Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

La club

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
591 replies to this topic

#577
Rhini

Rhini

    Offline

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,222
  • Înscris: 29.12.2010
Ia zi!

#578
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,384
  • Înscris: 20.10.2006
Intamplare tot imaginara: Din nou chef de distractie, din nou mers la club! Dar un altfel de club de data asta, unul mai special. Fara nevoia de taxi la intoarcere, dar cu obligatia existentei unei conexiuni la internet + recomandat una de back-up + solutii daca pica curentul pentru a nu se strica distractia, e vorba de nimeni altul decat clubul softpedia! Sa trecem la actiune.

Intru in club, observ ca e impartit pe zone, fiecare cu specificul ei si cu bodyguarzii ei, dar si bodyguarzi generali pe intreg clubul si 2-3 bodyguarzi sefi. Bun, prima zona in care ajung e zona dezbatelilor, aici frecvent vine o clienta nedorita, mereu sub alte fete ascunse la intrare, da dedicatii numa piese triste, de jale, mereu bodyguarzii o dau afara, dar ia rapid are alta fata de intrare. Si cand intra deseori injura la microfon bodyguarzii. Tot aici a fost o masa ,,La casa sau la bloc” unde unii ziceau ca ei au spatiu destul e bine la casa, ce daca sunt dependenti de masina si nu pot bea acum la club, altii nuuu, mai bine la bloc, ajung usor de la club acasa, si acum pot bea cocktailuri si wisky fara probleme. Mai un dans, un cocktail, o tigara-doua si apoi merg catre zona auto, unde un client neprecizat, recomanda tuturor celorlalti clienti sa isi cumpere macar un ford ka, cea mai buna masina, indiferent de ce ai nevoie dupa el, nu ai nevoie de altceva, e ok ford ka! Ba mai mult si pe alte arii pe langa ford ka trebuie si pusa macar o poza ca sa te poata ajuta cu rezolvarea problemei. Am mers si vorbit cu el, i-am explicat ca am o problema imaginara cu parintii, am pus si poze, am si ford ka, mai departe cum se rezolva problema? Calculeaza el dupa astea cheia problemei? Nu am primit nici un raspuns, secretul e la el si doar la el probabil. O dedicatie pentru toata lumea, mai un dans la dezbateri si mai sus catre ringul clubului, avem zona sanatoasa. Aici toti clientii zic ca nu e ok clubul, le face numai probleme, e fum/trebuie sa fumeze, nu e sanatos! Se beau bauturi acidulate, nu e sanatos! Se mananca fast-food, nu e sanatos! Ce ne facem? Nimic, stam si ne plictisim, aia e sanatos. Si mai sus in club, avem ex-aria interzisa, sexy lounge, aici avem mult mult troling facut de diverse personaje, care de care mai ciudate, dar si cazuri reale de persoane distruse din punct de vedere social. Si mai sus, cafenelele clubului, sunt deschise si ziua si muzica se aude mai incet, dedicatiile sunt insa ascultabile si de aici. Uneori se face si karaoke. Si mai sus, avem zona Iocan, aici e un client mai special, client dealtfel ce merge prin mai toate zonele, a facut reclamatie la dj ca de ce muzica e din surse digitale, de ce nu sunt laser-discuri ? Si de ce e iluminat cu leduri in club si nu becuri vechi cu incandescenta? Totul trebuie sa fie vechi, nu asa dupa el! Alti clienti sunt fani ai diferitelor partide si dau dedicatii frecvent cu greselile celuilalt partid. Mai sus avem zona life digital, aici mai multi clienti sunt nemultumiti de existenta facebook si a selfie-urilor, ce e aia ? Cum se poate asa ceva, toata lumea buna sa faca deastea? Nuuu e permis! Si mai sus, avem aria comunicatiilor, aici orice intrebare aiL Digi e cel mai bun, cum domne, nu vezi ca pentru unii e ieftin? Da-le incolo de sms-uri nationale, da-l incolo si de 4G, ce daca Digi are noua nu ne trebuie! La modul general in club, notele de plata pentru distractii se platesc in warn-uri, suspendari si banari. Exista si posibilitatea contestarii notelor de plata pe aria abuzuri. De incasari se ocupa bodyguarzii zonelor sau cei generali, iar judecatori sunt super-bodyguarzii. Bun, acum ca am baut, fumat, dansat si ras destul prin club, am ramas surprins de multe lucruri, unele ciudate, altele amuzante dar a sosit momentul meu sa plec si acasa, la revedere club, la revere softpedia! Undeva, candva probabil voi reaparea!

#579
Arianna-D

Arianna-D

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,477
  • Înscris: 16.09.2014
LC, zau ca ai imaginatie Posted Image . Have fun in lumea non-SP Posted Image

#580
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,384
  • Înscris: 20.10.2006
Multumesc, in cateva minute parasesc forumul.

Edited by LunaCrystal, 24 March 2015 - 03:35.


#581
Arianna-D

Arianna-D

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,477
  • Înscris: 16.09.2014
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/JncgoPKklVE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#582
Demon000

Demon000

    Lone wanderer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,372
  • Înscris: 09.01.2015
Ultima noapte de club virtual pentru LC, probabil acum vor incepe cele reale.

Ce faceti baieti?

#583
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,701
  • Înscris: 25.11.2014
Hai noroc!
M-a facut praf Luna cu povestea de mai sus. Asta da imaginatie. Oare cat i-a luat sa o scrie?

#584
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,075
  • Înscris: 10.07.2013
Oare ce mai face @LunaCrystal fara microbul numit Softpedia?Posted Image

#585
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,075
  • Înscris: 10.07.2013

View PostLunaCrystal, on 24 martie 2015 - 03:35, said:

Multumesc, in cateva minute parasesc forumul.

@LunaCrystal te asteptam pe Cafepedia 2 in fiecare seara cand nu mergi in cluburi!Posted Image

#586
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,075
  • Înscris: 10.07.2013
Baeti ati mai vorbit cu LunaCrystal zilele acestea........?Posted Image

#587
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,701
  • Înscris: 25.11.2014
Nu :(. Cred ca ii dau un pm in seara asta. Sper ca e bine si sanatos :).

#588
Demon000

Demon000

    Lone wanderer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,372
  • Înscris: 09.01.2015

View PostSerafim606, on 07 iulie 2015 - 20:50, said:

Nu Posted Image. Cred ca ii dau un pm in seara asta. Sper ca e bine si sanatos Posted Image.

Am vorbit cu el acum o saptamana. Se uita pe forum dar nu revine, si chiar daca o sa revina candva va fi doar pe ariile tehnice.

#589
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,701
  • Înscris: 25.11.2014
Am vorbit si eu cu el aseara. E bine, sanatos, dar nu a dat de inteles ca ar reveni :(.

#590
Demon000

Demon000

    Lone wanderer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,372
  • Înscris: 09.01.2015
Asta e. :(

Nebunel, tu cand ai facut atatea postari? :)

#591
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,701
  • Înscris: 25.11.2014
Eu :D?

Habar nu am :)).

#592
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,075
  • Înscris: 10.07.2013

View PostSerafim606, on 08 iulie 2015 - 07:50, said:

Am vorbit si eu cu el aseara. E bine, sanatos, dar nu a dat de inteles ca ar reveni Posted Image.

Pai si o intalnire in club, o paranghelie, o cinste, ceva?Posted Image

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate