Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Circular Makita de negasit in RO

FightBox ar merita transformat ...

Statii cu baterii

[TEORIE] Ce ati face in cazul une...
 Exceptii reale/aparente de la pri...

Se dorește interzicerea algo...

Pret manopera

Balti de pescuit in Dobrogea - li...
 EURO 24 - Meciul 2: Belgia - Roma...

Metru Jysk/Ikea

Pareri complex rezidențial T...

Camping Franta - Chamonix
 Macbook Pro 2019 se blocheaza cu ...

Folie pentru protectie solara

Tur Slovenia.

Dilae din Slatina, cel mai destep...

Minor inapoi in Romania cu Wizz Air

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

Jacksepticeye

Jacksepticeye

Junior Member

• Grup: Members

View Postlex404, on 27 august 2014 - 12:51, said:

Mie nu mi s-a cerut niciodata, decat la parasirea tarii. Dupa ce treceam granita, si aveam zbor numai pana in MUC de exemplu, puteam face ce vreau. Puteam sa-mi iau un zbor pana mai departe, si tot asa.
De asemenea, cand plecam singur aveam nevoie de UM ( pentru ca erau si escale ). Dar la intoarcere, mereu am venit singur, ba chiar mi-am si schimbat zboruri in timpul escalei ( si asa am ajuns sa indragesc Finlanda Posted Image )

In principiu, legea nu iti cere la intoarcerea in tara sa ai procura, sau insotitor. Dar cum Wizz e low cost si are niste reguli ciudate by default, ar fi bine sa le dai un telefon sau sa citesti regulamentul la ei pe site. Poate nu accepta minori singuri la bord, sau ce stii ce tampenie de regula au. Oricum, astia schimba regulile ca sosetele.

Nu sunt singur la bord,am actele necesare,oare ce ar mai putea fi?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate