Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 

INFO FM

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
11244 replies to this topic

#11233
marsel90

marsel90

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,897
  • Înscris: 20.12.2012
Nu am fost destul de clar? Iti explic, nisa sau segmentul pe care este axat Magic FM la noi local nu exista.

#11234
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012
Eu am înțeles treaba cu nișa, însă va fi pe frecvența locală de putere mai mică (98) dacă vor câștiga 92.

#11235
marsel90

marsel90

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,897
  • Înscris: 20.12.2012
@Necolae

Iar aberezi.

#11236
Geeoo

Geeoo

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 970
  • Înscris: 18.07.2016
DXceiver, esti in afara acestui topic, esti pe langa.
aberezi.
probleme penale ? noi ? nici vorba. induci in eroare. cand aduci asemenea afirmatii adu dovezi.
nu ti inteleg ura impotriva noastra. si de ce ? ca te am banat ? si acum meriti asta, acuzi nefondat. cauti o cearta cu noi si nu ti iese.  te rog, lasa ne.

asa deci, marcel a cerut banarea mea. pentru ce ? ca am aparat pe neculae...din nou cauta contre, si tot asa nu I iese, rz  ma stie de mult.

subiet inchis, sper. tot cautati raca.  rz a explicat, nu terminati, va avertizeaza. eu unu m am conformat, e ultima replica. nu va adresati mie.

Edited by Geeoo, 19 June 2017 - 18:42.


#11237
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012

View Postmarsel90, on 19 iunie 2017 - 18:29, said:

@Necolae

Iar aberezi.
La Vâlcea, Buzău și Târgu Jiu Kiss se află pe releul cu putere mai mare spre deosebire de Magic.

#11238
marsel90

marsel90

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,897
  • Înscris: 20.12.2012
@Geeooo total grseit, nu stiu ce treaba are Necolae in povestea asta.

Mereu incerci sa atragi pe cineva in discutie cand esti depasit de situatie.

Incaodata cer administratorului forumului banarea user-lui Geeooo.
A se citit cu atentie in spate tot ce posteaza acest user, este de spitalul 9 cel putin.

Edited by marsel90, 19 June 2017 - 18:53.


#11239
Geeoo

Geeoo

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 970
  • Înscris: 18.07.2016
no coment.

#11240
DXceiver

DXceiver

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 20.04.2016
Probe?
Vrei probe ?

Pai in primul rand atat tu cat si Zvartosh ati facut un obicei din a va lauda singuri faptele penale, ridicand la rang de virtute faptul ca ati fost prinsi de ANCOM facand piraterie radio.
Faptele sunt de notorietate publica de altfel, dovezi ati produs chiar voi in repetate randuri, culmea, laudandu-va cu faptele !


Edited by DXceiver, 19 June 2017 - 19:37.


#11241
Geeoo

Geeoo

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 970
  • Înscris: 18.07.2016
o seara buna.
no coment.

ascult ZU, un radio cu suflet!

#11242
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,335
  • Înscris: 01.09.2012
Da ce suflet are , organizeaza concerte din bani publici

#11243
DXceiver

DXceiver

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 20.04.2016
Despre cel de- al treilea penal, radioamatorul terorist cu casca rosie si bata de beizbol " originale" care declara fatis simpatiile legionare  si care declara public ca va candiida si se visa la un moment dat ca va ajunge presedintele Romaniei, ( la Obregia este posibil ) despre el vrea duduia Iulia40 aka Geeeooo dovada ?

[ http://www.antena3.ro/thumbs/int/2014/06/26/mihai-gadea-amenintat-265593.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Poftim, sa vada toata lumea adevarul !

Deschide acest link despre YO3GUP aka Energy aka teroristul Radu Erdely care zice asa :

Quote

Realizatorul emisiunii "Sinteza Zilei", Mihai Gâdea a fost ameninţat cu moartea de către un utilizator Facebook, cu numele Radu Efdelyi.

Mesajul celui care l-a ameninţat este următorul: "Pregătesc ceva: Voi toţi vă imaginaţi ce. Doar Gâdea nu se aşteaptă ce-i pregătesc. Vine ea o seară senină când va pleca de la Antene şi va bubui cu tot cu maşină".

[ http://www.antena3.ro/thumbs/int/2014/06/26/mihai-gadea-amenintat-265591.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Mai mulţi utilizatori au comentat postarea prin care Mihai Gâdea este ameninţat cu moartea. Unii l-au sfătuit să şteargă urgent postarea, ĂŽn timp ce alţii ĂŽl sfătuiesc ce explozibil să folosească.

[ http://www.antena3.ro/thumbs/int/2014/06/26/mihai-gadea-amenintat-265592.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Utilizatorul care a lansat ameninţarea cu moartea pe pagina sa de socilizare apare ca fiind absolvent al Facultăţii de Chimie, iar ca şi fotografie de cover are tricolorul României cu o bâtă de baseball.

Fapta se incadreaza la terorism si este PENALA !

Cine abereaza ?

Daca tot ce faceti voi nu tine de Obregia inseamna ca administratorii acestui site sunt asisderea voua !

Probabil ca-l vor vota  pe "seful" vostru  de cuib cu casca rosie "genuine" presedinte !

Edited by DXceiver, 19 June 2017 - 20:00.


#11244
innesat

innesat

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 8,036
  • Înscris: 26.09.2010
Ooo, Gadea buze moi amenintat? Si nu l-a aparat Minciunica Karateka? :)))) Asta a fost chiar tare :))


Imi pare rau ca n-am prins faza, era un motiv bun sa ma uit la latrina3 sa-l vad pe gadica

Edited by flobuc, 19 June 2017 - 19:49.


#11245
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012

View PostAlex_23, on 19 iunie 2017 - 19:30, said:

Da ce suflet are , organizeaza concerte din bani publici
Și Kiss, Pro, Europa tot cu ajutorul primăriilor / Camerei Deputaților au
făcut concerte.
Chiar la Constanța anul trecut Kiss a organizat cu sprijinul primăriei 4 concerte în piața Ovidiu.

Edited by necolae, 19 June 2017 - 19:53.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate