sa depaseasca maximul asta la care a ajuns? :)

View PostRWreless, on 01 septembrie 2014 - 18:13, said:

Da de ce a dinamizezi tu asta ca femeie? Eu am fost foarte dinamic cu o femeie peste si n'am ajuns la nici un numitor comun orice am incercat, eu cred ca pestii in general plutesc in apele lor.. Apropos, eu cred in zodii, de'a lungul timpului m'am convins ca anumite zodii nu'mi fac bine si le evit, poate e si cazul tau aici Posted Image

...mie imi face bine el! eu sunt leu. ne intelegem bine, ne completam, spunem in acelasi timp aceleasi lucruri..

View Postxcit, on 01 septembrie 2014 - 18:05, said:

traieste-ti viata si simtiti-va bine unul cu altul, las-o dracu de hartie ca nu conteaza deloc, ca sa te incurajez un pic eu cu nevastamea ne-am cunoscut acum 25 de ani si saraca tot nemaritata e Posted Image), asa ca in loc sa te rogi si sa-ti faci probleme pt o hartie amarata, vezi cum faci sa te bucuri cat mai mult de ce ai, viata e scurta

pai da dar tu te-ai mutat cu ea dar el nu zice nimic...se plange doar ca nu sunt bani sa ne luam...ca vrea dar nu are cu ce acum..si solutii de moment nu prea accepta

#52
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,890
  • Înscris: 29.06.2006

View Postpelargonium, on 01 septembrie 2014 - 18:16, said:

eu sunt leu. ne intelegem bine, ne completam, spunem in acelasi timp aceleasi lucruri..

esti de-a mea...pestii n-au coama soro, tie iti trebuie unu cu coama clar, sa ai cu cine sa te marai Posted Image
aa stai ca acum m-ai luminat, adica vine in vizita de 4 ani? hmm, il mai scapi in acvariu si dupa aia se usuca si pleaca sau cum?, fiind leoaica nu te joci asa putin cu el ca pisica? poate stie de frica daca de sentimente nu :)

Edited by xcit, 01 September 2014 - 18:20.


#53
taosil

taosil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 774
  • Înscris: 15.04.2009
Eu sunt leu ;) si castig si bine...

#54
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,890
  • Înscris: 29.06.2006
ia uite....hai ca incep ofertele, abia astept sa vina petre69 cum zicea un coleg mai sus....daca ziceai de la inceput asa pana acum era rezolvata problema :)) si topicul inchis

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate