Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boala mar

Schimbare bascula (si altele) For...

Problema anxioasa, e normal cum g...

Vitrina sucuri
 F.Charm - La inalțime

Marker de scris pe bidoane

Lecțiile trase de comandanti...

Recomandare telefon pt poze si ba...
 Casa de paie

Verificare baza de date a politiei

Xiaomi sub 1200 lei

programul Marțea Mastercard
 Adaptare aspirator pe baterii, la...

Resetare baterie Acer Aspire E5-575

AMD Ryzen 7800X3D - stuttering

Recomandare router 4G/5G

MMORPG/RPG recomandări

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

TheBigDealerIsHardware

TheBigDealerIsHardware

Member

• Grup: Members
Mă tot plictisesc. Tocmai ce am terminat Diablo 2 LoD.
Vreau un MMORPG sau RPG, unde să mă axez foarte mult pe PvM, farming la greu și bossi.
Nu prea mă interesează dacă e online sau nu, dacă e online cei de pe server să vorbească engleza.
Vreau și un story interesant, și puțină gândire, nu să dau 100 de skill-uri cum nimeresc butoanele și să rup.
Vreau mai multe skill-uri nu 5 sau 6, și să pot face propriul bulid.. stiți voi, ceva asemănător diablo, dar mai nou.
Alte condiții :
-Să fie Free.
-Să poți să alegi mai multe clase, meele sau caster.
-Să existe și un PvP acolo dacă e online, dar nu asta să fie baza, să crești să îi bați pe toți și să fii ză best.
Idei, ceva ?

ConDemneD

ConDemneD

Member

da, Guild Wars 2 il cumperi odata si joci gratis nu e ca WoW. Acest joc merita toti banii e 130 de lei e mmorpg si gasesti ceea ce tu ceri si in plus altele.

tybanu

tybanu

Active Member

Path of Exile.

Alucard

Alucard

Steven Hyde

• Grup: Senior Members
Cabal online

BadAstronomy

BadAstronomy

Senior Member

• Grup: Senior Members
Conquer online, ca te poti reincarna de cate ori vrei si asa poti schimba clasele si skill-urile. :)

silvio_ro

silvio_ro

Member

View PostTheBigDealerIsHardware, on 18 iulie 2014 - 11:18, said:

Tocmai ce am terminat Diablo 2 LoD.

Salut. Genul asta de joc nu se termina niciodata. Practic Diablo 2 LoD se joaca pana la un lvl maxim, care era 99 daca nu ma insel si se farmeaza in gen PvM si boss-farming pentru iteme... Daca totusi l-ai derminat, poti lua Diablo III, e exact ce spui tu, doar ca nu e gratis, trebuie cumparat. La fel ca si la D2LoD, il cumperi apoi joci fara limita de timp, cat vrei. Se axeaza foarte mult pe PvM si boss-farming etc.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate