Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...
 Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 

DIGI_Helper

* * * * - 13 votes
  • Please log in to reply
15791 replies to this topic

#10549
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,356
  • Înscris: 16.04.2014

View PostSeiren, on 21 martie 2019 - 17:08, said:

@DIGI_Helper  , o actualizare a hartilor de pe site ? Totusi prin strainatate va laudati cu 99.1% acoperire, doar pe hartie cred.

Salutare, Seiren,

Solicitarea de actualizare a hartilor a fost deja transmisa asa cum am mentionat in cadrul postarilor anterioare. Posted Image

#10550
StefanRO

StefanRO

    Hai noroc straine

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,756
  • Înscris: 06.03.2018

View PostDIGI_Helper, on 22 martie 2019 - 08:15, said:


Salutare, Seiren,

Solicitarea de actualizare a hartilor a fost deja transmisa asa cum am mentionat in cadrul postarilor anterioare. Posted Image

De anul trecut tot ai trimis .... se vede ce interesati sunt

#10551
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,356
  • Înscris: 16.04.2014
Actualizarea hartilor se realizeaza prin intermediul unei aplicatii in care sunt introduse datele cu privire la site-urile existente/nou construite.

Te asigur ca se lucreaza astfel incat in momentul in care harta este actualizata, aceasta sa ofere detalii cat mai exacte.

#10552
Ghiordi

Ghiordi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,888
  • Înscris: 04.03.2016
@cristi95c îți recomand să NU faci abonament la Digi (recomand Vodafone). Mai multe nu îți pot spune pe forum că risc să îmi iau suspendare pentru adevăr.
Dacă dorești mai multe detalii lasă-mă un mesaj privat cu Nr tău de telefon și îți voi spune mult mai multe la telefon!

@A-ONE așa este, mulțumesc!

@Digi_helper au fost probleme aseară cu conexiunea de date mobile, 4G outdoor nu aveam, iar 3G outdoor nu se activau datele mobile, au fost probleme și s-au rezolvat acum de dimineață?

Edited by Ghiordi, 22 March 2019 - 09:18.


#10553
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,356
  • Înscris: 16.04.2014
Salut, Ghiordi,

Nu a fost semnalat un incident tehnic cu privire la functionalitatea datelor mobile.

#10554
Ghiordi

Ghiordi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,888
  • Înscris: 04.03.2016
Acum văd că totul este în regulă outdoor.
Acum am verificat !
Mulțumesc!

#10555
DieselCRDI

DieselCRDI

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 28.04.2010
La modul general, în caz de probleme, se dă un restart telefonului! ;)

Dacă problema persistă, se analizează mai departe dar în 90% de cazuri se rezolvă cu un simplu restart!

#10556
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,356
  • Înscris: 16.04.2014
Cu placere! @Ghiordi

#10557
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Va rog sa evitati off-topicul. Multumesc.

#10558
andreihey

andreihey

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 295
  • Înscris: 06.10.2013
Salut. Am si eu o intrebare. In digionline de ce nu se vad posturile pro tv, pro x ..... antena 1 ?

#10559
heinz

heinz

    Cheers!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,586
  • Înscris: 11.02.2016
Pentru ca patronii acestor posturi sunt lacomi și cer bani pentru retramsimisie.
ProTV îl ai gratuit pe protvplus.ro.

#10560
cristi95c

cristi95c

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 21.03.2019

View PostA-ONE, on 21 martie 2019 - 21:09, said:

Bine ai venit!
Colegul @Ghiordi te poate ajuta cel mai bine, el este din localitate.
3G /4G Cobadin (jud. Constanța)
Am luat legatura cu el, urmeaza sa il sun maine si sa ne vedem pentru a discuta mai multe detalii
Multumesc din nou.

View Postbits, on 22 martie 2019 - 07:14, said:

Poți să le faci 15 abonamente la angajații tăi, numai că nu-i poți lăsa la lucru indoor.Trebuie să le găsești ceva de lucru pe afară.
Pai sunt o parte din ei la birou, o parte in hale industriale, o parte in aer liber... normal ca am nevoie sa aiba semnal oriunde se afla

View Postgeorgica, on 22 martie 2019 - 07:14, said:

Cel mai sigur e să cumperi o cartelă (2€ + TVA) și testezi singur în zona respectivă.
multumesc de sfat


View PostGhiordi, on 22 martie 2019 - 09:16, said:

@cristi95c îți recomand să NU faci abonament la Digi (recomand Vodafone). Mai multe nu îți pot spune pe forum că risc să îmi iau suspendare pentru adevăr.
Dacă dorești mai multe detalii lasă-mă un mesaj privat cu Nr tău de telefon și îți voi spune mult mai multe la telefon!

@A-ONE așa este, mulțumesc!

@Digi_helper au fost probleme aseară cu conexiunea de date mobile, 4G outdoor nu aveam, iar 3G outdoor nu se activau datele mobile, au fost probleme și s-au rezolvat acum de dimineață?
multumesc de recomandare, ti-am trimis un mesaj privat si ramane sa vorbim la telefon, poate ne si vedem, oricum te sun maine
multumesc si o zi buna tuturor

Edited by cristi95c, 23 March 2019 - 13:59.


#10561
nesupus

nesupus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 27.02.2010
@DIGI-Helper
Am o cartela veche Digi Mobil (inca din primul abonament gratuit); am trecut din 1.03.2019 la abonamentul Digi Mobil Optim 2.
Aceasi cartela si acelas numar; problema este ca nu merge data mobil pe nici un telefon, cu setarile de internet facute.
In acele telefoane a functionat Data Mobil de pe cartela din stick-ul Digi Mobil (Huawei E1750), la care am renuntat.
Intrebare: ar trebui inlocut cartela veche? Sau exista alta solutie?

#10562
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,356
  • Înscris: 16.04.2014

View Postnesupus, on 25 martie 2019 - 09:57, said:

@DIGI-Helper
Am o cartela veche Digi Mobil (inca din primul abonament gratuit); am trecut din 1.03.2019 la abonamentul Digi Mobil Optim 2.
Aceasi cartela si acelas numar; problema este ca nu merge data mobil pe nici un telefon, cu setarile de internet facute.
In acele telefoane a functionat Data Mobil de pe cartela din stick-ul Digi Mobil (Huawei E1750), la care am renuntat.
Intrebare: ar trebui inlocut cartela veche? Sau exista alta solutie?

Salut, nesupus,

Situatia persitsa?

Astept un mesaj privat cu datele de identificare ale contractului.

#10563
Modemuri3G

Modemuri3G

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,546
  • Înscris: 08.03.2011
Buna ziua
Am trimis un PM, va rog un pic de ajutor !

Multumesc

#10564
mitica1990

mitica1990

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 22.03.2019
Cum este semnalul in Cobadin ?
Au fost saptamana trecuta oameni pe teren pentru a convinge lumea sa faca abonamente la Digi mobil si vroiam sa stiu cum
stam cu semnalul in localitate pentru strada Trandafirilor, daca este semnal bun voi face si eu abonamente
pentru sotie si parintii mei.

Inca mai intreb pe internet si prietenii din localitate, dar pana acum nu am gasit prieteni pe aceasta retea.

Am intrebat si aici dar nu am gasit raspuns inca https://www.tpu.ro/t...-abonamente-la/

Momentan am abonament la Orange dar au semnal slab, iar in casa nu am 4G și 3G abia merge la Orange.

Deci stie cineva ?

Edited by mitica1990, 25 March 2019 - 13:23.


#10565
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,356
  • Înscris: 16.04.2014

View PostModemuri3G, on 25 martie 2019 - 13:02, said:

Buna ziua
Am trimis un PM, va rog un pic de ajutor !

Multumesc

View Postmitica1990, on 25 martie 2019 - 13:18, said:

Cum este semnalul in Cobadin ?
Au fost saptamana trecuta oameni pe teren pentru a convinge lumea sa faca abonamente la Digi mobil si vroiam sa stiu cum
stam cu semnalul in localitate pentru strada Trandafirilor, daca este semnal bun voi face si eu abonamente
pentru sotie si parintii mei.

Inca mai intreb pe internet si prietenii din localitate, dar pana acum nu am gasit prieteni pe aceasta retea.

Am intrebat si aici dar nu am gasit raspuns inca https://www.tpu.ro/t...-abonamente-la/

Momentan am abonament la Orange dar au semnal slab, iar in casa nu am 4G și 3G abia merge la Orange.

Deci stie cineva ?

Salutare,

V-am raspuns mesajelor private.

#10566
StefanRO

StefanRO

    Hai noroc straine

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,756
  • Înscris: 06.03.2018

View Postmitica1990, on 25 martie 2019 - 13:18, said:

Cum este semnalul in Cobadin ?
Au fost saptamana trecuta oameni pe teren pentru a convinge lumea sa faca abonamente la Digi mobil si vroiam sa stiu cum
stam cu semnalul in localitate pentru strada Trandafirilor, daca este semnal bun voi face si eu abonamente
pentru sotie si parintii mei.

Inca mai intreb pe internet si prietenii din localitate, dar pana acum nu am gasit prieteni pe aceasta retea.

Am intrebat si aici dar nu am gasit raspuns inca https://www.tpu.ro/t...-abonamente-la/

Momentan am abonament la Orange dar au semnal slab, iar in casa nu am 4G și 3G abia merge la Orange.

Deci st

Pe cellmapper.net ai verificat ? Hărțile oficiale nu sunt realistice

Edited by Seiren, 25 March 2019 - 14:44.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

3 user(s) are reading this topic

1 members, 1 guests, 1 anonymous users

valien

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate