Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

TVR 1 se va transforma în televiziune de ştiri de la 1 septembrie?!

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,408
  • Înscris: 04.08.2010
"Înglobată în datorii și la un pas de insolvență TVR a cheltuit 24.000 de euro pe un sondaj de opinie care să arate dacă este cazul să redenumească TVR 1 și TVR 2."

Sursa: Exclusiv News

Ăştia au avut nevoie de o maşină ca să întrebe lumea dacă e nevoie să schimbe denumirea posturilor? Altfel nu-mi explic cum au ajuns să cheltuiască o asemenea sumă pe un amărât de sondaj... Posted Image
Cu Stelian Tănase, Televiziunea Română va ajunge Televiziunea Insolventă.

#38
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,966
  • Înscris: 18.09.2008
E buna faza cu unirea tuturor institutiilor de presa publice. Ce ne trebuie un 3 familii la stiri, cand putem avea 1? Sau trei nepoti la PR. TVR va folosi informatiile agentiei de presa Agerpres, la fel si RRA si asta basta.

#39
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,867
  • Înscris: 28.11.2006
SRR are propria agentie de presa (Rador), dar n-ar fi o idee rea ca si TVR sa o foloseasca.

Si eu sunt pentru alipirea radioului si televiziunii publice (si a celorlalte componente: agentie de presa, orchestre, edituri etc) intr-o singura entitate, dar asta nu cred ca se va face curand. Ar trebui "purjati" prea multi nepoti si prea multe pile politice :nonobad:

#40
Denis1982

Denis1982

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 112
  • Înscris: 15.04.2015
TVR e salvata de Dragos Patraru cu emisiunea lui "Starea Natiei"-altminteri nimeni nu i-ar observa lipsa daca s-ar desfiinta! Genial omul, prea mult aplomb, caracter, dusmanie fata de putreziciune si prostie. Pacat ca nu-i prim-mnistru, noi avem parte doar de gunoaie albaneze si rusesti...

#41
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,966
  • Înscris: 18.09.2008
Cand era la RTV se lua si de Ghita. Nu cred ca a scapat pe cineva. Pacat ca nu se investeste mai mult in format.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate