Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Fifty Shades Of Grey (2015)

- - - - -
  • Please log in to reply
106 replies to this topic

#91
zdutzu

zdutzu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,383
  • Înscris: 23.02.2007
Mie mi se pare usor sa mi-o imaginez legata de tavan si batuta peste fund cu cureaua de catre sot:
[ http://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2012/8/29/1346256825456/Niall-Leonard-aka-MR-EL-J-004.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Deci ganditi-va la astia doi facand sex asa cum descrie-n carte sau in film...ASTA chiar ar fi interesant de vazut! Entertainment!

Edited by zdutzu, 05 March 2015 - 13:06.


#92
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,696
  • Înscris: 06.10.2012
Asta e sotul femeii dulap care seamana cu un barbat obez cu sani si par lung?
Seamana a pedo, brrr...

Da de ce sa na gandim cum fac aia sex, ca parca vorbeam de filme nereusite, nu de filme de groaza? :lol:

#93
Miha_83

Miha_83

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 02.03.2015
E haios tare sa citesc comentariile voastre, mai ales ultimele :)
Una peste alta, mie mi-a placut filmul, mi-am adus aminte cu placere de el in zilele urmatoare. Inteleg insa ca partea urmatoare, daca se mai face, ar trebui sa fie mai hard-core :)

#94
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,696
  • Înscris: 06.10.2012
Daca e la fel de hard-core ca asta, e clar..ca si de asta se zicea ca e dracul pe pamant. Posted Image

Am zis ca merg si la partea a doua, da? Posted Image
Asa facatura cum e filmul asta, daca am inceput cu partea 1, trebuie sa vad si restul.
A, si nu merg pt hard-core, daca vreau hard-core ma crucesc pe site-urile dedicate altor comportamente sexuale decat ale mele (am citit intr-o zi si fetelor de aici si ne-am crucit toate de chestii pe care nici cu gandul nu le-am gandit..iaca ce inseamna sa ai timp cateodata Posted Image ), ci de fun.

Edited by -Diana-, 05 March 2015 - 14:32.


#95
zdutzu

zdutzu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,383
  • Înscris: 23.02.2007

View PostMiha_83, on 05 martie 2015 - 14:25, said:

Inteleg insa ca partea urmatoare, daca se mai face, ar trebui sa fie mai hard-core Posted Image
Nu prea cred ca-si permit, si-ar limita audienta...de exemplu, asta a fost aproape de a fi catalogat drept NC-17, adica interzis celor sub 18 ani, dar s-a strecurat cumva. Si au fost destule pustoaice care s-au dus sa-l vad, contand acolo la box office. Cred ca o sa fie tot asa mai temperat, nu se joaca astia cand e vorba de incasari, mai ales ca al doilea nu va avea acelasi succes(parerea personala). O veverita neepilata din profil tot o sa vedem :P doar daca nu-i cumpara domnul Grey si-un Gillette pe langa masina care i-a luat-o.

#96
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,696
  • Înscris: 06.10.2012
Nu mai are masina de la el, i-a dat-o inapoi, iaca n-ai fost atent. :D

Eu cred ca astia toti de am mers in prima tura, mergem si in a doua, deci succesul va fi constant.
Plus/minus tu daca nu sau te alcoolizezi iar. :D

#97
zdutzu

zdutzu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,383
  • Înscris: 23.02.2007

View Post-Diana-, on 05 martie 2015 - 14:41, said:

Nu mai are masina de la el, i-a dat-o inapoi, iaca n-ai fost atent. Posted Image
Doar o sa se intoarca la el, tu ce crezi...banuiesc c-o sa si inceapa sa-i placa sa fie altoita peste fundulet! Posted Image n-o sa se mai mataie ca data trecuta, si-o sa ia si masina inapoi bineinteles.

#98
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,696
  • Înscris: 06.10.2012
Las ca nu s-a matait prea tare, ii placea si ei. :D

#99
dacibesti

dacibesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,554
  • Înscris: 01.02.2007
Filmul asta e si 3D sau IMAX? Posted Image
Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

Edited by dacibesti, 06 March 2015 - 09:15.


#100
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,700
  • Înscris: 04.06.2007
Asta e un film mai prost decat Nymphomaniac, adica e jos de tot Posted Image .  Este cu siguranta 3D si IVAX, e plin de efecte specialePosted Image .

Edited by tiestodj20, 06 March 2015 - 09:39.


#101
zedicus

zedicus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,234
  • Înscris: 25.12.2013
Eu lucrez la Carturesti. Haideti sa va povestesc o faza. Intra o duduie blonda, bine imbracata in stil mai "Monte Carlo" asa: imbracata in sacou negru, cu palarie neagra eleganta, poseta "smechera", ochelari de soare si cu un ruj rosu incat ar face ca trandafirii si ciresele sa para portocalii. Si intreaba dameza, dupa ce isi da jos ochelarii de soare:
- Caut o carte. Aveti 50 shades of grey?
Colega mea zice ca o avem.
Eu: Nu stiu de ce, dar puteam sa jur ca pe asta o cautati.
Tipa se mira putin dar incearca sa-si ascunda mirarea. Langa mine, colega se uita la mine muta de uimire. Tipa isi cumpara cartea si pleaca, si dupa aia, colega imi zice ca a fost priceless faza.
Eu am citit-o pe dameza, ca sigur nu le are cu cititul, ci o fi vrut sa nu fie pe din-afara si sa rada prietenele ei de ea ca nu stie faze din carte cand se duce la film

#102
Thorin_scut_de_stejar

Thorin_scut_de_stejar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 23.01.2015

View Postaeon, on 04 martie 2015 - 11:55, said:

Grey e numele lui "nenea" din film
Christian Grey
si de ce crezi ca a fost ales numele Grey ? tocmai de la gri, de la nuantele de gri, aceasta ar fi o traducere mai buna decat umbrele lui Gigel. Din titlul actual nu se intelege mai nimic, ce inseamna ca un om are mai multe umbre ?

dintre cei care ati citit cartea, cum a ajuns copilu' traumatizat, de nu suporta atingerile, dorinta de a domina etc ?

Edited by Thorin_scut_de_stejar, 09 March 2015 - 10:45.


#103
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,696
  • Înscris: 06.10.2012
A fost abuzat cand era mic de o prietena a maica-sii.
In plus, a avut o copilarie nefericita, maica-sa naturala era prostituata, ducea o viata chinuita pana a fost adoptat de actuala mama, de profesie medic.

N-am citit, am vazut in film.

#104
Groot

Groot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,021
  • Înscris: 16.11.2014
Vazut si eu filmul care este in opinia mea de exceptie. Ii dau lejer un 9/10. Reuseste sa prinda defectele naturii umane ca niciun alt film.

#105
Gh3r0m

Gh3r0m

    Le Potato Master

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,981
  • Înscris: 14.04.2008

View PostGroot, on 29 iunie 2015 - 07:10, said:

Vazut si eu filmul care este in opinia mea de exceptie. Ii dau lejer un 9/10. Reuseste sa prinda defectele naturii umane ca niciun alt film.

Exact, e incredibil cum au reusit sa faca dintr-o relatie mai diferita a unei femei cu un barbat un film atat de gay.
Eu cand eram mic imi vedeam mereu vecinul cum o ardea cu o vaca, acum singurul lucru care-mi provoaca erectii sunt vaci, simt ca pot sa relatez cu personajul principal.

11/10, IGN.

Edited by Gh3r0m, 29 June 2015 - 07:56.


#106
Groot

Groot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,021
  • Înscris: 16.11.2014
Da frate, asta zic si eu, nu trebuie sa imi placa faptul ca pe tine te excita vacile, dar mi-ar placea la nebunie sa vad un film despre defectul tau. Un film bine facut, cum e Fifty Shades of Grey.

#107
zurLee

zurLee

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 30.11.2014
cam toate neghioabele pe care le cunosc (unele o duc prost si la pat) adora cartea asta. cred ca e tare buna. filmul la fel.

Edited by zurLee, 08 August 2015 - 17:37.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate