Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone
 Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...
 Identificare font

problema ping in jocuri online

Problema calculator

Samsung Galaxy A35
 Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut

Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv
 

Problema Google

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
kukoolcrivat

kukoolcrivat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 12.09.2010
Salut poate au mai fost topicuri de acest gen dar eu nu am gasit aici pe forum un topic asemanator la problema mea...
Bun am acest site de 2 ani foarte multe vizite imi veneau de pe google acum dintr-o data nu imi mai apare paginile cu filme pe google imi apare doar daca scriu numesite.ro/numele filmului si cand scriu numele siteului sau numesite.ro/numele filmului imi apare ca am distribuit prin google+ acel film sau siteul nu ca as fi indexat in google...
Mai jos las un print sa vedeti si voi si poate imi da-ti un sfat.
[ http://movieplex.ucoz.com/Problema_google.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Dupa cum vedeti apar doar cu numele siteului, nu pagini indexate, nu nume de filme care le am pe site doar apar numai pe alte siteuri gen regielive pentru ca subtitrarea la filmele care apare am creat-o eu si am pus numele siteului in subtitrare in rest asta este raspunsul la siteul meu pe google...Inainte daca scriam numele siteului pe google imi apareau toate paginile cu filme pe care le-a indexat acum nimic.

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Softpedia nu incurajeaza asa ceva.

Edited by MembruAnonim, 05 August 2014 - 20:42.


#3
kukoolcrivat

kukoolcrivat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 12.09.2010
ce nu incurajeaza sa fiu pe google sau ca am site de filme

#4
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Ca ai site de filme.

#5
kukoolcrivat

kukoolcrivat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 12.09.2010
stai linistit ca nu sunt primul si nici ultimul de pe acest forum care a postat aici siteuri care nu sunt ''tolerate'' dar problema este alta de ce nu mai apar pe google cu pagini indexate

#6
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Nu esti primul,dar aia dinaintea ta nu au ajuns prea departe.
Problema lor se rezolva cu Topic closed.Posted Image

#7
eStev

eStev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 06.09.2012
Cat de corecti sunt unii, cu ce indarjire apara si respecta regulamentul.Posted Image

#8
kukoolcrivat

kukoolcrivat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 72
  • Înscris: 12.09.2010
Asa ca aveti grija ce postati pe aici ca moroipaul este cel mai corect din romania si va da topic closed cat ai clipi...

Edited by kukoolcrivat, 06 August 2014 - 20:17.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate