Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Nou la U.P.C. din data de 07.07.2014: Look Plus HD (164) și LooK TV(165).

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 45,871
  • Înscris: 14.08.2007

View PostKalman2007, on 11 iulie 2014 - 23:46, said:

Cod de abonat trimis la 1719, 2 secunde dureaza si ai scapat Posted Image
Sau daca vrei sa negociezi, ii suni si le zici ca vrei sa renunti la pachetul ala :) Eu ii las pana pe sfarsitul lunii ...

#20
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,104
  • Înscris: 13.01.2013
Ca dracu, cine rade ! Ei ! Cei care nu mai au niciun canal Discovery in grila sau Animal Planet de ani de zile, iar pe DTH, Digi Tv Satelit adios de un an jumate canalele Intact Media ( Antena 1-2-3 si Zu Tv ) Ca sa vezi ! Ce vede ungurul, musca din ochii UPC ului dar nu vede elefantul din al RDS ului...
http://www.digi24.ro... de la 1 august

Edited by xperia_ray, 12 July 2014 - 06:43.


#21
napster1

napster1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 15.04.2007
RCS-ul a scos acele canale doar ca sa nu majoreze abonamentul. In privinta Discovery nu mai e de mult un canal de documentare. E mai mult brand decat continut.

#22
tsunnami

tsunnami

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,223
  • Înscris: 17.02.2009

View PostKalman2007, on 11 iulie 2014 - 23:46, said:

Cod de abonat trimis la 1719, 2 secunde dureaza si ai scapat Posted Image

da, am scapat, dar cine m-a intrebat daca vreau optiunile lor?
Nu e moral sa ma intrebe decat sa-mi bage pe gat?
Daca nu eram in tara ma trezeazam in plus cu 10 lei pentru ceva care nu doresc.
trebuie sa ma uit in fiecare minut sa vad cu ce trucuri comerciale mai vin?

am dezactivat prin web, nu dezactivarea e problema, problema este ca "hey shhhhhh.. ti-am adaugat o opitune noua, daca nu raspunzi in 10 secunde, ai ramas cu ea pe viata, felicitari!"

View Postutopium, on 12 iulie 2014 - 02:02, said:

Sau daca vrei sa negociezi, ii suni si le zici ca vrei sa renunti la pachetul ala Posted Image Eu ii las pana pe sfarsitul lunii ...

tu cum ai fost anuntat?
te-au sunat sa te intrebe?

#23
Plictisitul

Plictisitul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 29.09.2010

View Posttsunnami, on 11 iulie 2014 - 23:15, said:

ATENTIE


eu consider asta nesimtire
imi activeaza fara sa stiu si trebuie sa muncesc daca vreau sa dezactivez...

Prin postarea ta tocmai m-ai facut sa-i apreciez pe cei de la UPC. Se pare ca au grija de clienti lasand-ui sa testeze, iar daca nu le place pot sa sa refuze fara costuri. Pare bine gandita pentru ca este posibil sa fie cereri mari pentru optiunea fotbal. Vad ca RCS nu misca nimic in privinta asta si cred ca ar trebui sa aleg intre UPC si Orange. Mai astept...

#24
pursimuove

pursimuove

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 16.04.2014
E foarte bine gandita si nu este o premiera, asa se facea si cu HBO de sarbatori ca sa vada omul ce program au, altfel cum te abonezi la optiune daca nu stii ce poti vedea.
La alti furnizori de servicii scumpirile se fac neanuntate si lumea plateste atunci fara drept de apel. Acum ca lumea a fost anuntata se pare ca nici asa nu e bine, hotarati-va.

Edited by pursimuove, 12 July 2014 - 09:53.


#25
grinci

grinci

    Bang the bass, turn up the treble

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,225
  • Înscris: 10.09.2013
Pai e simplu... o lasi necriptata o perioada, lumea vede ce si cum si cum si dupa criptare cine e interesat suna si activeaza pe bani. Pensionarii si persoanele mai "atehnice" care nu au cont MyUPC, mail sau se descurca mai greu cu meniul de la robotul CC... sunt buni de plata cateva luni. Daca la supermarket imi pune cineva in cos lucruri pe care nu le vreau ma deranjeaza chiar daca pot sa le las la casa. E vorba de principiu... Nu e atat de grav dar vad ca se apeleaza tot mai des la tehnica asta.

LE Cu pachetul Bollywood au procedat exemplar. A fost free o perioada apoi l-au criptat la loc. Daca iti placea si il voiai si dupa perioada demo sunai sau dadeai sms si il activai :)

Edited by grinci, 12 July 2014 - 11:08.


#26
napster1

napster1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 15.04.2007
E bine ca anunta de prezenta canelor Look si implicit Liga la UPC insa ca sa ti-o bage pe gat nu e corect. Practic fiecare abonat, banuiesc cei care au digital trebuie sa o dezactiveze daca nu vor.
Au facut ceva promovare pt Liga 1 la UPC dar nu au scos nici un cuvant cum vor fi distribuite aceste canale. Cica nu vor csota nimic si cand colo in afara de 10 lei vor mai fi alti 3 lei obligatoriu pentru toata lumea.

Edited by napster1, 12 July 2014 - 11:07.


#27
tsunnami

tsunnami

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,223
  • Înscris: 17.02.2009

View Postgrinci, on 12 iulie 2014 - 11:05, said:

Pai e simplu... o lasi necriptata o perioada, lumea vede ce si cum si cum si dupa criptare cine e interesat suna si activeaza pe bani. Pensionarii si persoanele mai "atehnice" care nu au cont MyUPC, mail sau se descurca mai greu cu meniul de la robotul CC... sunt buni de plata cateva luni. Daca la supermarket imi pune cineva in cos lucruri pe care nu le vreau ma deranjeaza chiar daca pot sa le las la casa. E vorba de principiu... Nu e atat de grav dar vad ca se apeleaza tot mai des la tehnica asta.

LE Cu pachetul Bollywood au procedat exemplar. A fost free o perioada apoi l-au criptat la loc. Daca iti placea si il voiai si dupa perioada demo sunai sau dadeai sms si il activai Posted Image

asa e normal, nu sa-ti bage pe gat

View Postnapster1, on 12 iulie 2014 - 11:07, said:

E bine ca anunta de prezenta canelor Look si implicit Liga la UPC insa ca sa ti-o bage pe gat nu e corect. Practic fiecare abonat, banuiesc cei care au digital trebuie sa o dezactiveze daca nu vor.
Au facut ceva promovare pt Liga 1 la UPC dar nu au scos nici un cuvant cum vor fi distribuite aceste canale. Cica nu vor csota nimic si cand colo in afara de 10 lei vor mai fi alti 3 lei obligatoriu pentru toata lumea.

nu ma intereseaza de ce canale imi "baga", dar anunta-ma, sa-mi dea un telefon, un sms, un email. si sa-mi lase MIE decizia daca vreau serviciul ala sau nu.
la pensionari la analog schimba ordinea programelor sa apelezi la tehnicienii lor. e murdar, dar se pare ca nu deranjeaza prea tare in Romania

#28
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,836
  • Înscris: 07.07.2009
Au fost anuntati abonatii prin MyUPC plus au atasat si un pliant la factura care se trimite acasa unde scrie clar tot. Nici eu nu sunt de acord insa cum au procedat

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate