Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Smart Cam Digi

- - - - -
  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#91
marideea

marideea

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 08.04.2010
In 2010 am luat un decodor HD si unul SD. In 2014, decodorul SD s-a defectat, drept urmare am optat pentru cartela digi smart.
Deci, in prezent detin un decodor HD din 2010 si cartela digi smart din 2014. Cat trebuie sa platesc : 5 lei sau 3 lei?

#92
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,055
  • Înscris: 20.06.2009
Depinde care dintre cele două este înregistrat în custodie. Dacă STB-ul SD a fost la început în custodie, e foarte posibil să fi lăsat acum CAM-ul în custodie, deci chirie 5 lei pentru STB-ul HD. Dacă însă, la schimbarea din 2014, au trecut dispozitivul mai vechi (recte STB-ul HD) în custodie, atunci plătești acum chirie pentru CAM, deci 3 lei.
Personal aș înclina pentru prima variantă, că e 5 lei...:)

#93
uraganel

uraganel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,999
  • Înscris: 01.02.2010
Am un smartcam in custodie, si un stb Kaon 1410HD chirie 5 LEI si inca un smartcam in chirie 3. Nu mai am extraoptiuni deloc, doar abonamentul Digital reinnoit impreuna cu celelalte servicii la inceputul acestui an ptr. inca doi ani, cu o reducere a serviciilor de 4 luni la 50%. As fi renuntat si la Digital si sa trec la Analog Popular(acum locuiesc in rural) insa banuiesc ca voi putea face acest lucru abia peste doi ani. Insa, pot renunta de acum la stb Kaon si un smartcam? E vorba de cele in chirie...

#94
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,517
  • Înscris: 16.12.2006
Da, normal ca poti sa renunti la echipamentele ce le ai in chirie. ;)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate