Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

La club

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
591 replies to this topic

#19
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,383
  • Înscris: 20.10.2006
Firar sa fie, in padure e unitate militara. Si eu ce fac, vreau la club ? Am sunat la DigiMobil sa vad daca o fi de la ei, mi-au zis ca nu e de la ei au verificat si ca in caz ca sunt probleme intra in roaming clubing national cu clubul lui Ghita la stana. Mi-au mai propus o oferta sa trec la digimobil optim nelimitat, include pahare de bautura si intrari la club nelimitate cu limitarea vitezei de a da pe gat paharul dupa consumarea a 3Gb de trafic bautura, precum si bauturi straine din principalele retele europene nelimitate. Dedicatiile insa nu sunt nelimitate ca la concurenta. Schimb abordarea acum, trebuie sa ajung cumva tot in clubul ala. Sa ma gandesc, sa merg la masa altor oameni sau sa ii chem la mine. Repedeee ma apuc sa caut persoanele online care au dat chekin pe facebook recent de acolo sa le propun oferte. Sau sa ma apuc sa platesc pentru inca cateva persoane virtuale si apoi sa dau gratis de baut lumii in club, in special fetelor ? Ce idee.

#20
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Vrem si poze.Posted Image

#21
_-AppleS-_

_-AppleS-_

    ✮✮✮✮✮✮✮✮

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,512
  • Înscris: 09.07.2014

View PostLunaCrystal, on 05 august 2014 - 23:37, said:

sa dau gratis de baut lumii in club, in special fetelor ? Ce idee.
Fantastica idee..

Edited by _-AppleS-_, 06 August 2014 - 00:05.


#22
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,251
  • Înscris: 24.01.2008
Daca ramai fara bautura, donez o sticla de Verde de Paris.

#23
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Te pishi pe ea de bautura, orice sarac poate sa dea 2 shot-uri unei tipe.


Trebuia sa-ti iei niste boabe + verde pentru after-party, asa le agati pe alea bune.

#24
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,383
  • Înscris: 20.10.2006
Aici poze cu concurenta neloiala in tren:
http://forum.softped...a/page__st__108

Aici cu cea neloiala la cort:
http://forum.softped...te/page__st__90

Catuse asemanatoare cu cele cu care m-au arestat fara motiv la intrare, doar ca din greseala mi-au pus doar o catusa la o mana:

[ http://www.bratari.ro/kepek/Prod_Nagy1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Voi reveni cu poze din club cand reusesc sa intru inapoi.


#25
FoxKids

FoxKids

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 553
  • Înscris: 18.05.2014
Parca esti Bear Grylls...
Tehnici esentiale de supravietuire-S01E01-Intr-un club.
LunaCrystal le arata oamenilor cum pot supravietui in club.Face fata unui puhoi de cocalari care se indreapta spre el,se adaposteste langa un grup de dezbracate,gorilele il ciopartesc.Situatia este fara iesire,dar nu e critica.
Nu pierdeti episodul urmator...asta daca LunaCrystal mai are vreo sanse de scapare si daca o sa il mai convoaca in club.

#26
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Topicul asta e mai interesant decat multe altele.
Abia astept poze cu "viata" din club.

#27
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,383
  • Înscris: 20.10.2006

View PostDjMx, on 05 august 2014 - 23:53, said:

Te pishi pe ea de bautura, orice sarac poate sa dea 2 shot-uri unei tipe.
Trebuia sa-ti iei niste boabe + verde pentru after-party, asa le agati pe alea bune.
Nu vreau neaparat vreo tipa, vreau sa nu fiu nevoit sa stau singur la masa ca uite ma dau astia afara din club ca le ocup degeaba o masa doar eu. Si oricum ce ai zis tu poate o merge in viata reala, nu cred ca merge intr-un pamflet.

Acum stau langa club si le fur ideeile de piese cu shanzam, mama ce muzica buna, o sa am ce pune la cort. :D

Edited by LunaCrystal, 06 August 2014 - 00:04.


#28
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Ok, dar de ce sa nu futi daca poti ?


Aaa, mai stai si la cort ...

Cam greu sa-ti dau un sfat pertinent atunci, ia zi ce fata ai ?

Edited by DjMx, 06 August 2014 - 00:05.


#29
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,383
  • Înscris: 20.10.2006

View PostDjMx, on 06 august 2014 - 00:02, said:

Ok, dar de ce sa nu futi daca poti ?


Aaa, mai stai si la cort ...

Cam greu sa-ti dau un sfat pertinent atunci, ia zi ce fata ai ?
Pentru ca s-ar strica tot topicul, si pentru ca nu am disponibile mii de euro pentru noaptea asta de cheltuiala. La cort e mai fain, sunt mai multe sanse sa incurc fermoarele/sforile la intrare, doar e pamflet, nu ? Fata ? Normala de om.

#30
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Da-l in masa de topic, e mult mai smecher sa futi decat sa stai pe softpedia.


Si pune o poza cu fata ta ca nu te cred.

Edited by DjMx, 06 August 2014 - 00:12.


#31
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,383
  • Înscris: 20.10.2006
In timp ce stateam langa club a aparut afara un ospatar din club, am vorbit cu el si cica pot intra, am mai multe variante: ma imprietenesc pe loc cu cineva, imi chem si prietenii (reali nu virtuali, exista asa ceva ?) dansez nu stau la masa (ar fi o treaba, mi-ar place sa dansez, dar nu stiu), dau de baut la personalul clubului pana il imbat bine, ma imbat macar eu bine, merg in Belgravistan, solutii sunt, fete frumoase sunt si ele multe in club. Hmm, o fi dar cum le aflu eu id-urile de messnger/facebook ale celor din club ca sa vorbesc cu ei sa vad daca si contra a ce pret ma primesc ? La chekin nu merge sa caut, imi trebuia eventual laptopu sa incerc alte metode. Sau sa dau internet wifi fals de la routerul meu ? A sosit si un e-mail de la dj-ul clubului ca pot sta cu el la pupitru, trebuie sa fac insa intai dedicatii pentru toate fetele din club si personalul clubului de minim 300 de euro. E o idee, simpla dealtfel. Sa vedemmm

View PostDjMx, on 06 august 2014 - 00:12, said:

Da-l in masa de topic, e mult mai smecher sa futi decat sa stai pe softpedia.

Si pune o poza cu fata ta ca nu te cred.
Ce o fi ce nu o fi, aici nu suntem pe aria sex. Si nici nu vad legatura cu topicul inod direct.

De ce sa pun poza cu fata mea? Si aici ? Eventual pe topicul hai sa vedem cum aratam, trebuie sa ma repet mereu ca topicul acesta este un pamflet nu ceva real ? Eu nu ma aflu acum pe bune in vreun club real, topicul se vrea a fi o gluma, nu altceva. Vezi ultimele randuri din primul post. In plus de ce injuri softpedia ? Poate iei in report pentru asta si pentru sex.

Edited by LunaCrystal, 06 August 2014 - 00:20.


#32
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Ok, de acum incolo promit c-o sa fiu serios si-o sa ma prefac interesat.


Esti pe fun, la ce te asteptai ?

#33
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,383
  • Înscris: 20.10.2006
Fun inseamna nu inseamna sex! Inseamna glume, ras, stiri/povesiri haioase.

Bun, am gasit solutia: cat nu e atent omul de la intrare hop intru cu nasul adica nevazut; apoi in club stau si eu asuns in vreun colt nu prea vizibil, asa nici nu rade lumea de mine ca am mers la club, nici parintii poate nu afla sau macar nu vad ca beau/fumez. Nu mai am nici probleme cu clubu ca ocup degeaba o masa. Daca ma vede vreun taxator scot si eu 50 de ron si ii zic am ajuns in ultimul minut si pleca trenul, nu am apucat sa imi iau bilet si aveam si reducere de student.

Edited by LunaCrystal, 06 August 2014 - 00:28.


#34
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,251
  • Înscris: 24.01.2008
Cand ajungi la partea fun, anunta intr-un fel !

#35
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,383
  • Înscris: 20.10.2006
Si iata-ma in club, i-auzi iauziii, ,,eu si fara Zapp sunt pe val, wepaaaa wepaaaa, nu astept sezonul DigiMobail webaaaa iti desenez orice intr-un club cu un iphohoan wepaaa" de la Luna Crystal pentru toti userii de pe aria GSM/CDMA/Comunicatii - wepaaaa.

#36
FoxKids

FoxKids

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 553
  • Înscris: 18.05.2014

View PostLunaCrystal, on 06 august 2014 - 00:34, said:

Si iata-ma in club, i-auzi iauziii, ,,eu si fara Zapp sunt pe val, wepaaaa wepaaaa, nu astept sezonul DigiMobail webaaaa iti desenez orice intr-un club cu un iphohoan wepaaa" de la Luna Crystal pentru toti userii de pe aria GSM/CDMA/Comunicatii - wepaaaa.
Nu stiu daca o sa simti atmosfera clubului cu telefonul in mana.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate